Przewozy Busem Rzeszów – Niemcy, Zagłębie Ruhry

by

Busy jeżdżą z Rzeszowa do Niemiec, Zagłębie Ruhry i wielu miejscowości w okolicy. Dortmund, Essen, Duisburg, Munster, Wuppertal. Kursują dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz i dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Bez szukania sposobów jak wydostać się z dworca, bez taksówek i autostopu. Po co rozkład jazdy i szukanie nazw przystanków w obcym języku. Bez błądzenia i czekania na komunikację miejską. Brak dodatkowych wydatków.

Zamów busa tel. +48 717 276 249

Wygodnie Busem do Niemiec z Adresu na Adres


Busy z Polski do Niemiec zapewniają transport z Adresu na Adres. Oznacza to, że nie trzeba się przejmować dotarciem do jakichkolwiek punktów odbioru pasażerów. Busy do Berlina podjeżdżają pod wskazany adres i docierają dokładnie tam, gdzie chcemy. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić sporo stresu i niepotrzebnych nerwów. Przy okazji, nie trzeba przejmować się transportem bagażu. Nie trzeba już zamawiać taksówki żeby dostać się na dworzec i noszenia ciężkich walizek. To nowoczesne rozwiązanie, które maksymalizuje komfort pasażerów. W czasie takiej podróży nie muszą się przejmować niczym – oprócz podania adresu. To świetny sposób na dotarcie w dowolne miejsce Dortmund, Essen, Duisburg, Munster, Wuppertal.

Busy innych miast w Niemczech znajdziesz tutaj

Tutaj znajdziesz wielu przewoźników wożących codziennie pasażerów Busami z Adresu na Adres w całej Europie.

Przewóz osób busem z Dortmundu do Polski

by

Przewóz osób busem z Niemiec do Polski

Polacy coraz częściej wyjeżdżają do pracy zagranicę z przewozami osób z Dortmundu do Polski. Nie jest to też jak kiedyś spowodowane słabym wykształceniem i niskimi zarobkami, ponieważ coraz częściej z Polski uciekają młode i wykształcone osoby, które w Polsce zarobiłyby godne pieniądze. Powodów takich zachowań zapewne można znaleźć bardzo dużo, jednak ten tekst skupi się przede wszystkim na podróży z Niemiec do Polski. Nie będzie to zwykła podróż standardowym środkiem transportu tylko bus, który dowiezie swojego klienta pod podany adres w Niemczech.

Sprawne wyszukiwanie

Jeśli ktoś chodź odrobinę zna się na opcjach wyszukiwarki to wie, że bardzo często strony, które są na pierwszej stronie, to strony strony pozycjonowane. Są one na pierwszej stronie, ponieważ bardzo często, bo aż 70% ludzi nie przechodzi na drugą stronę. Także ciekawy jest fakt, że jeśli ktoś nie znajduję swojego rozwiązania na przykład strony takiej jak BUS-do-Polski na pierwszej stronie to zamiast przejść na drugą stronę woli ponownie wpisać zmodyfikowane hasło w wyszukiwarkę.

bus-do-polski
Wyszukiwarka przewozów busem z adresu na adres

Dlatego wiedząc, że na pierwszej stronie w internecie są strony, które są pozycjonowane warto przejrzeć jeszcze drugą i trzecią stronę. Ponieważ bardzo często to właśnie firma z dalszej części będzie miała także dobrą ofertę.

Jak porównywać oferty

Trzeba założyć, że po sprawnym sprawdzeniu kilku stron udało się wyłonić około 5, które zachęcają potencjalnych klientów jakimiś czynnikami. A w szczególności Flotea.pl Następnie wybierając busa trzeba zwrócić uwagę na:

– cena przewozu, jest to dość oczywiste, ponieważ komfort komfortem, ale czasami za mniej można dostać więcej,

– Dodatki takie jak klimatyzacja, gniazda, jeśli ktoś w podróży będzie używał telefonu lub laptopa warto, żeby wybierał busy z dostępem do prądu. Dzięki czemu przez całą podróż będzie mógł robić to na co ma ochotę.

– Wygląd i wygoda, warto także przejrzeć zdjęcia busa, ponieważ jakość niektórych pojazdów może odbiegać od innych. A jeśli podróż będzie trwała ponad 10h to warto jechać w komfortowych warunkach.

flotea
Wyszukiwarka przewozu osób Flotea

Przykładowe wyszukiwanie

Przewóz osób busem z Dortmundu do Polski, takie hasło umieść w wyszukiwarce. Wchodząc pierwszą stronę widać kilka propozycji busów, które zawiozą Cię na wskazany adres. Po porównaniu ofert z tych wszystkich stron można przejść do zakładki zamów. Następnie system każdej strony pokieruję klienta co ma robić krok po kroku w celu zamówienia busa pod wskazany adres.

Warto, także wybierać jednego przewoźnika jak najczęściej, ponieważ jeśli ktoś stałby się stałym klientem może liczyć na dodatkowe przywileje.

Podsumowując, szukanie przewozu osób z Niemiec do Polski nie jest niczym trudnym, jeśli ma się chwilę czasu. Nie warto brać pierwszą lepszą firmę i u niej zamówić transport, tylko zapoznać się z rynkiem i porównać ceny. Jeśli pod te preferencje wybierze się firmę to można cieszyć się z udanej jazdy. Zostanie stałym klientem danego przewoźnika może spowodować dodatkowe ulgi, a także inne przywileje.

Jeszcze nigdy podróżowanie nie było tak łatwe

by

Jeszcze nigdy podróżowanie nie było tak łatwe jak w obecnych czasach. Z roku na rok przybywa coraz więcej firm przewozowych, a nawet planowane jest wprowadzenie prywatnych firm przewozowych po liniach kolejowych. Oznacza to, że jako podróżni mamy ogromny wybór opcji przejazdu z jednego miasta do drugiego. A do tego na praktycznie wszystkie można kupić bilety online ze strony internetowej lub przez aplikacje do przewozu osób.

Poruszanie się po mieście

Najbardziej znaną aplikacją, która pomaga sprawne poruszanie się po swoim czy obcym mieście jest Jakdojade. Można tu znaleźć trasę w mieście z punktu A do B oraz co ważniejsze pokazuje gdzie jesteśmy i kiedy wysiąść. Co ważniejsze można też kupić sobie bilet na przejazd.

Aplikacja z wieloma opcjami transportu międzymiastowego

Chcąc znaleźć połączenia międzymiastowe można skorzystać z aplikacji e-podróżnik. Można zobaczyć tu nie tylko połączenia autobusowe wielu firm przewozowych, ale też połączenia kolejowe. Już w aplikacji można kupić bilet na przejazd, choć czasem przenosi na stronę przewoźnika.

Zwłaszcza duże firmy mają swoje aplikacje, ale w Bus-do-polski można znaleźć zarówno bilety na przejazdy Autokarami tych dużych firm, jak i mniejszych w tym prywatnych firm przewozowych przewożących pasażerów Busami w relacjach z Adresu na Adres.

Bus do Polski
Nowoczesna aplikacja mobilna – do zamawiania Busa z Adresu na Adres

 

Bilety międzynarodowe

Tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana, ponieważ, mimo że niektóre połączenia znajdziemy w aplikacji e-podróżnik to nie możemy kupić biletu. Ale i na to jest rozwiązanie. Aplikacja rome2rio pokazuje połączenia na całym świecie. Wybieramy tylko trasę, często środek transportu i przechodzimy dalej, aby zobaczyć rozkłady jazdy i kto jest przewoźnikiem. Bardzo często wyświetla się opcja kupienia biletu, która przenosi nas na stronę przewoźnika, gdzie finalizuje się transakcję.

Aplikacje przewoźników – jak to działa?

Obecnie największym przewoźnikiem autokarowym w Europie jest Flixbus i to z jego sieci połączeń korzysta najwięcej osób. Flotea nie jest przewźnikiem, ale oferuje tak samo jak flixbus kilkuset podwykonawców, wystarczy pobrać aplikację mobilną FLOTEA, aby móc kupować bilety na połączenia w Polsce, jak i za granicą. Można bez problemu znaleźć bilety na trasy po całej Europie. Bilety można znaleźć w bardzo przystępnych cenach.

Nowoczesna aplikacja mobilna podobna do Uber

Warto też sprawdzić aplikację Flotea.pl, wschodzącą gwiazdą nowoczesnego wyszukiwania i oferuje mniej tras niż Flixbus, ale za to może konkurować różnorodnością podróży, ponieważ tutaj znajdziemy dwie klasy: Autokary i Busy, które oferują każdemu wybrany sposób podróżowania, jakiego oczekuje również w przyzwoitej cenie, a same bilety można zamawiać w aplikacji lub bezpośrednio u przewoźnika, który nas interesuje bardziej.

flotea

Przewozy busem z Belgii, Hasselt do Polski

by

Przewozy busem z Belgii, Hasselt do Polski

Wiesz jak najprościej wrócić Busem z Hasselt do Polski? – to bajecznie proste! Wystarczy wpisać tutaj Hasselt i miasto w Polsce do którego chcesz jechać, wybrać datę wyjazdu i kliknąć ZNAJDŹ PRZEWÓZ

Znajdziesz tutaj w 3 minuty busa door to door

Cztery słowa o Hasselt…

Miasto Hasselt to również bardzo ciekawe miejsce, gdzie możecie zobaczyć mnóstwo pięknych miejsc i poznać bardzo ciekawą historię tego miasta, które leży w północno – wschodniej Belgii.

Jeżeli lubicie spacerować po ogrodach, to koniecznie swoje kroki musicie skierować do tutejszego Ogrodu Japońskiego. Będziecie mieli gdzie spacerować, ponieważ zajmuje on 2,5ha i jest to największy taki kompleks w Europie. Został zbudowany przy pomocy japońskiego miasta Itami i możecie tutaj podziwiać wiele pięknych roślin i kwiatów.

Oprócz tego na uwagę zasługuje katedra św. Quentina, która jest prawie tak samo stara jak całe miasto Hasselt. Budowano ją przez wiele lat, czego efektem są najróżniejsze style, które wyraźnie widać w budowie tej katedry. W jednej z wież tego kościoła ukryte jest 46 carillonów.

Hasselt to również wiele placówek muzealnych, w których zobaczycie bardzo ciekawe zabytki i eksponaty.

 

Chcesz kupić bilet Autobusowy online?

Wystarczy że podobnie wpiszesz miasto Wyjazdu Hasselt i miasto w Polsce do których chcesz jechać, wyszukiwarka FLOTEA.pl pokaże Ci listę przewoźników autobusowych u których kupisz bilet płacąc wygodnie kartą kredytową lub przelewem bankowym.

 

Przewozy busem z Belgii, Mons do Polski

by

Przewóz busem z Belgii, Mons do Polski

Zanim napiszę jak najlepiej zorganizować sobie przewóz z Belgii, Mons do Polski – napiszę kilka historycznych ciekawostek o Mons, mieście w którym jesteś i ciekaw jestem czy będąc tutaj to wszystko wiesz 😉

Trzy historyczne ciekawostki o Mons

Mons to miasto, które może pochwalić się naprawdę bogatą historią. W czasach dzisiejszych to miasto lezy na terenie Belgii. Zanim jednak to się stało, to Mons znajdowało się pod panowaniem Hiszpanii, Francji. Czyli śmiało można powiedzieć, że władza w tym mieście przechodziła przez wiele rąk.

Piękne miasto Mons od 1830 roku pozostaje pod władzą Belgii i w tym temacie już się nic nie zmieniło. Ponadto to piękne miejsce na początku swego istnienia pełniło funkcję grodu obronnego. A jego czasy sięgają aż do Cesarstwa Rzymskiego.

W małym Mons znajduje się najstarsza w Belgii loża wolnomularska. W dodatku podczas drugiej wojny światowej, podczas walk z Niemcami to miasto w bardzo dużej części zniszczyły nieprzyjacielskie wojska. Ale zostało jednak odbudowane i dzisiaj znajduje się tutaj nawet siedziba Sojuszniczego Dowództwa Operacji NATO. W tak małym mieście znalazło się miejsce dla bardzo ważnej placówki wojskowej.

Planujesz wyjazd Autobusem lub Busem z Belgii, Mons do Polski?

Zobacz jak łatwo znajdziesz przewóz tutaj. BUS – do Polski   i zobacz krótki filmik jak znaleźć i zamówić busa z adresu na adres.

Możesz wejść na stronę internetową na komputerze lub na smartfonie i z łatwością znajdziesz połączenie Busem z adresu na adres lub kupisz bilet Autobusowy, płacąc kartą kredytową lub robiąc przelew bankowy. Bilet otrzymasz e-mailem, wydrukujesz sobie na kartce papieru lub ściągniesz na smartfon i pokażesz kierowcy wsiadając do busa lub autobusu.

Na platformie FLOTEA zawsze znajdziesz przewóz dla siebie lub kogoś bliskiego!;))

Busy-do-Polski – zawsze chcemy mieć większy WYBÓR

by

Zawsze chcemy mieć dużo większy WYBÓR

Wyobraź sobie że masz  jeden mały sklepik z ciuchami i chcesz kupić sobie klika ładnych i co ważne najtańszych rzeczy.  Czyli dobrze wiesz jak dużo takich sklepów jest w Twoim mieście, nawet na tej samej ulicy. Musisz wchodzić do każdego sklepu osobno, wchodzić, przechodzić do kolejnego i tak w kółko.

Czy nie jest Ci wygodniej iść do galerii handlowej i mieć wszystko w jednym miejscu? A więc, tak jak większość z nas jednak… dlatego idziesz do galerii handlowej, ponieważ masz wiele sklepów w jednym miejscu.

To samo jest z wyborem przewozu, wiesz że internet w to setki stron różnych przewoźników rozproszonych w sieci. Ty przecież potrzebujesz szybko i sprawnie przeszukać wiele ofert, wybierając najlepszą dla siebie i najtańszą. I mamy dla Ciebie takie miejsce, to jest FLOTEA.pl i BUS-DO-POLSKI.pl

Co więcej, jeżeli nie chcesz po kolei dzwonić do przewoźników… możesz jednym kliknięciem wysłać swój numer telefony do 3 lub 15 przewoźników informując ich że chcesz jechać z Dortmundu do Rzeszowa w dniu 15 stycznia 2019r  – wtedy przewoźnik ZADZWONI DO CIEBIE!

 

Zobacz na filmie jakie to jest proste

– wpisz tylko skąd – dokąd chcesz jechać. A najlepsze jest to, że wybierasz dla siebie najlepszą i najtańszą spośród znalezionych przewoźników.

 

 

Jak zaznaczyć regiony przewozu busem z Adresu na Adres

by

Czy wiesz ile średnio dziennych przewozów Busem z adresu na adres odbywa się z Polski do różnych krajów Europy?

Jak zaznaczyć regiony przewozu busem z Adresu na Adres, jeszcze tego nie wiesz? … sprawdź i zrób to, bo Średnio według statystyk Flotea odbywa się 1590 przejazdów busami dziennie z Polski za granicę. Region Niemiec to największy obszar geograficzny w który jeżdżą Polacy, więc analogicznie jest najwięcej opcji na wyjazdu Niemiec do Polski. Następnym krajem jest Holandia, a następnie Wielka Brytania, Włochy, Belgia, Dania, Austria. Z średnio 11300 podróżami dziennie i 350 000 podróżami miesięcznie. 400 przewoźników i 4700 Busów obsługuje  obecnie z Polski do Niemiec, Holandi, Anglii i wielu innych krajów Europy. To

A wiesz jak najlepiej zamieścić region obsługi przewozów Busem z Adresu na Adres?

  • To takie proste!  …zobacz krótki film

 

ZAŁÓŻ PROFIL PRZEWOŹNIKA

wystarczy Ci 12 minut

Przewozy osób busem z Belgii, Verviers do Polski

by

Przewóz osób busem z Verviers do Polski

Jak dojechać z Belgii Verviers do Polski?

Czy myślisz że nadal znalezienie przewoźnika zajmującego się Przewozem osób busem z Belgii, Verviers do Polski jest takie trudne? To nie jest prawda odkąd mamy platformę Flotea.pl  skupiającą wielu wielu przewoźników rozproszonych po całej Polsce i przewóz busem z adresu na adres, niezależnie skąd – dokąd chcesz jechać, bardzo łatwo znajdziesz  TUTAJ znajdziesz przewozy osób z Belgii Verviers do Polski.

Tak na komputerze jak i telefonie pasażer używający aplikacji znajduje przewóz w 3 minuty. To proste… wybiera numer telefonu i dzwoni bezpośrednio do przewoźnika.

 

A więc jak sam widzisz, przewozy osób z Belgii Verviers do polski znajdziesz w banalnie prosty sposób 😉

Teraz klika ciekawostek o Belgijskim Verviers

Verviers – klimatyczna Belgia

  • Belgia wydaje się być niedocenioną turystycznie częścią Europy. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby eksplorować państwo trójkolorowej flagi, ciekawą ofertę turystyczną posiada miasto Verviers.
  • Verviers zlokalizowane jest w pobliżu rzeki Mozy, dzięki której miasto rozwinęło się przemysłowo. Obszar ten słynie przede wszystkim z tradycji włókienniczych sięgających tradycją XV wieku, choć rozkwit produkcji nastąpił w okresie rewolucji przemysłowej.
  • Obecnie o Varviers mówi się jako o wełnianej stolicy świata. Więcej o historii włókiennictwa można dowiedzieć się w Centrum Turystycznym Wełny i Mody, które stanowi jedno z najbardziej popularnych obiektów turystycznych miasta.
  • Woda stanowi istotny symbol dla Verviers nie tylko z uwagi na ukształtowanie przemysłu, ale ze względu na licznie budowane fontanny. Goście mogą podziwiać bogato zdobione, zabytkowe projekty oraz nowoczesne w formie układy wodne.

Verviers to urokliwe miasto z historią, którą warto poznać.

Busy z Belgii Verviers do Polski – Powinieneś to zobaczyć 😉

Przewóz osób busem z Belgii, Namur do Polski

by

Jak dojechać z Belgii do Polski?

To banalnie proste, wybierz tutaj Przewóz osób busem z Belgii, Namur do Polski. Pośród wielu przewoźników rozproszonych w sieci, zamiast przekopywać się godzinami przez wiele stron internetowych, wyszukując mozolnie kontakt do każdego przewoźnika z osobna, najłatwiej znaleźć przewóz busem z Adresu na Adres tam, gdzie przewoźnicy są skupieni w jednym miejscu, czyli  TUTAJ

bus-do-polski
Przewozy osób busem

 

 

 

 

 

To jak dojechać przewozem osób z Belgii, Namur do Polski?

To bardzo proste, zobacz filmik… przewóz osób busem z Belgii Namur do polski znajdziesz tutaj na stronie  BUS-DO-POLSKI.pl

 

 

Na koniec podrzucę Ci trzy Historyczne ciekawostki Belgijskim Namur ..;)

  1. Miasto Namur leży w Belgii, w regionie Walonia. Trzeba przyznać, że zanim to miasto na stałe znalazło się w Belgii, dosłownie przechodziło z rąk do rąk. Należało ono do Francji, do Niderlandów Hiszpańskich, Habsburgów Austriackich, aby w końcu od roku 1830 wejść pod flagę belgijską.
  2. To niepozorne miasto, jest bardzo dobrze rozwinięte, jeżeli chodzi o tutejszą gospodarkę. Znaleźć można tutaj wiele firm z dziedziny spożywczej, maszynowej, włókienniczej, chemicznej, metalowej, szklarskiej, ceramicznej. Do tego znajduje się tutaj bardzo ważny węzeł kolejkowy.
  3. Oprócz tego turyści mogą odwiedzić kilka ważnych zabytków na mapie miasta Namur. Katedra Saint-Aubain lub Pałac biskupów. Oba budynki powstały w XVIII wieku. Na uwagę zasługuje również tutejszy Teatr Królewski oraz miejski Arsenał. Kościół Notre-Dame z XVIII wieku oraz Wieża Marii Spilar z XIV wieku.

W Namur można spędzić naprawdę wiele miłych i ciekawych chwil, więc polecam!

 

Pasażer VS Przewoźnik Przewozy busem – z adresu na adres

by

Jak pogodzić przewoźników i pasażerów?

Spróbuję w pierwszej kolejności I dzisiejszym artykule pokazać z czym zmaga się przewoźnik prowadzący firmę transportową przewozu osób, wożący pasażerów z Adresu na Adres.

W drugiej kolejności – II kolejnym artykule  pokażę z czym zmaga się pasażer korzystający z usługi tego przewoźnika.

III artykuł mam nadzieję zażegna wzajemne pretensje do siebie, a także pokazać obopólne korzyści i znaleźć optymalne rozwiązanie.

 

Zaczynamy od przewoźnika wożącego pasażera Busem z Adresu na Adres

Jest to zazwyczaj mała firma transportowa prowadzona przez jedną lub kilka osób. Model biznesowy jest prosty, w skrócie – kupić Busa z 9 miejscami 8 +1 kierowca – zabierać ludzi z domu i zawozić za granicę tam gdzie wskażą, a więc klasyczny biznes Busy door to door lub inaczej Busy z Adresu na Adres.

Ale… czy napewno to jest takie proste jak to się wszystkim wydaje? ..co musi zrobić taki przewoźnik żeby zacząć ZARABIAĆ?…rozłóżmy to na czynniki pierwsze.

Ok. więc od początku, co musi zrobić przyszły przewoźnik, jak pracuje i czym się zmaga:

1. Kupić BUSA

– koszt około używany 60 000zł – nowy 120 000zł

2. Może jeździć sam, ale jeżeli ma już dwa busy auta musi..

– zatrudnić kierowcę.
– koszt około 2500ł

3. Przyjmować zamówienia od pasażerów.

– odbierać kilkanaście czasami kilkadziesiąt telefonów dziennie

– tylko część z odebranych połączeń to zrealizowane zamówienie, pasażerowie czasami chcą się tylko zapytać, pogadać wyżalić się z problemów i opowiadają przeróżne historie, a przewoźnik to nie jest psychoterapełtą, on odbiera telefon żeby przyjąć zamówienie i bądźmy szczerzy – nie interesuje go to że mąż ma urodziny, że dziecko tęskni, że pasażer jest chory, lub pracodawca nie zapłacił.

– kiedy przewoźnik wysłucha żali pasażera o ile potrafi zachować spokój (zasada klient nasz pan) i przyjmie zamówienie, a ten sam pasażer zadzwoni jeszcze do kilku innych przewoźników nie mając pojęcia że przewoźnicy ze sobą współpracują. I ten sam pasażer zamówi ten sam przejazd jeszcze u dwóch kolejnych!

– kiedy pasażer nie odbiera telefonu tuż przed odjazdem, przecież umówił się! przewoźnik mu uwierzył w jego historię, może nie współczuł ale wysłuchał – przyjął zamówienie – a pasażer ma go w dupie?

– pasażerowie nie mają litości, dzwonią nawet o 4:10 rano do szefa, bo bus miał być na 4:00 i nie dzwonią do kierowcy tylko do firmy, pasażerowie nie rozumieją że Pani wsiadająca wcześniej, mogła pakować się trochę dłużej.
Także nie mogą zrozumieć, że wyczynem jest znaleźć podany adres na wiosce w środku nocy, a przeciez kierowca robi co może.

2. Prowadzić księgowość samemu lub zlecić to firmie zewnętrznej.

– koszt około 300zł miesięcznie

3. Ogłosić się w lokalnej prasie i portalach internetowych.

– płacąc wcale nie takie małe kwoty za publikację ogłoszenia
– gazeta od 200zł nawet do 1500zł i więcej
– dobry lokalny portal internetowy ok. 600zł na tydzień i więcej

4. Założyć stronę internetową i najlepiej wypozycjonować ją w wyszukiwarce google. bo inaczej będzie bezużyteczna.

– płacąc za pozycjonowanie około 1500zł miesięcznie za
– pozycjonowanie nie oznacza że będzie pokazywał się na pierwszych pozycjach odrazu
– to będę tylko wybrane frazy kluczowe, takie jak busy z niemiec do polski itp.
– za kwotę 1500zł to około 30 – 50 pozycjonowanych fraz, a co z resztą? trzeba płacić więcej;)
– pozycjonowanie to długotrwały proces, od kilku do kilkunastu miesięcy, który nigdy się nie kończy, to ciągła walka o wysoką pozycję w wyszukiwarce google.

5. Płacić za kampanie reklamowe swojej strony internetowej w google adwors.

– koszty? …mozna wydać każdą kwotę;)
– minimum 30zł dziennie na kilkanaście fraz kluczowych co daje 900zł miesięcznie na jeden kraj

6. Kreować w social mediach typu Facebook swój wizerunek i stąd zbierać pasażerów.

    – płacić za kampanie reklamowe na Facebooku.
– Zamieszczać dobre posty, zajmuje to sporo czasu i trzeba mieć pomysł jak zaciekawić swojego odbiorcę 😉
– zamieszczać kampanie płatne na facebooku, koszt to wydane min. 30zł dziennie 900zł miesięcznie.

7 . Korzystać z zewnętrznych wyszukiwarek przewozu, jest ich sporo.

– Czy te wyszukiwarki napewno dobrze kierują ruch do tego przewoźnika dokładnie pokazując miejsca które obsługuje ten przewoźnik?
– Czy tylko oferują reklamy np. z Polski do Niemiec, z Holandii do Polski itd.

Zobacz co daje platforma FLOTEA – to bardzo precyzyjnie pokazane oferty przewozu.

Podsumowując..

Przewoźnik prowadzi jak widzisz firmę prawie 24 godziny na dobę, płaci za paliwo, OC, pracownikowi, promocję swojej firmy, utrzymanie itd. I każdy pasażer jest dla Przewoźnika na wagę złota – każde nieuzasadnione porzucenie zamówienia to dla przewoźnika realna strata wysokości 1/8 wyjazdu na który spokojnie miał kilku innych pasażerów. To nie są 40 osobowe Autokary, W busie każdy fotel musi zarabiać! Jeżeli bus jedzie z 4 pasażerami to kurs wychodzi praktycznie na 0.00zł

Ale pieniądze to nie wszystko,

przewoźnik zdecydował sie na taką pracę, robi to bo chce, ale chce mieć też jak każdy człowiek chwile wytchnienia, a nic tak nie napawa optymizmem i daje „wiatr w żagle” jak przyjemność z wykonywanej pracy i tego życzymy każdemu Przewoźnikowi dając do obsługi przewozów ułatwienia takie jak portal FLOTEA.pl i BUS-do-POLSKI.pl my nie rozwiązemy wszystkich problemów, ale znacznie redukujemy koszty związane dotarciem pasażera do przewoźnika.

cdn… w kolejnym artykule zajmiemy się pasażerem;)