FLOTEA – cenne wskazówki dla podróżnych

by

Jak poprawić sobie dojazd w Niemczech, Holandii, Danii… lub innym kraju Europy do pracy.                                           


Wybierając się za granicę i chcąc kupić bilet Autobusowy lub zamówić Busa z Adresu na Adres, nie zawsze jest tak różowo jak wydaje się większości z nas, myśląc że wybierasz numer do przewoźnika i już masz zapewniony przejazd. Tymczasem okazuje się że czasami jest to wielogodzinne przeglądanie stron internetowych różnych przewoźników, a więc na każdej z odwiedzanych stron internetowych, wybieranie numeru telefonu.

I wtedy dopada większość pasażerów „szara rzeczywistość” pierwszy przewoźnik nie odbiera, drugi przewoźnik nie ma miejsc, trzeci przewoźnik ma miejsca ale na jutro, kolejny nie jedzie w ten rejon który ma zaznaczony na ładnej mapie swojej stronie internetowej 🙂 Można czasami się po prostu wkurzyć..

Ale można temu zapobiec..

I korzystanie z transportu tego rodzaju czyli przewóz osób z zagranicy do Polski BUSEM z adresu na adres, choć czasami może nie być tak przyjemne jak dojazd  własnym samochodem do pracy w Niemczech, może i ma wiele korzyści.

Zmniejsza nasze obciążenie kierowania własnym samochodem, zmniejsza koszty przejazdu, daje możliwość poznania nowych osób, oraz pozwala na fajne wykorzystanie czasu w trakcie podróży.

A także dojazd do pracy takim typem transportu umożliwia zrelaksowanie się przed następnym dniem pracy, gdzie w czasie jazdy możemy się po prostu wyspać i prawie prosto z busa, po odświeżeniu się możemy iść do pracy.

Zawsze pomocni kierowcy

Dojazd do pracy zagranicą

Przeczytaj o zaletach cyklicznego, zapewne raz w miesiącu lub raz na kwartał dojeżdżania do pracy ze sprawdzonymi przewoźnikami FLOTEA.pl

① Śledź swój swojego BUSA przed wyjazdem
Dzięki temu, że masz stały kontakt z przewoźnikiem możesz w łatwy sposób monitorować o której godzinie po Ciebie przyjedzie. To pozwoli Ci na zaplanowanie swojego czasu tuż przed wyjazdem. Jeżeli już wiesz że bus przyjedzie trochę później, możesz wypić w spokoju jeszcze jedną poranną kawę lub zjeść bez pośpiechu śniadanie, lub obiad. W zależności o jakiej porze ruszasz w trasę, bez obawy że w biegu będziesz wychodzić z domu.

②Aplikacja mobilna FLOTEA
To nic prostrzego jak ułatwianie sobie życia, wystarczy że pobierzesz aplikację FLOTEA na swój iPhone lub telefon z Androidem i oszczędzasz tym sposobem mnóstwo czasu na znalezienie kolejnego przejazdu. Dzięki aplikacji nie musisz przeglądać dziesiątek stron internetowych aby znaleźć przewóz na przykład do Holandii lub Niemiec. Dzięki aplikacji FLOTEA masz pod ręką tysiące ofert przewozu Autobusami lub Busami w relacji z Adresu na Adres.

③ Rezerwacja miejsc w BUSIE
Zamawiając busa możesz umawiając się z przewoźnikiem na wyjazd zarezerwować miejsce zarówno dla siebie i swojego współpasażera. Co Ci to daje, po prostu spędzisz miło podróż z przyjaciółką lub przyjacielem. Możecie w czasie wielogodzinnej podróży poplotkować, lub omawiać ważne rzeczy zawodowe, ustalić swoje ważne sprawy.

④ Aplikacja, która umili Twój Czas
W aplikacji mobilnej FLOTEA masz radio internetowe, otwierasz aplikację i klikasz PLAY – odrazu możesz założyć na uszy słuchawki i słuchać wszędzie za granicą Polskiego Muzycznego Radia. Dowiesz się o porannych nowościach w Polsce, odsłuchasz  w piątkowy wieczór playlisty DMC, lub posłuchasz świetniej muzyki.

⑤ Dostęp do internetu – sieć Wi-Fi w pojazdach
Większość przewoźników we Flotea w swoich busach czy autokarach możliwość daje podłączenia się pasażerom do internetu. Nie obawiaj się że będziesz musiał korzystać z roamingu ponosząc większe koszty.

⑥ Gniazdka elektryczne w autobusie
Jeśli podróżując, często używasz komputera lub telefonu, teraz nie musisz się martwić o baterię. Dzięki gniazdkom umieszczonym pod siedzeniami łatwo naładujesz swój sprzęt.

⑧  Przekąski w czasie jazdy, żaden problem
Jeżeli zdarzy się tak, że zapomniałeś że trzeba zaopatrzyć się w coś do picia czy jedzenia na podróż. To nie problem. Wystarczy, że zapytasz kierowcę, kiedy będzie postój on na pewno zatrzyma się na parkingu autostradowym. Wprawdzie ta zaleta jest bardziej przystępna dla przewozów BUSEM door to door, ale warto także zapytać kierowcę autobusu. Oni także często zgadzają się na chwilowe zatrzymanie na prośbę pasażerów.

⑨ Toaleta na pokładzie autobusu
W większości autobusów rejsowych jest toaleta w standardzie i możesz bez problemu z niej skorzystać. Jeżeli chodzi o busy, powinieneś poprosić kierowcę aby się zatrzymał. On na pewno to dla Ciebie zrobi z racji tego że bus to mały pojazd.

 

Dostęp do internetu w autobusie to już standard;)