Na stronie Flotea.pl znajdziesz oferty wielu przewoźników

by

Sprawdź oferty wielu przewoźników

Szybkie wakacje w urokliwych terenach naszych zachodnich sąsiadów? A może dwudniowy wypad weekendowy do niebiańskiego kraju słynącego z tulipanów i wiatraków? Albo intrygująca eskapada do skandynawskiego kraju zakorzenionego w naszych umysłach i świadomości jako kraj Wikingów?

Te wszystkie destynacje turystyczne są niebywale blisko naszego zasięgu w niebywale korzystnych i kuszących cenach. Działając na rynku przewoźniczym od ponad dziesięciu lat, doskonale poznaliśmy specyfikę oraz charakter podróży europejskich oraz licznych wymogów jakie są stawiane samym przewoźnikom w zależności od miejsca, w które się udają. Doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zupełnie nową usługę na polskim rynku.

Gromadzimy w jednym miejscu na stronie flotea.pl oferty wielu przewoźników. Dzięki temu znajdziesz u nas busy do Niemiec, busy do Holandii, busy do Danii i wielu innych destynacji.

Współpracujemy z lojalnymi partnerami oraz zaufanymi przewoźnikami turystyczno-krajoznawczymi. Dzięki temu przedstawiane przez nas usługi przejazdów zapewniają naszym klientom najwyższe standardy przewozowe oraz nieoceniony komfort podróży.

Busy do Niemiec, które udostępniamy naszym klientom pozwalają także na komfortową jazdę osobom niepełnosprawnym oraz małym dzieciom, a także noworodkom w specjalnie wydzielonych do tego strefach w naszych klimatyzowanych busach. Także busy do Holandii oraz busy do Danii oferowane przez naszych przewoźników opierają się na doskonałych warunkach przewozowych, umożliwiając naszym klientom perfekcyjne warunki bytowe.

Poza oferowaniem naszym klientom niezwykle dogodnych warunków w podróży, zapewniamy im także bardzo urocze oraz malownicze tereny, przez które przejeżdżamy w trakcie wycieczek organizowanych do aż 25 krajów europejskich. Tak zróżnicowana i bogata oferta stawia nas w pierwszym szeregu, jeśli chodzi o atrakcyjność widokową oraz stosowane udogodnienia dla naszych klientów podczas podróży. Liczne oraz pochlebne opinie na nasz temat przysparzają nam chluby oraz samej radości.

W najbliższym czasie planujemy także otworzyć się na wschodni rynek europejski i rozpocząć organizacje wyjazdów do takich krajów jak Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia czy też Rosja. Ekspansja na wschodnie tereny jest podyktowana rosnącym zainteresowaniem naszych polskich obywateli na wyprawy w te destynacje.