Bilety z Niemiec do Polski

Wracasz na święta wielkanocne? Sprawdź przejazdy busami z Niemiec do Polski

by

Jakiś czas temu napisaliśmy artykuł o tym, że ponad 2 miliony Polaków mieszka w Niemczech. Zbliżają się święta wielkanocne 2017, więc wielu rodaków wraca do Polski.

Dla wszystkich powracających mamy przygotowane oferty przejazdów busami z Niemiec do Polski. Zapraszamy do zapoznania się z najbliższymi ofertami przejazdów. Poniżej wyjaśniamy także, jak kupić bilet na przejazd door2door.

Oto niektóre z kierunków dostępnych na Flotea.pl

🚌 Busy z Berlina do Polski

🚌 Busy z Frankfurtu nad Menem do Polski

🚌 Busy z Drezna do Polski

🚌 Busy z Dortmundu do Polski

🚌 Busy z Niemiec do Polski

 

Jak kupić bilet na przejazd door2door

Flotea.pl daje nowe możliwości wyszukiwania spośród ofert wielu przewoźników. Wśród ofert znajdziesz wiele przejazdów w trybie door2door. Ta opcja pozwala Ci zamówić busa pod wskazany adres w Niemczech i dojechać pod wskazany adres w Polsce.

Wystarczy, że podczas zakupu biletu dopiszesz w polach „skąd” oraz „dokąd” dokładną nazwę ulicy oraz numer. Możesz też ustawić znacznik w odpowiednim miejscu na mapie, aby poinformować kierowcę, skąd ma Cię odebrać.

Kiedy już określisz dokładną trasę przejazdu, podaj imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres email. Teraz wystarczy tylko przeczytać i zapoznać się z regulaminem, po twierdzić zabezpieczenie „Nie jestem robotem” i kliknąć przycisk „Kup bilet”.

Po kliknięciu w przycisk „Kup bilet” przejdziesz do bezpiecznej płatności online obsługiwanej przez PayU – popularny i powszechnie używany system płatności.

Po dokonaniu płatności bilet możesz pobrać bilet na urządzenie mobilne lub wydrukować.

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *