Aplikacja mobilna Flotea – kup bilet autobusowy

by

Pobierz aplikację Flotea

Flotea to najprostszy sposób na znalezienie i zarezerwowanie przejazdu autokarem lub busem door2door w całej Europie. Teraz możesz zarezerwować najlepsze przejazdy za pomocą apliacji Flotea na smartfony. Znajdziesz ją i łatwo pobierzesz w sklepie Google Play lub App Store. Porównaj i zarezerwuj przejazdy do Niemiec, przejazdy do Holandii, Austrii i wielu innych krajów europejskich. Zapamiętaj ulubione i często przeglądane przejazdy, przeglądaj historię rezerwacji i zakupinych biletów. Pobierz i sprawdź nową aplikację Flotea do rezerwacji przejazdów autokarami i busami oraz zakupu biletów online.

Przejazdy autokarami i busami w całej Europie

Cenisz sobie wygodę i lubisz nowoczesne rozwiązania? Skorzystaj z nowych możliwości, jaki daje Flotea.pl. Znajdziesz tutaj przejazdy do Niemiec, przejazdy do Holandii, przejazdy do Austrii oraz wiele innych kierunków w całej Europie. Wracasz zza granicy do kraju? Porównaj przejazdy z Niemiec do Polski, czy też przejazdy z Holandii do Polski. Sprawdź również inne kraje dostępne na Flotea.pl.


Oto niektóre z popularnych kierunków dostępnych w wyszukiwarce przejazdów Flotea.pl

Najpopularniejsze linki:

Przewozy osób Polska – Niemcy
Przewozy osób do Niemiec
Busy z Polski do Holandii
Autobusy z Niemiec do Polski


Nowe możliwości dla przewoźników

Flotea.pl to nowe możliwości dla przewoźników. Oferujemy internetowy system sprzedaży biletów na przejazdy autokarami oraz busami. Prowadzisz firmę przewozową? Dodaj bezpłatnie swoje trasy do wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl i docieraj ze swoją ofertą do tysięcy podróżnych, którzy codziennie poszukują tutaj przejazdów do Niemiec, Holandii, Austrii, Danii i wielu innych krajów Unii Europejskiej. Załóż konto przewoźnika na Flotea.pl, dodaj trasy, wrzuć drugi bieg i przyspiesz rozwój swojej firmy.

Busy do Wiednia – już od 130 zł!

by

Busy do Wiednia z usługą door2door kursują każdego dnia z wielu miejscowości w Polsce. Bilet na przejazd do Wiednia możesz kupić już od 130 zł z Flotea.pl

Zastanawiasz się jak wygodnie i tanio przejechać z Polski do Wiednia? Chcesz zwiedzić Pałac Schönbrunn lub pobawić się na Praterze i dojechać tam komfortowo? W tym artykule dowiesz się jak!

Stolica Austrii oddalona jest od Warszawy o 682 km. Do Wiednia wygodnie i w niskiej cenie można dojechać busem, w ofercie door2door. Oznacza to, że w cenie już od 130 zł możemy kupić bilet na przejazd busem do Wiednia, który odbierze nas spod wskazanego adresu i zawiezie dokładnie pod wskazany adres. Czyli nie trzeba już zamawiać taksówki, korzystać z komunikacji miejskiej czy prosić kogoś o podwiezienie, by dojechać na dworzec i wsiąść do autobusu. Teraz masz więcej czasu dla siebie, rodziny czy na spakowanie bagażu, ponieważ Flotea.pl umożliwia przejazd busem z podanego przez Ciebie adresu pod wskazany adres w Wiedniu.

Jak kupić bilet do Wiednia z opcją door2door?

To bardzo proste! Wejdź na stronę www.flotea.pl w wyszukiwarce wpisz skąd i dokąd chcesz dojechać. Po kliknięciu „Szukaj” zobaczysz wyniki wyszukiwania. Sprawdź trasy z zaznaczoną belką i opisem Door2Door.

Door2Door - przejazdy do Wiednia od 130 zł - Flotea.pl

 

Po wybraniu interesującej Cię trasy otwiera się okno zakupu biletów.

W 1. części wpisz dokładny adres, spod którego odbierze Cię bus oraz adres dokąd kierowca ma Cię odwieźć (ulica i numer, miejscowość, kraj). W części środkowej – drugiej, uzupełnij szczegóły – podaj ilość biletów, dane kontaktowe w tym numer telefonu by kierowca mógł zadzwonić i poinformować o swoim położeniu. Ostatnia, 3. część to podsumowanie zamówienia, wystarczy zaznaczyć opcje, „Nie jestem robotem” i kliknąć „Kub Bilet”.

Jak kupić bilet do Wiednia Door 2 Door

Po kliknięciu „Kup teraz” otworzy się okno płatności, gdzie możesz wybrać najdogodniejszy dla Ciebie sposób zapłaty. Następnie po zweryfikowaniu płatności dostajesz bilet na podany adres mailowy. Bilet możesz wydrukować, ale możesz też – nie marnując papieru – pokazać bilet w swoim telefonie komórkowym 🙂

Ceny wybranych przejazdów busami do Wiednia

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych przejazdów busem do Wiednia:

Busy Nowa Sól – Wiedeń – 210 zł

Busy Legnica – Wiedeń – 150 zł

Busy Zielona Góra – Wiedeń – 250 zł

Busy do Wiednia z różnych miejscowości łatwo znajdziesz po kliknięciu -> tutaj.

Odkryj Wiedeń

Wiesz już jak szybko i wygodnie kupić bilet na bus do Wiednia, oraz znasz potencjalne ceny – teraz czas odkryć jego tajemnice! Wiedeń kusi swym urokiem, kuchnią i niepowtarzalnym klimatem. Co trzeba zobaczyć i czego koniecznie należy spróbować w mieście, które potrafi uwodzić? Oto nasze podpowiedzi! Czytaj dalej…