Rodzinne wakacje w Belgii? Czemu nie! Pojedziesz na nie busem

by

Busy do Belgii to opcja podróży, na którą często decydują się rodziny z dziećmi. Ma wiele plusów, bo przejazd jest bezpośredni, stosunkowo krótki i niedrogi. Jeśli rodzina jest czteroosobowa lub większa, jazda busem wyjdzie dużo taniej, niż samolotem czy pociągiem. Doświadczeni przewoźnicy dbają o bezpieczeństwo podróżujących i zapewniają foteliki dziecięce oraz różne formy urozmaicenia wielogodzinnej jazdy. Zobacz, jak wygląda rodzinna wycieczka busem do Królestwa Belgii.

Poznaj atrakcje dla dzieci w Belgii. Jest ich sporo!

Podczas wakacji w Belgii, bez wątpienia największą radość dzieciom sprawi wycieczka do parku rozrywki lub parku wodnego. Najmłodsi uwielbiają szaleć na zjeżdżalniach i kolejkach, a również dorośli znajdą tu coś dla siebie. Co istotne, busy do Belgii kursują w systemie od drzwi do drzwi. Dzięki takiej opcji, można dojechać bezpośrednio do parku zabaw w wybranym mieście. Najpopularniejsze parki rozrywki mieszczą się w Wavre, Kasterlee oraz Ieper i są uważane za jedne z ciekawszych atrakcji Belgii.

Po całodziennej zabawie, warto udać się całą rodziną na degustację belgijskiej czekolady w profesjonalnej fabryce. Dzieci będą zafascynowane widokiem tak dużych ilości słodyczy, których można próbować do woli. W sezonie organizowane są również wycieczki do zamków i pałaców. Zwiedzanie belgijskich zabytków wcale nie musi być nudne. Rodzina może doskonale spędzać czas, oglądając piękne baśniowe budowle, na przykład te znane z filmów o Harrym Potterze.

Rezerwujemy busy do Belgii z ofertą dla rodzin z dziećmi

Nawet dwudziestogodzinna podróż busem jest przyjemna, jeśli obok nas znajdują się bliscy, a warunki w pojeździe są dostosowane do przewozu rodzin z dziećmi. W busie powinny się znaleźć foteliki dla najmłodszych, gwarantujące bezpieczny przejazd międzynarodowy. Tylko w pełni wyposażony pojazd o nienagannym stanie technicznym zapewni wygodną podróż. Nasz serwis FLOTEA udostępnia wyszukiwarkę, pozwalającą wyszukać busy do Belgii przewożące całe rodziny. Firmy specjalizujące się w międzynarodowym przewozie osób, nie pobierają wysokich opłat za bilety dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z działaniem wyszukiwarki FLOTEA. Można w niej sprawdzić ceny biletów, a także zarezerwować busy do Belgii i z powrotem.

Rodzina będzie usatysfakcjonowana, tym bardziej, że przewoźnicy często zapewniają małe rozrywki dla dzieci. Możliwość obejrzenia bajki podczas podróży lub posłuchania muzyki na dużych słuchawkach,mili jazdę maluchom oraz ich rodzicom. Kierowcy chętnie zgadzają się też na postoje, podczas których można rozprostować nogi i chociaż przez moment odpocząć od jazdy. Przejazd busem za granicę na pewno będzie ciekawym doświadczeniem dla całej rodziny. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie w prosty sposób można wyszukać busy do Belgii, które zawiozą rodziców z dziećmi na niezapomniane wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *