Busy do Szwajcarii – sprawdź ceny biletów

by

Busy do Szwajcarii

Busy do Szwajcarii są często wybierane zamiast przelotów samolotem lub przejazdów pociągiem. Przejazdy busami bez wątpienia mają wiele zalet. Dlatego wielu Polaków podróżujących do Szwajcarii wybiera ten właśnie środek transportu.

Jak znaleźć busy z Polski do Szwajcarii?

Dotychczas znalezienie najlepszej oferty przejazdów busami większości osób kojarzyło się z wyszukiwaniem w Google albo innych wyszukiwarkach, sprawdzaniem wielu stron przewoźników w poszukiwaniu najlepszej ceny i warunków. Często było to niełatwe, ponieważ nie wszyscy przewoźnicy mają strony internetowe.

Ponadto strony przewoźników są bardzo różne. Nie wszystkie firmy przedstawiają ceny przejazdów na stronie. Wtedy trzeba dzwonić do każdego przewoźnika osobno i samodzielnie porównywać ceny, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Teraz wyszukiwanie przejazdów busami jest znacznie szybsze, łatwiejsze i bardziej komfortowe dzięki nowej polskiej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl

Na stronie Flotea znajdziesz między innymi busy do Szwajcarii.

Kliknij powyższy link, aby przejść do podstrony Flotea.pl z informacjami na temat przejazdów busami i autokarami do Szwajcarii.

Jak kupić bilet online na busy do Szwajcarii?

Flotea.pl to nie tylko wyszukiwarka przejazdów, ale także porównywarka cen biletów autobusowych oraz system do zakupu biletów przez internet.

Możesz łatwo, wygodnie i bezpiecznie zapłacić za swój bilet online, a następnie pobrać biilet na smartfon lub wysłać e-mailem.

Istnieje również możliwość rezerwacji przejazdu i zapłaty kierowcy podczas podróży.

Obie opcje – rezerwacji oraz zakupu biletu online – są dostęppne na stronie zamówienia w serwisie Flotea.pl.

Wyszukując przejazdy na Flotea.pl zobaczysz wyniki wyszukiwania, czyli listę ofert przejazdów różnych przewoźników zgromadzonych w wyszukiwarce. Wybierz z listy ofertę, która najbardziej Ci odpowiada i kliknij przycisk „Wybierz”. Wtedy otworzy się wspomniana strona zamówienia, na której możesz dokonać rezerwacji przejazdu lub zakupu biletu online.

W zależności od tego, jaki rodzaj przejazdu wybierzesz (klasyczy przejazd między przystankami lub przejazd door2door, czyli od drzwi do drzwi) proces zakupu lub rezerwacji biletu nieznacznie się różni.

Subtelna różnica polega na tym, że wybierając przejazd door2door musisz określić dokładne adresy „skąd” oraz „dokąd”. W praktyce oznacza to, że na stronie zamówienia w polach „skąd” oraz „dokąd” musisz podać oprócz nazwy miejscowości również nazwę ulicy oraz numer. Wtedy kierowca będzie wiedział, gdzie po Ciebie przyjechać i, gdzie Cię zawieźć.

Busy do Danii

by

busy do Danii

Busy do Danii znajdziesz teraz łatwo, szybko i wygodnie w nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. W serwisie tym możesz również łatwo porównywać ceny oferowane przez wielu przewoźników zgromadzonych w jednym miejscu. Dzięki temu nie musisz już przeglądać wiele różnych stron w poszukiwaniu najlepszej oferty przejazdu. 

Busy do Danii codziennie z Flotea.pl

Wśród osób podróżujących do Danii popularnym środkiem transportu są autokary. Wynika to głównie z poziomu cen niższego niż w przypadku lwiększości ofert lini lotniczych. Nie zawsze bowiem można trafić na ceny tanich lini lotniczych na tyle niskie, aby były tańsze niż przejazdu autokarem.

Wielu Polaków podróżujących do Danii oraz z Danii do Polski wybiera również przejazdy busami ze względu na zalety takiej formy podróży za granicę. Do podstawowych plusów można zaliczyć możliwość zabrania ze sobą większego bagażu (choć nie zawsze jest to możliwe i zależy od floty konkretnego przewoźnika).

Kolejną bardzo ważną zaletą jest możliwość skorzystania z przejazdów w trybie door2door, czyli od drzwi do drzwi. W tym przypadku kierowca busa przyjeżdża po Ciebie pod wcześniej wskazany adres. Podobnie jest z miejscem docelowym podróży. Kierowca zawiezie Cię pod adres, który wcześniej wskażesz podczas zamówienia.

Przejazdy door2door do Danii

Busy do Danii w trybie door2door to ulubiona forma podróży wielu Polaków. Przejazdy tego typu są chętnie wybierane głównie ze względu na komfort. Odpada problem przejazdu na lotnisko czy dworzec główy ponieważ kierowca busa przyjeżdża po Ciebie pod wskazany adres – na przykład pod drzwi Twojego domu. Wysiąść w Danii możesz w dowolnym miejscu określonym podczas zamówienia.

Aby skorzystać z opcji przejazdu door2door musisz podczas zamówienia określić dokładne adresy startu i końca podróży. Korzystając z wyszukiwarki Flotea.pl możesz to zrobić na stronie zamówienia. W rubrykach „skąd” oraz „dokąd” podaj nazwę miejscowości, ulicę i numer. Kierowca otrzyma informacje i będzie wiedział, skąd ma Cię odebrać.

Gdy już określisz dokładne adresy, możesz zarezerwować przejazd i zapłacić kierowcy lub kupić bilet online korzystając z bezpiecznego systemu płatności internetowych PayU.

Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki przejazdów busami i autokarami Flotea.pl

 

 

Nowa wyszukiwarka busów miedzynarodowych w całej Europie

by

wyszukiwarka busów międzynarodowych

Wyszukiwarka busów międzynarodowych Flotea.pl to zupełnie nowe rozwiązanie na polskim rynku przewozów. Teraz podróżni mogą jeszcze szybciej wyszukiwać busy do Niemiec, busy do Holandii i do innych popularnych krajów. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym krótko przedstawiamy działanie serwisu Flotea.

Wyszukiwarka busów międzynarodowych dla podróżnych

Dotychczas, aby znaleźć przejazd za granicę trzeba było wyszukiwać w Google i przeglądać wiele stron przewoźników, aby znaleźć ofertę. Często nie było to łatwe, ponieważ strony są różnie skontruowane, nie wszyscy przewoźnicy podają ceny, a niektóre serwisy są mało przejrzyste.

Teraz wystarczy jedna strona, aby sprawdzić i porównać oferty wielu przewoźników. Wystarczy, że wejdziemy na stronę Flotea.pl i w polach wyszukiwania wpiszemy skąd chcemy wyruszyć oraz dokąd dojechać. W naszym przykładzie posłużymy się przykładowym przejazdem z Polski do Niemiec.

A więc wpisujemy w polu „skąd” naszą miejscowość np. Katowice, a w polu „dokąd” miasto w Niemczech, do którego chcemy dotrzeć, wpisujemy Berlin.

Chcemy wyruszyć jutro, więc w polu wyboru terminu zmieniamy datę na jutrzejszą. Klikamy przycisk „Szukaj”.

Po kliknięciu w przycisk „Szukaj” wyszukiwarka pokazuję listę busów międzynarodowych z Katowic, w naszym przykładzie do Niemiec.

Możemy przeglądać oferty, szeregować je według daty, ceny, ilości dostępnych miejsc itp. Możemy porównywać ceny i sprawdzić, które przejazdy oferowane są w trybie door2door.

Po wybraniu konkretnej oferty mamy do dyspozycji 3 opcje. Możemy zadzwonić do przewoźnika, zarezerwować przejazd wysyłając formularz lub dokonać zakupu biletu online przez system płatności PayU.

Wyszukiwarka busów międzynarodowych – oferta dla przewoźników

Masz firmę przewozową? Skorzystaj z nowych możliwości, jakie daje wyszukiwarka Flotea.pl. Codziennie setki podróżnych wyszukują przejazdów busami w całej Europie.

Dodaj swoje trasy, zaprezentuj ofertę podróżnym, którzy szukają przejazdów, jakie oferujesz i sprzedawaj więcej biletów.

Aby rozpocząć załóż darmowe konto przewoźnika. Dodawanie tras jest proste, ale jakbyś miał problemy, obsługa klienta Flotea jest do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się biurem obsługi telefonicznie, mailowo lub przez czat na stronie internetowej.

Busy do Wiednia z Katowic, Krakowa i innych miast

by

busy do Wiednia

Busy do Wiednia z Katowic, Krakowa i innych miast możesz teraz łatwo wyszukać na stronie Flotea.pl, która gramadzi w jednym miejscu wielu przewoźników oferujących przewozy busami.

Jeżeli mieszkasz w Wiedniu i podróżujesz do Polski albo z Polski do Wiednia busem, być może zainteresuje Cię ten artykuł. Opisywana strona oferuje wygodną platformę, dzięki której w kilku prostych krokach, znajdziesz i zarezerwujesz bilet na bus do Wiednia. Możesz także kupić bilet online.

Służy do tego wyszukiwarka, którą znajdziesz na stroni głównej Flotea.pl. Podaj w odpowiednich polach Twoją miejscowość oraz wpisz Wiedeń w rubryce DOKĄD. Wybierz datę wyjazdu i kliknij SZUKAJ.

Pojawi się lista przewoźników oferujących busy do Wiednia z Twojej okolicy. Niektóre przejazdy do busy door2door, czyli takie które możesz zamówić na podany adres. Jeżeli wybierzesz ten sposób podróży, w kolejnym kroku, na stronie zamówienia wpisz dokładny adres startu oraz adres docelowy podróży.

Możesz także skontaktować się z przewoźnikiem telefonicznie, zarezerwować przejazd wysyłając formularz rezerwacji lub kupić bilet online. Jeżeli wybierzesz ostatnią opcję, możesz błyskawicznie dokonać przelewu i pobrać bilet na smartfon, wydrukować lub wysłać mailem.

Jest to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które lubią nowinki technologiczne. Już niedługo dostępna będzie także aplikacja mobilna Flotea, z którą jeszcze szybciej i wygodniej zarezerwujesz bilet na przejazd busem.

Na strone Flotea.pl znajdziesz busy do Wiednia z różnych miast w Polsce. Poniżej przedstawiamy niektóre spośród ofert do stolicy Austrii:

Busy z Katowic do Wiednia

Busy z Katowic do Wiednia znajdziesz na Flotea w korzystnej cenie od 119 zł (cena z czerwca 2017). Dostępne są oferty door2door.

Busy z Krakowa do Wiednia

Busy z Krakowa do Wiednia, czyli ze stolicy małopolski do stolicy Austrii znajdziesz również za 119 zł i także możesz wybrać przejazdy od drzwi do drzwi.

Busy z Gliwic do Wiednia

Im bliżej południowej granicy, tym cena jest niższa. Busy z Gliwic do Wiednia możesz zarezerwować w trybie door2door za jedyne 99 zł.

Busy z Niemiec do Polski cieszą się dużą popularnością

by

Busy z Niemiec do Polski

Busy z Niemiec do Polski cieszą się dużą popularność według danych Flotea.pl – wyszukiwarki przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Codziennie kilkadziesiąt osób poszukuje przejazdów busami do Polski z różnych miast w Niemczech.

Polacy wybierają busy

Mogłoby się wydawać, że wszyscy latamy tanimi liniami lotniczymi, których bilety są niezwykle tanie. W rzeczywistości jednak często wybieramy przejazdy busami. Dlaczego? Powodów jest kilka.

Po pierwsze ceny tanich lini lotniczych nie zawsze są tak tanie, jak bilety na przejazdy busami. Często trzeba zarezerwować bilet lotniczy z dużym wyprzedzeniem, aby załapać się na bardzo korzystną cenę. Bilety na przejazdy busami można kupić za rozsądną cenę, nieraz poniżej 100 zł. Ceny nie zmieniają się często więc nie trzeba rezerwować z wyprzedzeniem. Ponadto przewoźnicy oferują programy lojalnościowe, dzięki którym możemy  zaoszczędzić na zakupie biletów w przyszłości.

Kolejną zaletą przejazdów busami jest możliwość skorzystania z opcji przejazdów od drzwi do drzwi, czyli door2door. Ta opcja, jak sama nazwa wskazuje, pozwalaz zamówić busa pod drzwi domu. Wtedy nie musimy zamawiać taksówki, ani wsiadać do tramwaju, czy prosić znajomego o pomoc w dotarciu na lotnisko lub dworzec autobusowy.

Nowa wyszukiwarka busów

W nowej wyszukwiarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl znajdziesz oferty wielu przewoźników. Wiele z nich obsługuje trasy do Niemiec, a także busy z Niemiec do Polski.

Oto niektóre popularne oferty, które znajdziesz  w serwisie Flotea.pl:

  • Busy z Niemiec do Wrocławia
  • Busy z Niemiec do Poznania
  • Busy  z Niemiec do Warszawy
  • Busy  z Niemiec do Szczecina
  • Busy z Niemiec do Katowic
  • Busy z Niemiec do Krakowa

System sprzedaży biletów dla przewoźników

Flotea.pl to nie tylko nowe możliwości dla pasażerów, ale także dla przewoźników. Jeżeli jesteś przewoźnikiem, masz swoje busy i pozyskujesz klientów z internetu, pewnie wiesz, że nie jest to takie łatwe.

Teraz możesz wykorzystać wyszukiwarkę przejazdów Flotea.pl, aby zdobyć więcej klientów z internetu i sprzedawać więcej biletów. Codziennie kilkaset osób szuka przejazdów na trasach, które oferujesz. Wystarczy, że założysz konto, dodasz swoje trasy oraz określisz ceny biletów i możesz rozpocząć sprzedaż.

 

Busy z Holandii do Polski codziennie znajdziesz w nowym serwisie Flotea.pl

by
busy z Holandii do Polski
Mieszkasz, pracujesz w Holandii i podróżujesz busem do Polski. Poznaj nowe możliwości, jakie daje serwis Flotea.pl. Znajdziesz w nim wiele firm przewozowych, również tych jeżdżących do Holandii oraz z Holandii do Polski. Możesz przeglądać i porównywać przewoźników i wybrać najlepszy przejazd. 
Busy z Holandii do Polski codziennie odjeżdżają z kilku miast. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce z jakiego miasta chcesz wyjechać oraz, gdzie dotrzeć ,a znajdziesz szereg propozycji. Wśród nich znajdują się przejazdy w trybie door2door, czyli takie, które możesz zamówić pod wskazany adres. 
Opcja door2door, czyli spod drzwi pod drzwi oznacza, że możesz zamawiać busy z Holandii do Polski pod wskazany adres. Przykładowo – jeżeli mieszkasz w Rotterdamie, możesz zamówić busa pod drzwi swojego domu w tym mieście i dojechać pod wskazany adres w Polsce.

Jak znaleźć busy z Holandii do Polski?

Wejdź na stronę główną Flotea.pl i w polach wyszukiwarki wpisz swoje miasto w Holandii oraz miasto w Polsce, do którego chcesz dotrzeć. Kliknij przycisk „Szukaj”, aby zobaczyć listę ofert dla wybranej trasy. Zapoznaj się z ofertami i wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada. 

Na stronie flotea.pl możesz skorzystać z formularza zamówienia, aby zamówić bilet i zapłacić za niego online. Możesz również zarezerwować przejazd oraz skontaktować się telefonicznie z przewoźnikiem.

Poniżej przedstawiamy kilka ofert przejazdów z Holandii do Polski ze strony Flotea.pl

Busy z Amsterdamu do Polski – Busy z Amsterdamu odjeżdżają codziennie w trybie door2door i docierają wszystkich województw w Polsce. Ceny przejazdów wynoszą od 245zł do 280zł.

Busy z Rotterdamu do Polski – Przejazdy z Rotterdamu do Polski również są dostępne codziennie. Ceny ze strony flotea.pl to 245zł do 330zł za przejazd w trybie door2door.

Busy z Utrechtu do Polski – Z Utrechtu do Polski busy odjeżdżają codziennie w trybie door2door, a ceny wahają się od 245zł do 280zł.

Zaraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie wyszukiwarki przejazdów busami i autokarami Flotea.pl

W jaki sposób podróżować za granicę?

by

jak podróżować za granicę

Niejednokrotnie w naszym życiu zdarza się sytuacja, w której chcemy albo po prostu odpocząć, albo też zarobić nieco pieniędzy poza granicami naszego kraju. Wyruszenie za granicę to jednak nie jest tylko kwestia chęci – wiąże się z nim bowiem sporo innych kwestii, w tym między innymi jedna z najważniejszych – to, czym po prostu się tam dostaniemy. Wyborów jest sporo, a w tym artykule przedstawimy te najlepsze opcje.

Załóżmy więc, że wybierzemy się na zachód. Busy do Niemiec stanowią obecnie najtańszą opcję wybrania się do tego kraju. Zawsze jednak możemy się zdecydować na udanie się tam samolotem, co może się okazać znacznie szybszym rozwiązaniem. Należy jednak powiedzieć, że jest to również nieco droższa opcja. Kolejną jest skorzystanie z prywatnego samochodu. To wygląda prosto w teorii, ale tak naprawdę jeśli nie znamy nikogo, kto podróżowałby do kraju, który nas interesuje to może być nam ciężko. Co prawda istnieje wiele forów internetowych lub grup na Facebooku zrzeszających osoby podróżujące do Niemiec, czy też prowadzących własne busy do Danii lub innego kraju, ale to wciąż opiera się przede wszystkim na naszym zaufaniu wobec kierowcy (mogącego być kompletnie nieznaną przez nas osobą).

Ta sama sytuacja ma się z podróżą do innych krajów – busy do Holandii na przykład oferowane są przez coraz większą liczbę firm transportowych, podobnie, jak busy do wielu innych europejskich Państw. Stanowią nie tylko najbezpieczniejszą formę trafienia do obcego kraju, ale też taką najwygodniejszą – co prawda podróż nimi zazwyczaj trwa najdłużej, jednak w jej trakcie możemy zwiedzić wiele sąsiadujących państw, a często również odpocząć tuż przed pracą na obczyźnie. Plusem jest także możliwość zabrania ze sobą zdecydowanie większego bagażu, niż w przypadku samochodu, a często również nieuiszczania dodatkowych opłat za niego. Jeżeli zatem chcemy zdecydować się na podróż zagranicę, warto, byśmy rozważyli podróż busem. Nie bez powodu jest to obecnie najpopularniejsza forma transportu.

Komfort podróży z Flotea.pl

by

Komfort podróży z Fotea.pl

Znakiem naszych czasów jest coraz większa mobilność. Członkostwo w Unii Europejskiej otworzyło przed nami nowe możliwości podróżowania. Początkowo były to tylko krótkie podróże, spowodowane ciekawością najbliższych sąsiadów.

Później zaczęły się wyjazdy za granicę do pracy. W miarę bogacenia się, nasze podróże zmieniają się i pojawia się coraz więcej powodów, dla których przemieszczamy się nie tylko po swoim kraju, ale też pomiędzy obcymi państwami.

Dziś miliony Polaków każdego roku przekraczają granicę. Obok podróży turystycznych, celem wyjazdów jest praca a także, coraz częściej, studia w innym kraju.

Do najpopularniejszych celów podróży należą państwa zachodniej europy. Każdego dnia przez granicę przejeżdżają busy do Niemiec, busy do Holandii i busy do Danii. Nie brak jest podróżujących również w innych kierunkach.

Wraz ze wzrostem częstotliwości podróży, wzrastają oczekiwania względem wygody i bezpieczeństwa. Podczas gdy podróżujący niegdyś okazjonalnie, byli w stanie „przemęczyć się” w niewygodnym autobusie, o tyle dziś, kiedy niektórzy podróżują pomiędzy Polską a innymi krajami nawet raz w tygodniu lub częściej, oczekiwania podróżnych są wygórowane.

Busy do Niemiec, czy busy do Holandii, które znajdziesz na stronie flotea.pl gwarantują nie tylko wygodę i bezpieczeństwo podróży, ale są przy tym szybkie i zapewniają sprawny, bezpośredni dojazd do celu podróży. Busy doskonale nadają się zarówno na krótki wypad za granicę, jak i na dłuższe wyjazdy na które zabieramy ze sobą większy bagaż. W zależności od naszych upodobań, możemy wybierać pomiędzy kursami realizowanymi w ciągu dnia albo w nocy.

Dużą zaletą takich podróży jest elastyczny rozkład jazdy i możliwość wsiadania i wysiadania z busa w dowolnym miejscu. Podróżni często jeżdżący na tych samych trasach, są dobrze znani kierowcom, co sprawia że podróż staje się dużo bardziej przyjazna i przestaje być tak bardzo anonimowa. Plusem podróży realizowanych busami jest też ich niska cena, bardzo konkurencyjna wobec cen biletów lotniczych oraz podróży pociągiem. Jadąc busem można bowiem skorzystać z opcji door2door, czyli przejazdu z adresu na wskazany adres.

Wiosenna oferta biletów na busy

by

Kilka dni temu przywitaliśmy już wiosnę, która przyniosła nam wiele słońca i radości. Słoneczna pogoda sprawia, że mamy wiele energii, nowych, ciekawych planów i ochoty do działania. Dlatego pragniemy zachęcić Państwa do realizacji Waszych marzeń i zorganizowania wiosennych wycieczek.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy nową, bardzo atrakcyjną wiosenną promocję, w ramach której zwracamy na konto 50 zł wydane na zakup biletów na busy do Niemiec i innych krajów. Kursy te odbywają się codziennie, a odjazd jest z dworca w Twojej miejscowości lub w trybie door2door. Jednocześnie informujemy, że zwiększyliśmy częstotliwość połączeń do Danii. Od kwietnia busy do Danii będą odjeżdżały trzy razy w tygodniu.

Natomiast na majówkę chcielibyśmy zaprosić państwa w podróż do krainy wiatraków i tulipanów, ponieważ od pierwszego maja będą kursowały nasze busy do Holandii.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, ponieważ proponujemy Państwu nie tylko atrakcyjne ceny biletów, ale przede wszystkim komfortowe warunki podróży.

Nasze busy są bardzo dobrze utrzymane, luksusowo wyposażone. W każdym z nich jest klimatyzacja i rozkładane, wygodne siedzenia, a także ekspres, w którym mogą Państwo zrobić sobie kawę lub herbatę podczas podróży. W każdą trasę autokarem zawsze jadą dwaj kierowcy, którzy zmieniają się w trakcie podróży, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu krótki czas podróży, bez zbędnych postojów.

Nasi kierowcy są doskonale wyszkoleni i posiadają długoletnie doświadczenie na trasach międzynarodowych, dlatego zapewniamy Państwu bezpieczną podróż do celu.
Zapraszamy do skorzystania z naszej wiosennej oferty, dzięki której spełnią Państwo swoje marzenia o ciekawych i atrakcyjnych podróżach.

Szczegółowy i aktualny plan odjazdów naszych busów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Ponadto znajdą tam Państwo wszystkie informacje na temat naszych promocji i rabatów. Rezerwacji biletów mogą Państwo dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem formularza umieszczonego na naszej stronie internetowej.

Prawdziwie profesjonalne podejście do pracownika w Danii – list jednego z podróżnych

by

„Będąc pracownikiem wielu firm europejskich w branży stolarskiej na terenie licznych krajów w Europie, posiadam bardzo szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie wykonywanej przeze mnie działalności stolarskiej. Wykonywana przeze mnie praca zawsze wiązała się z olbrzymim zaangażowaniem z mojej strony oraz wielką pasją i werwą, z jakimi podchodziłem do powierzonych mi zadań. Podczas, gdy pracowałem w łącznie siedmiu krajach europejskich, to jednak moimi głównymi pracodawcami i firmami, które korzystały z moich usług były firmy zlokalizowane w Danii, Niemczech oraz Holandii. Niezależnie, czy jechałem do Danii, Niemiec czy też Holandii, zawsze mogłem liczyć na komfortowe warunki w podróży, gdyż wynajmowani przewoźnicy pochodzili zawsze z tych krajów. Busy do Niemiec, busy do Holandii czy też busy do Danii oferowały bardzo przyjazne warunki przewozowe, a kultura i dystyngowany styl zachowania kierowców był naprawdę z najwyższej półki. Gdybym jednak miał za zadanie ocenić, w którym z tych krajów najlepiej mi się pracowało, to musiałbym jednak wskazać na Danię. Nie chodzi tu nawet o najwyższe zarobki, gdyż te w Danii przekroczyły znacząco moją pensję jaką dostawałem w Niemczech czy Holandii, ale poza tym, same warunki i atmosfera w pracy były zdecydowanie na najwyższym poziomie w Danii. Nie zapomnę do końca życia, z jakim szacunkiem i wrażliwością podchodzono do mojej osoby w Danii, zwłaszcza w momencie kiedy odniosłem dość poważne obrażenia lewej ręki podczas wykonywania prac stolarskich. Mimo, iż lekarz stwierdził, że wystarczą mi dwa tygodnie rekonwalescencji przed ponownym przystąpieniem do wykonywania swojej pracy, to moi przełożeni dali mi aż dwa miesiące pełnopłatnego urlopu zdrowotnego w celu pełnego powrotu do zdrowia i mojej dawnej formy. Poza pełnopłatnym urlopem zdrowotnym dostałem także bardzo wysokie odszkodowanie za odniesione perturbacje zdrowotne w moim miejscu pracy. Dania już do końca moich dni będzie kojarzyć mi się jako najlepszy pracodawca jakiego miałem w swojej historii zawodowej.”