Busy z Inowrocławia do Holandii i innych krajów europejskich

by

Przejazd busem z Inowrocławia do Holandii

…oraz innych krajów znajdziesz teraz szybciej i łatwiej dzięki nowej porównywarce cen biletów i wyszukiwarce przejazdów międzynarodowych Flotea.pl. Jest to nowy polski serwis internetowy, który gromadzi w jednym miejscu oferty wielu przewoźników. Dzięki temu nie musisz już przeglądać wielu stron firm przewozowych, szukać cen i porównywać. Flotea.pl zrobi to za Ciebie.

Holandia

Nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarmi

wyszukiwarka prezejazdów
flotea nowa jakość wyszukiwania przewozu

Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Jest to również porównywarka cen biletw autobusowych. W jednym miejscu możesz przeglądać oferty wielu przewoźników, porównywać ceny biletów oraz warunki przejazdu.

Możesz wybrać opcje zaawansowane wyszukiwania i określić, czy szukasz przejazdu busem lub autokarem z klimatyzacją, Wi-Fi itp. Korzystając z parametrów wyszukiwania możesz także wybrać tylko te oferty, które umożliwiają podróż ze zwierzętami. Możliwe jest również określenie ilości pasażerów oraz kilka innych zaawansowanych funkcji wyszukiwania.

Gdy już określisz wszystkie parametry wyszukiwania oraz miejscowości, pomiędzy którymi chcesz podróżować kliknij przycisk „Szukaj”, aby zobaczyć listę ofert dostępnych na danej trasie.

Do wyboru busy door2door lub autokary

W wyszukiwarce Flotea.pl znajdziesz oferty wielu przewoźników dwóch podstawowych rodzajów:

  • tradycyjne przejazdy pomiędzy przystankami
  • busy door2door, czyli od drzwi do drzwi

Drugi rodzaj przejazdów, czyli od drzwi do drzwi jest szczególnie chętnie wybierany przez podróżnych ze względu na duży komfort, jaki zapewnia ten typ przejazdu. Nie musisz martwić się dojazd na lotnisko czy dworzec główny, ponieważ kierowca odbiera Cię z ustalonego wcześniej miejsca (adresu, który podaje się podczas rezerwacji lub zakupu biletu). Wystarczy, że wyniesiesz swoje bagaże przed drzwi i możesz wsiadać do busa.

Ceny biletów na busy z Inowrocławia do Holandii

Ceny biletów na przejazd busem z Inowrocławia do Holandii zawsze są na podobnym poziomie, który to reguluje rynek przewozów door to door prywatnych przewoźników. Staramy się i wybieramy oferty przewozów spośród kilkudziesięciu przewoźników, aby pasażerowie otrzymywali codziennie jak najtańsze ceny biletów.

Urocza Holenderska zabudowa

 

Busy z Holandii do Polski codziennie z flotea.pl

by

Busy z Holandii do Polski codziennie znajdziesz na flotea.pl. Pokazujemy w jednym miejscu oferty wielu przewoźników oraz umożliwiamy wygodny zakup biletów online. Zapoznaj się artykułem, sprawdź ceny biletów, wybierz najlepszą ofertę i ciesz się podróżą z flotea.pl

Wielu Polaków mieszkających i pracujących w Holandii poszukuje ofert przejazdów w trybie door2door do Polski.

Opcja door2door (spod drzwi pod drzwi) umożliwia zamówienie busa pod wskazany adres. Jeżeli na przykład mieszkasz w Amsterdamie, możesz zamówić busa pod drzwi swojego domu w tym mieście. Kierowca odbierze Cię o ustalonej porze, a następnie zawiezie do Polski na dokładny adres, który określisz podczas zakupu biletu.

Na stronie flotea.pl możesz skorzystać z prostej wyszukiwarki przejazdów, aby znaleźć najlepszą ofertę, zamówić bilet i zapłacić za niego online. Po wpisaniu ww wyszukiwarce miejscowości, z której chcesz wyruszyć oraz celu, do którego chcesz dotrzeć zobaczysz listę biletów wielu przewoźników oferujących busy z Holandii do Polski codziennie.

Przedstawiamy kilka ofert wraz z cenami przejazdów busem z Holandii do Polski w trybie door2door

Busy z Amsterdamu do Polski

Busy z Amsterdamu odjeżdżają codziennie w trybie door2door i docierają wszystkich województw w Polsce. Ceny wahają się od 245zł do 280zł.

Busy z Rotterdamu do Polski

Z Rotterdamu również możesz wyruszyć codziennie i dojechać do niemal każdego zakątka Polski. Ceny dostępne obecnie na flotea.pl mieszczą się w przedziale 245zł do 330zł za przejazd w trybie door2door.

Busy z Utrechtu do Polski

Z Utrechtu do Polski busy odjeżdżają codziennie w trybie door2door. Przewoźnicy dostępni na naszej stronie docierają do całej Polski. Ceny biletów to 245zł do 280zł.

Nowe możliwości dla podróżujących busami oraz autokarami

Flotea.pl daje Ci nowe możliwości wyszukiwania przejazdów oraz zakupu biletu online. Sprawdź wyszukiwarkę połączeń busami oraz autokarowych, aby znaleźć więcej kierunków w całej Europie oferowanych przez wielu przewoźników.

Szerokiej drogi!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać zniżki na przejazdy busami i autokarami w całej Europie 

Dlaczego warto odwiedzić Utrecht?

by

Utrecht to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast Holandii. Mnogość muzeów, charakterystyczne kanały i wszechobecna zieleń sprawiają, że pod wieloma względami przypomina swojego bardziej znanego sąsiada, Amsterdam. Z tą jednak różnicą, że Utrecht jest miastem znacznie spokojniejszym, cichszym, o zdecydowanie przyjaźniejszej atmosferze. Sprawdź, dlaczego powinieneś pojechać do Utrechtu!

Prowincja Utrecht jest najmniejszą pod względem terytorialnym, ale równocześnie „najliczniejszą” w Holandii – mieszka tu ponad 1,2 mln ludzi. Jej stolica, położona w samym sercu kraju, powstała w czasach rzymskich – oficjalna data założenia Utrechtu to 47 rok naszej ery!

Choć dziś miasto kojarzone jest głównie z ośrodkiem naukowym, ma za sobą burzliwą historię: na przestrzeni wieków rządzili nią Rzymianie, katoliccy biskupi, niemieccy okupanci… Osobną ciekawostką jest także wygląd flagi prowincji – niektórzy twierdzą, że w sposób zadziwiający przypomina ona flagę Polski.

Zabytki w Utrechcie

Do Utrechtu turystów przyciągają głównie zabytki. Do najbardziej znanych należy katedra św. Marcina – gotycka świątynia, której budowa trwała blisko 200 lat. Jej charakterystycznym elementem jest mierząca 112 metrów wysokości wieża, którą znajdziemy na wielu obrazach pochodzących z tamtego okresu.

Wyjątkowość katedry nie kończy się jednak na jej wymiarach czy metryce: choć ciężko to sobie wyobrazić, w świątyni brakuje środkowej nawy! W 1674 roku potężna burza i wywołane przez nią tornado zburzyły część murów, całkowicie oddzielając wieżę od ołtarza. Obie części gotyckiej budowli do dziś stoją w odległości kilkudziesięciu metrów od siebie.

Muzea w Utrechcie

Spragnieni niecodziennych atrakcji również znajdą w Utrechcie coś dla siebie – w mieście znajdują się nietypowe muzea, ściągające pasjonatów z całej Europy. Mowa tu m.in. o muzeum Speelklok, gdzie można zobaczyć zbiory automatycznie grających sprzętów muzycznych, jak np. zegary, pozytywki czy organy, oraz Spoorwegmuseum (muzeum kolejnictwa) – raj dla każdego miłośnika kolejek i lokomotyw.

Utrecht na weekend

Prawdziwa perełka czeka natomiast na amatorów… golfa. Według różnych źródeł historycznych, w grę nazywaną „Colf” lub „Kolf” grano w okolicach zamku Kronenburg już w XIII wieku! Oczywiście średniowieczna wersja golfa różniła się nieco od współczesnego odpowiednika: wtedy zadaniem zawodników było trafienie piłeczką do wrót twierdzy przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń grubego patyka.

Przyjeżdżający do Utrechtu Polacy chętnie odwiedzają również rzymskokatolicki cmentarz St. Barbara, często nazywany „polskim”. Są tam pochowani polscy żołnierze, którzy brali udział w wyzwoleniu Holandii spod okupacji hitlerowskiej podczas II wojny światowej.

Najnowsze oferty przejazdu z Polski do Utrechtu oraz z Utrechtu do Polski znajdziesz na Flotea.pl.