Busy do Niemiec – wygodna i tania podróż

by

Busy do Niemiec – wygodna i tania podróż

To już napisałem, Busy do Niemiec – wygodna i tania podróż, a otwarte granice sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na pracę w innych krajach. Jednakże przed wyjazdem trzeba załatwić wiele spraw, w tym przede wszystkim odpowiedni dojazd do kraju docelowego. Najwięcej osób wyjeżdża do Niemiec, ze względu na bliskość tego kraju i tym samym niższe koszty podróży jak również ze względu na atrakcyjne zarobki dla Polaków w wielu branżach.

Dlaczego właśnie busy

Dojazd do pracy w Niemczech busami zaliczany jest przede wszystkim jako jedna z tańszych form transportu. Niewielkie busy zużywają bowiem znacznie mniej paliwa niż duże autokary. Jednocześnie zaś zapewniają bezproblemowy dojazd praktycznie w każde miejsce, czego nie dają pociągi czy nawet samoloty. W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na tego typu usługi w Polsce powstaje coraz więcej specjalizujących się w nich firm. Co dla klientów oznacza przede wszystkim atrakcyjniejsze ceny takich usług. Z usług firm, przewożących busami do Niemiec korzystają bardzo często pracownicy sezonowi. Wielu przewoźników bowiem organizuje specjalne kursy do tych miejscowości, do których chętni chcą się dostać. Korzystając z autobusów czy pociągów nie ma takich opcji, można wybierać jedynie już istniejące połączenia, a tych zazwyczaj nie przybywa.

Na miejsce bez opłat

Bardzo często Polaków do pracy zatrudniają firmy, które mają doświadczenie w wyszukiwaniu pracowników. Wówczas zazwyczaj osoby zainteresowane pracą mają zapewniony bezpłatny dojazd na miejsce, który realizowany jest właśnie we współpracy z takimi firmami. Zapewnia ona odebranie osób z umówionych punktów oraz ich dostarczenie pod wskazany adres. Płatność za wykonaną usługę uiszczana zaś jest przez firmę, zajmującą się rekrutacją. Bardzo często także takie usługi są świadczone na terenie Niemiec, aby przewieźć pracowników z jednego miejsca pracy do drugiego. Ceny polskich przewoźników są bowiem konkurencyjne w stosunku do cen oferowanych przez niemieckie firmy, ponadto jest pewność, że kierowca bez problemu będzie się mógł porozumieć z pasażerami.

Pasażer zamawia przewóz na portalu Flotea

Dla firm zajmujących się obsługa pracowników w Niemczech takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, nie musza bowiem delegować pracownika tylko po to, aby spełniał rolę tłumacza pomiędzy pasażerami a kierowcą zwłaszcza wtedy, gdy pracownicy mają być dowiezieni do różnych miejsc. Nie ma także problemu z tym, aby kierowca poczekał na przykład na przyjazd pracodawcy, u którego dane osoby mają być zatrudnione.

Spokojnie i wygodnie

Osoby podróżujące busami wskazują na dużą wygodę takiego transportu. Obecnie samochody są nowocześnie wyposażone, posiadają klimatyzacje jak również wygodne fotele, często z możliwością rozłożenia ich do pozycji leżącej lub półleżącej.

Pasażer kupił bilet w aplikacji mobilnej Flotea

Ponadto w sytuacjach, kiedy busem przewożona jest grupa osób na zlecenie firm rekrutacyjnych, najczęściej są to kursy pozaplanowe, więc kierowca może robić przerwy w podróży na życzenie pasażerów. Mogą oni wybrać miejsce, gdzie chcą się zatrzymać jak również moment postoju czy czas jego trwania. Dzięki temu podróż z pewnością jest o wiele znośniejsza i przyjemniejsza niż podróżowanie innymi formami transportu.

Busy od drzwi do drzwi do Niemiec 🚪➡️🚪

by

Busy od drzwi do drzwi do Niemiec znajdziesz w nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Sprawdź oferty wielu przewoźników, porównaj, wybierz, zarezerwuj lub kup bilet online.

Busy od drzwi do drzwi do Niemiec z Flotea.pl 🚪➡🚪

Busy w tzw. trybie door2door (spod drzwi do drzwi) to przejazdy, które cieszą się popularnością ze względu na komfort podróżowania, a właściwie wsiadania i wysiadania z busa. Tym różni się ten typ podróży od tradycyjnego przejazdu autokarowego, że nie musimy poświecać czasu, pieniędzy i energii na dotarcie na dworzec lub przystanek. Kierowca odbiera nas ze wskazanego adresu i dowozi pod wskazany adres.

Wiele osób korzystających z wyszukiwarki przejazadów Flotea.pl wybiera ten właśnie sposób podróżowania do Niemiec. Nie dziwi to, ponieważ wiele osób podróżuje do Niemiec do pracy, a wśród osób pracujących za zachodnią granicą jest to popularna usługa.

Na stronie Flotea.pl gromadzimy oferty wielu przewoźników oferujących busy od drzwi do drzwi do Niemiec. Jeżeli takiej usługi przewozowej szukasz, wygląda na to, że jesteś we właściwym miejscu.

Obecnie czytasz naszego bloga, ale łatwo możesz przeskoczyć do wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl klikając w menu w zakładkę „KUP BILET NA PRZEJAZD”

Możesz też przeszukać bloga w poszukiwaniu informacji o busach od drzwi do drzwi, które znajdziesz w ofercie Flotea.pl oraz naszych przewoźników.

Jak kupić bilet na busy od drzwi do drzwi do Niemiec?

Nowa wyszukiwarka Flotea to też nowe, wygodne narzędzie do rezerwacji lub zakupu biletu na busy od drzwi do drzwi.

Jest to bardzo proste. Oto co należy zrobić. Wejdź na stronę główną, wpisz miejscowość, z której chcesz wyruszyć oraz nazwę miejscowości docelowej w Niemczech, do której chcesz dotrzeć. Kliknij przycisk „Szukaj”.

Pojawi się lista przejazdów oferowanych przez przewoźników zgromadzonych w serwisie Flotea.pl Wszystkie firmy to licencjonowani, sprawdzeni przewoźnicy.

Wybierz ofertę przejazdu, która najbardziej Ci odpowiada i kliknij przycisk „Wybierz”. Przejdziesz do strony zamówienia.

Na stronie zamówienia określ dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść do busa oraz adres docelowy. Możesz to zrobić na 2 sposoby. Wpisując dokładne adresy w polach „skąd” oraz „dokąd” lub ustawiając znacznik na mapie w odpowiednich miejscach.

Kiedy już określisz dokładnie adresy podróży, uzupełnij swoje dane, przeczytaj regulamin, zaakceptuj jeżeli wszystko się zgadza.

Teraz możesz zarezerwować lub kupić bilet. W przypadku rezerwacji, Twoje dane zostaną przesłane do wybranego przewoźnika i zapłacisz za przejazd kierowcy w busie. Jeżeli kupujesz bilet online, po kliknięciu w przycisk „Kup bilet” otworzy się strona bezpiecznych płatności internetowcyh online PayU, na której wybierzesz swój bank i dokonasz przelewu.

Zobacz również film przedstawiający zakup biletu na przejazd od drzwi do drzwi

 

Sprawdzeni i zaufani przewoźnicy

Flotea to sprawdzeni i zaufani przewoźnicy, są rekomendowani przez Flotea, Aby mieć pod ręką łatwy dostęp do przewozów pobierz Aplikację mobilną na swój telefon, to jest nowoczesne narzędzie do zamawiania Busa w relacji Door to Door, a także zakupu biletów Autobusowych.

Ułatwiaj sobie życie i pobierz aplikację na swój telefon

      iPhona-iOS       i       Samsunga -Android

Busy z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi

by

Busy z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi to popularna usługa transportowa. Wiele osób korzysta właśnie z tego sposobu podróżowania za zachodnią granicę oraz wracając do kraju. W niniejszym artykule przedstawiamy nowe możliwości dla osób, które poszukują przejazdów z Niemiec do Polski w trybie door2door, czyli od drzwi do drzwi.

Zalety przejazdów z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi

Podstawową zaletą podróży od drzwi do drzwi jest komfort. Nie musisz martwić się o transport na lotnisko, dworzec autobusowy lub przystanek. Wystarczy, że określisz dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść w busa, a kierowca odbierze Cię o umówionej godzinie.

Dzięki temu odpada problem ciężkiego bagażu. Często jest to największa udręka, kiedy musimy przemieścić się na busa do centrum miasta i mamy ze sobą walizkę, torbę i jeszcze dodatkowy plecak podręczny, czy torebkę.

Podróżując z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi musimy jedynie wynieść nasz bagaż przed drzwi domu (pod warunkiem,  że zamówiliśmy odbiór włąśnie pod domem). Kierowca podjedzie po nas i może nawet pomóc w zapakowaniu bagażu do busa.

Busy z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi – Nowe możliwości

Teraz osoby, które szukają busów z Niemiec do Polski w trybie door2door, znajdą je szybciej i sprawniej dzięki Flotea.pl.

Flotea to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Gromadzimy w jednym miejscu, na jednej stronie oferty przejazdów wielu przewoźników. Spora liczba firm zgromadzonych w serwisie Flotea oferuje przejazdy w trybie door2door. Informacje o oferowanym trybie przejazdu znajdziesz przy każdej ofercie na liście w wyszukiwarce.

Firmy zgromadzone na Flotea.pl i Bus-do-Polski zajmujące się przewozem osób zapewniają bezpieczną, komfortową podróż. Wszystkie firmy to licencjonowani przewoźnicy, a wykwalifikowani kierowcy posiadają wszystkie stosowne certyfikaty oraz dokumenty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kierowcy bświetnie znają wszystkie trasy, co zwiększa bezpieczeństwo i zapewnia szybkie dotarcie do celu.

Zakup biletu na busy z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi

Jeżeli planujesz podróż z Niemiec do Polski, zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl. Łatwo znajdziesz tu między innymi przejazdy w trybie door2door. Co należy zrobić?

Na stronie głównej Flotea.pl znajdziesz pola wyszukiwarki – „skąd”, „dokąd” – wpisz w nich nazwę miejscowości, z której chcesz wyruszyć oraz nazwę miejscowości docelowej. Póki co nie musisz podawać dokładnego adresu. Po wpisaniu informacji kliknij przycisk „Szukaj”. PKojawi się lista dostępnych przejazdów.

Z listy wybierz przejazd oznaczony napisem „DOOR2DOOR” klikając przycisk „Wybierz”. Przejdziesz do strony zamówienia.

Na stonie zamówienia określ dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść do busa oraz dokładny adres docelowy. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Możesz wpisać dokładny adres (ulica, numer i miejscowość) w polach „skąd” i „dokąd” na stronie zamówienia. Możesz też skorzystać z mapy i ustawić znacznik na mapie w miejscu, w którym chcesz wsiąść lub wysiąść.

Kiedy już określisz dokładne adresy podróży, podaj swoje dane, przeczytaj i zaakceptuj regulamin i przejdź do rezerwacji lub zakupu biletu.

Klikając przycisk „Zarezerwuj” dokonasz rezerwacji przejazdu i zapłacisz wsiadając do busa. Jeżeli lubisz nowoczesne, wygodne rozwiązania kliknij przycisk „Kup bilet”. Otworzy się strona bezpiecznych płatności przez system PayU, na której wybierzesz swój bank i przejadziesz dalej do strony przelewu.

Po dokonaniu płatności online, bilet możesz pobrać, wysłać e-mailem lub wydrukować.

To wszystko. Życzymy szerokiej drogi!

Busy do Niemiec z Flotea.pl Sprawdź dostępne kierunki

by

Busy do Niemiec z flotea.pl

Busy do Niemiec z Flotea.pl cieszą się największą popularnością w wyszukiwarce Flotea.pl. Wiele Polaków mieszkających w Niemczech korzysta z tego środka transportu. Jeżeli nie znasz jeszcze nowej wyszukiwarki Flotea.pl zapraszamy do zapoznania się z niniejszym artykułem. Przedstawiamy kilka popularnych tras.
Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest wyszukiwarka
Flotea to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Dzięki niej możesz przeszukiwać oferty przejazdów wielu przewoźników, zarówno mniejszych prywatnych firm, jak i większych firm przewozowych.

W jednym miejscu, na jednej stronie pokazujemy oferty wielu przewoźników. To pozwala Ci łatwo przeglądać i porównywać ceny. Możesz także wybrać dodatkowe opcje wyszukiwania. Wybierz, czy chcesz, aby Twój bus dysponował Wi-Fi, był wyposażony w klimatyzację itd.

Wszyscy przewoźnicy prezentowani na stronie posiadają licencję. Są to sprawdzone firmy, które oferują profesjonalne usługi przewozowe. Dbamy o jakość usług, dlatego wnikliwie analizujemy każde nowe zgłoszenie firmy przewozowej.

Flotea.pl to także system do rezerwacji biletów na przejazdy busami i autokarami. Kiedy już wybierzesz ofertę, możesz błyskawicznie i wygodnie kupić bilet, płacąc przelewem za pomocą bezpiecznego systemy płatności PayU.

Busy do Niemiec z wielu miast w Polsce

Jak już wspomnieliśmy busy do Niemiec cieszą się największą popularnością. Niemcy to nasz bezpośredni sąsiad i wielu Polaków wyjachało tam mieszkać oraz pracować. Wielu rodaków wraca co roku na święta do Polski lub po prostu w odwiedziny. Cieszy nas to, że coraz częściej wykorzystują naszą wyszukiwarkę, aby dotrzeć do rodzinnego domy w Polsce.

Oto niektóre popularne kierunki:

 • Busy z Wrocławia do Berlina
 • Busy z Wrocławia do Essen
 • Busy Wrocławia do Drezna
 • Busy z Wrocławia do Dortmundu
 • Busy z Wrocławia do Hanoweru
 • Busy z Wrocławia do Frankfurtu nad Menem
 • Busy z Katowic do Berlina
 • Busy z Katowic do Hanoweru
 • Busy z Katowic do Dortmundu
 • Busy z Katowic do Frankfurtu nad Menem
 • Busy z Krakowa do Berlina
 • Busy z Krakowa do Essen
 • Busy z Krakowa do Dortmundu
 • Busy Jeleniej Góry do Berlina
 • Busy z Jeleniej Góry do Frankfurtu nad Menem

Sprawdź więcej kierunków na Flotea.pl

Zobacz także film pokazujący, jak kupić bilet na przejazd w trybie door2door, czyli od drzwi do drzwi

Autokary do Niemiec już wkrótce na Flotea pl

by

Autokary do Niemiec to jedna z najbardziej oczekiwanych nowości na Flotea.pl Wkrótce użytkownicy wyszukiwarki przejazdów busami i autokatarami Flotea.pl będą mogli skorzystać nie tylko z przejazdów w trybie door2door, ale także z przejazdów autokarem do Niemiec.

Autokary do Niemiec z Flotea.pl

Z przyjemnością ogłaszamy, iż już wkrótce będziecie mogli skorzystać z przejazdów Autokarowych do Niemiec. Ogłosimy również inne kierunki, przejazdy do innych krajów.

Korzystając z okazji, chcemy przedstawić kilka informacji tym osobom, które nie miały jeszcze okazji poznać nowej wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl.

Gromadzimy w jednym miejscu oferty wielu przewoźników. Możesz wyszukiwać, porównywać i wybrać najlepszą ofertę dla siebie. Służy temu prosta wyszukiwarka, w której znajdziesz pola „skąd”, „dokąd” oraz przycisk „Szukaj”.

Po kliknięciu w przycisk znajdziesz listę przejazdów oferowanych przez przewoźników zgromadzonych w serwisie Flotea. Wśród ofert znajdziesz zarówno przejazdy w trybie door2door, jak i klasyczne przejazdy pomiędzy przystankami.

Autokary do Niemiec – czym różnią się od przejazdów door2door?

Przejazdy w trybie door2door to rozwiązanie dla osób, które chcą wsiąść do busa pod wskazanym adresem. Autokary do Niemiec odjeżdżają z określonych przystanków, dworców autobusowych i dojeżdżają również do dworców głównych w miejscowościach docelowych.

Kupując lub rezerwując bilet w trybie door2door musisz podać dokładny adres, spod którego kierowca ma Cię odebrać. W przypadku klasycznych przejazdów autokarami, musisz dotrzeć na dworzec, aby wsiąść do autobusu.

W trybie door2door w większości przypadków jeżdżą mniejsze busy, a z dworców odjeżdżają większe autokary. W zależności od konkretnego modelu, komfort podróży jest porównywalny.

Przejazdy autokarowe od przejazdów door2door mogą różnić się czasem przejazadu. Autokar, gdy wyruszy, jedzie prosto do cenu, ewentualnie zatrzymując się na przystankach po drodze. Busy door2door odbierają pasażerów ze wskazanego adresu, więc czasami muszą zboczyć trochę z najszybszej trasy, aby odebrać pasażera.

Śledź Flotea.pl na Facebooku

Śledź nas na Facebook, niedługo ponformujemy o nowości w naszym serwisie, jaką będą autokary do Niemiec.

Busy z Niemiec do Polski codziennie znajdziesz na Flotea.pl

by

Busy z Niemiec do Polski są jednym z najpopularniejszych kierunków w wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. W każdym tygodniu kilkaset osób poszukuje przejazdów busami do Polski z różnych miast w Niemczech.

W niniejszym artykule przedstawiamy kilka popularnych kierunków, które były najczęściej wyszukiwane w ostatnich 6 tygodniach.

Busy z Niemiec do Polski codziennie z Flotea.pl

W wyszukwiarce Flotea.pl znajdziesz oferty przewozów wielu przewoźników. Sporo firm przewozowych obsługuje kierunki do Niemiec oraz z Niemiec do Polski. Obecnie wśród ofert przejazdów powrotnych do kraju znajdziemy ponad 200 propozycji. Busy z Niemiec do Polski codziennie odjeżdżają z wielu miast.

Największym zainteresowaniem cieszą się busy z Berlina do Polski, busy z Hanoweru do Polski, busy z Drezna do Polski, busy z Frankfurtu nad Menem do Polski, busy z Hamburga do Polski, oraz z Kolonii do Polski.

Poniżej przedstawiamy listę popularnych kierunków pomiędzy miastami w Niemczech i Polsce.

🚌 Busy z Niemiec do Wrocławia

Do Wrocławia busy dojeżdżają z wielu miast w Niemczech. Najpopularniejsze kierunki to busy z Dortmundu do Wrocławia, busy z Berlina do Wrocławia oraz z Frankfurtu nad Menem do Wrocławia. Kliknij w nagłówek powyżej i sprawdź ceny biletów.

🚌 Busy z Niemiec do Poznania

Poznań jest miastem usytuowanym w niewielkiej odległości od niemieckiej granicy. Do tego miasta jeżdżą busy z wielu regionów Niemiec. Najpopularniejsze wyszukiwania w serwisie Flotea w ostatnich tygodniach to: busy z Berlina do Poznania, busy z Hamburga do Poznania, z Hanoweru do Poznania oraz z Frankfurtu nad Menem do Poznania. Ceny biletów sprawdzisz w wyszukiwarce po kliknięciu w nagłówek powyżej.

🚌 Busy  z Niemiec do Warszawy

Do stolicy Polski jeżdzi wielu przewoźników oferujących przejazdy osobowe. Przeszukując wyszukiwarkę znajdziesz busy z Berlina do Warszawy, busy z Hamburga do Warszawy, busy z Hanoweru do Warszawy oraz

🚌 Busy  z Niemiec do Szczecina

Szczecin zlokalizowany jest przy granicy z Niemcami, więc przejazdy do tego miasta również cieszą się popularnością. Na Flotea.pl najczęściej wyszukiwane są busy z Dortmundu do Szczecina, busy z Berlina do Szczecina, z Hanoweru do Szczecina, czy z Hamburga do Szczecina.

🚌 Busy z Niemiec do Katowic

Do Katowic dojeżdżają najczęściej Ślązacy mieszkający i pracujący w Niemczech. Największym popytem cieszą się busy z Berlina do Katowic, busy z Drezna do Katowic oraz busy z Dortmundu do Katowic.

🚌 Busy z Niemiec do Krakowa

Do stolicy małopolski Krakowa również jeździ wielu Polaków mieszkających w Niemczech. Do miasta królów najczęściej wyszukiwane są busy z Berlina do Krakowa, busy z Frankfurtu nad Menem do Krakowa, busy z Dortmundu do Krakowa oraz busy z Essen do Krakowa.

8 Największych atrakcji turystycznych w Niemczech

by

Niemcy od wielu lat przyciągają bardzo wielu turystów. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to bardzo malowniczy kraj. Znajdziemy tam nie tylko wiele atrakcyjnych zabytków, ale także piękne krajobrazy. Oto 8 największych atrakcji turystycznych w Niemczech.

8 Największych atrakcji turystycznych w Niemczech

Decydując się na wycieczkę do Niemiec, powinniśmy przede wszystkim odwiedzić Wyspę Muzeów w Berlinie. Jest to miejsce w centrum Berlina, położone na rzece Sprewie gdzie znajdziemy wiele kompleksów muzealnych. Ciekawostką jest fakt, iż to miejsce zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Bardzo popularną atrakcją turystyczną w Niemczech jest również Jezioro Bodeńskie położone u podnóża Alp. Znajduje się ono na pograniczu Niemiec oraz Austrii, a także Szwajcarii. Jest trzecie pod względem wielkości w Europie środkowej.

Dużo turystów odwiedza także Zamek w Heidelbergu. Został on wybudowany w gotycko – renesansowym stylu. Zamek jest położony na górze Koenigstuhl.

Często odwiedzanym miejscem jest także Naturparks w Schwarzwaldzie. Znajdziemy tam urokliwe lasy oraz pagórki, a także liczne jeziora.

Będąc w Niemczech, koniecznie musimy także zwiedzić Skałę Lorelei na Renie. Jest to bardzo popularne miejsce, gdzie według legendy został niegdyś ukryty duży skarb.

Symbolem Berlina jest także Mur Berliński, a raczej jego fragmenty, które co roku także odwiedza wielu turystów. Warto także będąc w stolicy tego państwa odwiedzić zabytkową Bramę Brandenburską. Popularnym zabytkiem odwiedzanym przez turystów jest także Katedra Św. Piotra i Najświętszej Marii Panny w Kolonii.

Jak widać Niemcy mają wiele do zaoferowania. Stolica naszych zachodnich sąsiadów oddalona jest od Warszawy o 572 kilometry. Zastanawiając się nad wycieczką do Niemiec warto rozważyć opcję przejazdu busem lub autobusem. Obecnie w internecie możemy znaleźć bardzo wiele interesujących ogłoszeń. Wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę internetową na przykład „busy do Niemec”.

Wyszukując połączenia busem do Niemiec warto rozważyć tych przewoźników, którzy oferują przejazdy w trybie door2door. Czym jest opcja przejazdu busem do Niemiec w trybie door2door? Jest to darmowa usługa, dzięki której przewoźnik odbiera Cię spod wskazanego adresu i odwoźi pod podany przez Ciebie adres w Niemczech. Koniec z korkami, z taszczeniem bagażu, i pośpiechem na dworcach. Skorzystaj z przejazdów busem do Niemiec w trybie door2door tutaj.