Przewóz osób busem z Belgii, Namur do Polski

by

Jak dojechać z Belgii do Polski?

To banalnie proste, wybierz tutaj Przewóz osób busem z Belgii, Namur do Polski. Pośród wielu przewoźników rozproszonych w sieci, zamiast przekopywać się godzinami przez wiele stron internetowych, wyszukując mozolnie kontakt do każdego przewoźnika z osobna, najłatwiej znaleźć przewóz busem z Adresu na Adres tam, gdzie przewoźnicy są skupieni w jednym miejscu, czyli  TUTAJ

bus-do-polski
Przewozy osób busem

 

 

 

 

 

To jak dojechać przewozem osób z Belgii, Namur do Polski?

To bardzo proste, zobacz filmik… przewóz osób busem z Belgii Namur do polski znajdziesz tutaj na stronie  BUS-DO-POLSKI.pl

 

 

Na koniec podrzucę Ci trzy Historyczne ciekawostki Belgijskim Namur ..;)

  1. Miasto Namur leży w Belgii, w regionie Walonia. Trzeba przyznać, że zanim to miasto na stałe znalazło się w Belgii, dosłownie przechodziło z rąk do rąk. Należało ono do Francji, do Niderlandów Hiszpańskich, Habsburgów Austriackich, aby w końcu od roku 1830 wejść pod flagę belgijską.
  2. To niepozorne miasto, jest bardzo dobrze rozwinięte, jeżeli chodzi o tutejszą gospodarkę. Znaleźć można tutaj wiele firm z dziedziny spożywczej, maszynowej, włókienniczej, chemicznej, metalowej, szklarskiej, ceramicznej. Do tego znajduje się tutaj bardzo ważny węzeł kolejkowy.
  3. Oprócz tego turyści mogą odwiedzić kilka ważnych zabytków na mapie miasta Namur. Katedra Saint-Aubain lub Pałac biskupów. Oba budynki powstały w XVIII wieku. Na uwagę zasługuje również tutejszy Teatr Królewski oraz miejski Arsenał. Kościół Notre-Dame z XVIII wieku oraz Wieża Marii Spilar z XIV wieku.

W Namur można spędzić naprawdę wiele miłych i ciekawych chwil, więc polecam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *