Busy z Inowrocławia do Holandii i innych krajów europejskich

by

Przejazd busem z Inowrocławia do Holandii

…oraz innych krajów znajdziesz teraz szybciej i łatwiej dzięki nowej porównywarce cen biletów i wyszukiwarce przejazdów międzynarodowych Flotea.pl. Jest to nowy polski serwis internetowy, który gromadzi w jednym miejscu oferty wielu przewoźników. Dzięki temu nie musisz już przeglądać wielu stron firm przewozowych, szukać cen i porównywać. Flotea.pl zrobi to za Ciebie.

Holandia

Nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarmi

wyszukiwarka prezejazdów
flotea nowa jakość wyszukiwania przewozu

Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Jest to również porównywarka cen biletw autobusowych. W jednym miejscu możesz przeglądać oferty wielu przewoźników, porównywać ceny biletów oraz warunki przejazdu.

Możesz wybrać opcje zaawansowane wyszukiwania i określić, czy szukasz przejazdu busem lub autokarem z klimatyzacją, Wi-Fi itp. Korzystając z parametrów wyszukiwania możesz także wybrać tylko te oferty, które umożliwiają podróż ze zwierzętami. Możliwe jest również określenie ilości pasażerów oraz kilka innych zaawansowanych funkcji wyszukiwania.

Gdy już określisz wszystkie parametry wyszukiwania oraz miejscowości, pomiędzy którymi chcesz podróżować kliknij przycisk „Szukaj”, aby zobaczyć listę ofert dostępnych na danej trasie.

Do wyboru busy door2door lub autokary

W wyszukiwarce Flotea.pl znajdziesz oferty wielu przewoźników dwóch podstawowych rodzajów:

  • tradycyjne przejazdy pomiędzy przystankami
  • busy door2door, czyli od drzwi do drzwi

Drugi rodzaj przejazdów, czyli od drzwi do drzwi jest szczególnie chętnie wybierany przez podróżnych ze względu na duży komfort, jaki zapewnia ten typ przejazdu. Nie musisz martwić się dojazd na lotnisko czy dworzec główny, ponieważ kierowca odbiera Cię z ustalonego wcześniej miejsca (adresu, który podaje się podczas rezerwacji lub zakupu biletu). Wystarczy, że wyniesiesz swoje bagaże przed drzwi i możesz wsiadać do busa.

Ceny biletów na busy z Inowrocławia do Holandii

Ceny biletów na przejazd busem z Inowrocławia do Holandii zawsze są na podobnym poziomie, który to reguluje rynek przewozów door to door prywatnych przewoźników. Staramy się i wybieramy oferty przewozów spośród kilkudziesięciu przewoźników, aby pasażerowie otrzymywali codziennie jak najtańsze ceny biletów.

Urocza Holenderska zabudowa

 

Interesujące miasta w prowincji Gelderland w Holandii

by

Holandia to bardzo piękne państwo, które co roku przyciąga wielu turystów. Nic w tym dziwnego, ponieważ możemy tam zobaczyć wiele interesujących zabytków, jak również malownicze krajobrazy. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród urlopowiczów odwiedzających to miejsce cieszy się prowincja Gelderland. Zatem będąc tam co warto zwiedzić?

Prowincja Gelderland coraz bardziej popularna

Będąc w prowincji Gelderland, powinniśmy koniecznie odwiedzić popularne wśród turystów miasto Arnhem. Jest to malownicza miejscowość położona nad Dolnym Renem, która jest jednocześnie stolicą prowincji. W mieście znajdziemy bardzo wiele interesujących zabytków. Są to między innymi ciekawe budowle sakralne takie jak kościół św. Walburgi z 1422 roku oraz kościół św. Euzebiusza z drugiej połowy XV wieku. Możemy zwiedzać także kościół św. Marcina z około 1874 roku, jest to kościół Polskiej Misji Katolickiej. W Arnhem znajduje się także Ratusz z około 1540 roku.

Kolejnym miastem wartym odwiedzenia jest Nijmege, które położone jest nad malowniczą rzeką Waal. Jest to bardzo popularne miasto akademickie w Holandii, gdzie możemy zwiedzić między innymi Uniwersytet imienia Radbouda, który został założony w 1923 r. jako Katolicki Uniwersytet w Nijmegen.

W prowincji Gelderland znajduje się także miasto Apeldoorn, które znane jest turystom przede wszystkim z tego, iż nieprzerwanie od 1974 roku jest tam rozgrywany zimowy maraton. Będąc w tym urzekającym miejscu powinniśmy przede wszystkim zwiedzić zabytkowy park miejski, gdzie znajdziemy wiele urokliwych zakątków.

Coraz więcej osób decyduje się na wycieczkę za granicę. Nic w tym dziwnego, ponieważ to właśnie dzięki temu możemy poznać zupełnie nową kulturę oraz podziwiać piękne krajobrazy, których nie znajdziemy w naszym ojczystym państwie. Znaczny wzrost wycieczek zagranicznych to przyczyna m.in. coraz bardziej popoularnych, tanich przewozów autokarowych oraz busem.  Bardzo szybko możemy je znaleźć w internecie, wpisując przykładowo w wyszukiwarkę internetową hasło „busy do Niemec” lub „busy do Holandii”, a także „busy do Danii”. Co ciekawe można również natknąć się na przejazdy do Holandii w trybie door2door, czyli przewoźnik odbiera nas spod wskazanego adresu i odwozi nas pod podany przez nas adres – stąd nazwa od drzwi do drzwi. Przewozy do Holandii (również w trybie door2door) możesz łatwo i szybko znaleźć tutaj.