Busy z Inowrocławia do Holandii i innych krajów europejskich

by

Przejazd busem z Inowrocławia do Holandii

…oraz innych krajów znajdziesz teraz szybciej i łatwiej dzięki nowej porównywarce cen biletów i wyszukiwarce przejazdów międzynarodowych Flotea.pl. Jest to nowy polski serwis internetowy, który gromadzi w jednym miejscu oferty wielu przewoźników. Dzięki temu nie musisz już przeglądać wielu stron firm przewozowych, szukać cen i porównywać. Flotea.pl zrobi to za Ciebie.

Holandia

Nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarmi

wyszukiwarka prezejazdów
flotea nowa jakość wyszukiwania przewozu

Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Jest to również porównywarka cen biletw autobusowych. W jednym miejscu możesz przeglądać oferty wielu przewoźników, porównywać ceny biletów oraz warunki przejazdu.

Możesz wybrać opcje zaawansowane wyszukiwania i określić, czy szukasz przejazdu busem lub autokarem z klimatyzacją, Wi-Fi itp. Korzystając z parametrów wyszukiwania możesz także wybrać tylko te oferty, które umożliwiają podróż ze zwierzętami. Możliwe jest również określenie ilości pasażerów oraz kilka innych zaawansowanych funkcji wyszukiwania.

Gdy już określisz wszystkie parametry wyszukiwania oraz miejscowości, pomiędzy którymi chcesz podróżować kliknij przycisk „Szukaj”, aby zobaczyć listę ofert dostępnych na danej trasie.

Do wyboru busy door2door lub autokary

W wyszukiwarce Flotea.pl znajdziesz oferty wielu przewoźników dwóch podstawowych rodzajów:

  • tradycyjne przejazdy pomiędzy przystankami
  • busy door2door, czyli od drzwi do drzwi

Drugi rodzaj przejazdów, czyli od drzwi do drzwi jest szczególnie chętnie wybierany przez podróżnych ze względu na duży komfort, jaki zapewnia ten typ przejazdu. Nie musisz martwić się dojazd na lotnisko czy dworzec główny, ponieważ kierowca odbiera Cię z ustalonego wcześniej miejsca (adresu, który podaje się podczas rezerwacji lub zakupu biletu). Wystarczy, że wyniesiesz swoje bagaże przed drzwi i możesz wsiadać do busa.

Ceny biletów na busy z Inowrocławia do Holandii

Ceny biletów na przejazd busem z Inowrocławia do Holandii zawsze są na podobnym poziomie, który to reguluje rynek przewozów door to door prywatnych przewoźników. Staramy się i wybieramy oferty przewozów spośród kilkudziesięciu przewoźników, aby pasażerowie otrzymywali codziennie jak najtańsze ceny biletów.

Urocza Holenderska zabudowa

 

8 rzeczy, których nie wiedziałeś o Holandii

by

Holandia to niewielki, ale za to bardzo często wybierany przez Polaków kraj. Mimo to wielu naszych rodaków mieszkających w Polsce nie wie zbyt dużo na temat tego niewielkiego kraju Beneluksu. Specjalnie dla Was zebraliśmy 8 ciekawostek na temat życia i funkcjonowania w niderlandzkich miastach. Zapraszamy do lektury!

Czego najprawdopodobniej nie wiesz o Holandii?

1. Tego można się akurat domyśleć – Holandia to kraj z najwyższą liczbą.. rowerów. Tak, prawie na każdego mieszkańca tego niewielkiego państwa przypada jeden rower. Jest to prawdziwy rekord w Europie. Zresztą popularność jednośladów widać bardzo dobrze na ulicach holenderskich miast.

2. Niewielka powierzchnia sprawia, że kraj ten może się poszczycić największą gęstością zaludnienia wśród wszystkich europejskich państw. Średnia ta wynosi aż 487 osób na kilometr kwadratowy.

3. Gdy wejdziemy do jednego z holenderskich miast, zauważymy od razu niesamowitą estetykę i harmonię otaczających nas zabudowań. Jest tak głównie dlatego, ponieważ Holandia posiada jedne z najostrzejszych praw budowlanych w całej Europie.

4. Kolejną nowością, z jaką nie spotkamy się w innych, europejskich miastach jest.. brak reklam. Jeśli nawet się jakieś pojawią, są one doskonale dopasowane do otaczającej je miejskiej rzeczywistości architektonicznej. Jedno jest pewne – reklamy w Holandii nas nie przytłoczą.

5. W niewielkim mieście Best, znajduje się 2-metrowy pomnik… kreta. Jest on postawiony na pamiątkę wydrążenia 3-kilometrowego tunelu kolejowego. Jest to jeden z najbardziej specyficznych pomników, jakie znajdują się na terenie całego Beneluksu.

6. Holandia to kraj w którym… wszędzie jest blisko. Takie przynajmniej ma się wrażenie odwiedzając ten kraj. Skąd ono się bierze? Po pierwsze, Holandia jest państwem doskonale skomunikowanym. Warto również dodać, że nie ma tu zbyt wielu lasów, które mogłyby utrudniać komunikację

7. Miasto Delft jest znane z… efektu wielkiego nieba. Wywołane jest ono depresyjnym i równinnym krajobrazem.

8. Z popularnych Coffe Shopów korzysta jedynie kilka procent Holendrów. Aż 80 procent osób odwiedzających te miejsca stanowią cudzoziemcy.

Żeby jeszcze lepiej poznać Holandię, warto ją po prostu odwiedzić. Busy do Holandii kursują w tą stronę bardzo często.

ZNAJDŹ BUSA DO HOLANDII