Przewodnik po największych festiwalach muzycznych - część 1

Przewodnik po największych festiwalach muzycznych – część 1

by

Matury napisane, studenci kończą sesję, a słońce coraz bardziej nas rozpieszcza, grzejąc coraz mocniej – czyli lato tuż, tuż! A jak jest lato, to jest czas na festiwale muzyczne! Dziś poznasz listę największych festiwali w europie. Przeczytaj, przygotuj się i pędź na muzyczną przygodę Twojego życia. Nieziemskie sceny, hipnotyczne oprawy i wyborna muzyka gwarantowane!

Tomorrowland (22 – 24 i 28-31 07.2017, Boom, Belgia)

Listę otwiera oczywiście Tomorrowland. Od 2005 roku małe miasteczko Boom, leżące niedaleko Antwerpii w Belgii, na kilka dni co rok zmienia się w baśniową krainę. Fani muzyki elektronicznej z całego świata dosłownie zalewają okolicę by przez dwa sierpniowe weekendy przenieść się praktycznie na “inną planetę”.

Kilkanaście scen, kilkudziesięciu artystów, setki tysięcy fanów, muzyka i oprawa tworzące iluzję bajki. To jedna z tych imprez, na których każdy choć raz w życiu powinien się pojawić i poczuć ten niesamowity klimat.

Bilety do Belgi możesz znaleźć już za 249 zł – w trybie door2door

Roskilde Festival (24.06-01.07.2017, Kopenhaga, Dania)

Wiedzieliście, że Duńczycy mają jeden z najpopularniejszych festiwali w Europie?! 30 kilometrów od Kopenhagi w malowniczym miasteczku Roskilde, odbywa się jedna z najbardziej zróżnicowanych imprez muzycznych.

Roskilde Festival oferuje koncerty największych światowych artystów jak i wschodzących gwiazd. Repertuar festiwalu, oprócz świetnej muzyki, proponuje ciekawe imprezy towarzyszące, jak występy teatralne i kabaretowe, czy warsztaty plastyczne.  Fani sportu znajdą tutaj ścianki wspinaczkowe, trampoliny i boisko do kosza.

Bilety na busy w trybie door2door możesz znaleźć tutaj.

Soundwave (27-31.07.2017, Tisno, Chorwacja)

Chorwacja może pochwalić się wieloma pięknymi plażami. Na jednej z nich odbywa się festiwal Soundwave – co daje niesamowitą możliwość rozkoszowania się muzyką i atrakcjami chorwackiego wybrzeża (wraz z jego widokami) w tym samym czasie.

Światowej klasy muzycy i dj-e zadbają o najlepszą jakość różnorodnej muzyki. Podczas Soundwave można podziwiać również prace twórców streetartu. Tych, których dopadnie zmęczenie i/lub lubią obcować z przyrodą mogą odpocząć w jej otoczeniu w jednym z okolicznych parków narodowych: Krka lub Kornati.

Autobusy do Chorwacji już od 353 zł.

Melt Festival (14-16.07.2017, Gräfenhainichen, Niemcy)

Jak może wyglądać festiwal muzyczny w żelaznym mieście? Jedź na Melt i odkryj pełnię kontrastów: naturalne jezioro, a obok monstrualne żelazne maszyny. Niektóre mają 30 m wysokości, 120 m długości i ważą nawet 1980 ton! Muzyka również jest tu różnorodna i spodoba się każdemu – wysłuchamy tu rave’a, rocka a nawet house’u.

Melt Festival słynie z panującej na nim otwartości i określany jest jako miejsce inspirujące i pełne pozytywnych wibracji. Impreza trwa cały czas, na Sleepless stage muzyka nie gaśnie, a nocą rozgwieżdżone niebo upiększa wspaniały czas.

Busy do Niemiec znajdziesz po kliknięciu tutaj.

Letni czas obfituje w niesamowite wydarzenia muzyczne. Wiesz już co się dzieje, wiesz też jak tam dojechać, więc nie trać czasu – rezerwuj bilet już teraz i ruszaj w muzyczną przygodę po festiwalach.

P.S
Już niedługo kolejna część przewodnika po festiwalach muzycznych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *