Luksusowe autokary do Niemiec. Pozwól sobie na podróż w standardzie VIP

by

Każdemu od czasu do czasu należy się odrobina luksusu. Wyjazd za zachodnią granicę to niepowtarzalna okazja, żeby odbyć podróż na wysokim poziomie. Niektóre autokary do Niemiec, chociaż z zewnątrz na to nie wygląda, w środku przygotowały dla pasażerów wiele niespodzianek. Sprawdź, jakie udogodnienia dla podróżujących oferują przewoźnicy, dysponujący autokarami klasy VIP.

Klimatyzowane i czyste autokary do Niemiec to już norma. Chcemy więcej!

Rynek transportu autokarowego w Polsce stale się rozwija. Przewoźnicy dokładają coraz większych starań, aby to właśnie z ich usług korzystali podróżujący za granicę. Stąd nie tylko promocyjne ceny, lecz również znakomite warunki jazdy. Autokary do Niemiec mają różne wyposażenie, a takie udogodnienia, jak klimatyzacja czy toaleta dotyczą nawet podstawowych modeli. Autokary VIP, bo na nich chcemy się skupić, oferują klientom dużo więcej atrakcji podczas podróży. Należą do nich m. in. skórzane, rozsuwane siedzenia z pasami bezpieczeństwa. Niektóre z nich posiadają wbudowane odtwarzacze muzyki, sterowane dotykowo. Każdy pasażer ma dostęp do własnego panelu multimediów, co jest bardzo dużą wygodą dla wymagających podróżujących.

Ekspres do kawy czy lodówka z przekąskami w cenie biletu są równie ważnymi elementami komfortowej jazdy do Niemiec. Wybrani przewoźnicy zadbali też o przyciemnienie szyb i możliwość regulowania nawiewów i oświetlenia w swoim otoczeniu, co ułatwia spanie w czasie przejazdu. Ekskluzywne autokary do Niemiec mają silniki o dużej mocy i wydajności, dzięki którym podróż z Polski zajmuje znacznie mniej czasu.

Cena luksusowej podróży, a bilet na zwykły autokar do Niemiec. Jest różnica!

To oczywiste, że za wygodę się płaci. Każde, nawet najmniejsze udogodnienie dla pasażerów zostaje wliczone w koszt biletu. Przewoźnicy często organizują konkursy i akcje promocyjne na tańsze bilety za podróż, oddając do dyspozycji klientów autokary do Niemiec średniej klasy. Za bilet na przejazd takim środkiem transportu trzeba zapłacić ok. 200 zł, jeśli zdecydujemy się jechać z Polski do Berlina. Im dalej na zachód Niemiec, tym cena wyższa. Jednak można trafić na okazję i na przykład za przejazd na trasie Katowice – Dortmund, zapłacić 180 zł (czas podróży ok. 15 h).

Autokary do Niemiec klasy VIP, jak sama nazwa wskazuje, będą dużo droższe. Podróżowanie w wysokim standardzie wiąże się z dopłatą rzędu kilkuset złotych do standardowej ceny biletu pojazdem klasy średniej. Różnica jest znacząca, lecz luksus kosztuje. Jeśli mamy ochotę na podróż w najlepszych warunkach, warto przemyśleć rezerwację biletu na autokar VIP. Polecamy korzystanie z naszej wyszukiwarki FLOTEA, która porównuje ceny przejazdów i pozwala na bezpieczny zakup biletów online.

One thought on “Luksusowe autokary do Niemiec. Pozwól sobie na podróż w standardzie VIP”

  1. Juz kilkukrotnie zamówłam busa przez ten portal i polecam ten sposób, wpisałam tylko swoje imię, nazwisko i numer telefony, kliknęłam zamów przewóz i szybko otrzymałam potwierdzenie od przewoźnika o której mnie zabierze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *