Busy Gliwice Austria od 99zł

by

Wybierasz się w podróż busem z Gliwic do Austrii? Już nie musisz przeglądać wielu stron w poszukiwaniu najlepszej oferty. Sprawdź nowe możliwości, jakie daje wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Znajdziesz tutaj busy do Austrii, do Wiednia oraz okolicznych miejscowości. Możesz przeglądać listę ofert, porównywać ceny i wybrać najlepszą opcje dla siebie.

Flotea.pl to nowe możliwości wyszukiwania spośród wielu ofert

Nie trać czasu na przeszukiwaniu internetu. W wyszukiwarce flotea.pl znajdziesz dwa podstawowe pola „skąd” oraz „dokąd”. Wpisz skąd chcesz wyruszyć oraz dokąd chcesz dojechać i naciśnij przycisk „Szukaj”. Zobaczysz listę ofert przejazdów na trasie. która Cię interesuje. Możesz posortować listę ofert według najniższej lub najwyższej ceny, według czasu wyjazdu lub liczby dostępnych miejsc.

Kiedy już znajdziesz ofertę, która Ci odpowiada, kliknij w nią, aby zobaczyć więcej szczegółów. W następny kroku możesz zarezerwować bilet i zapłacić za pomocą przelewu online.

Zakup biletu na przejazd door2door busem z Gliwic do Austrii

Jeżeli wybierasz się busem z Gliwic do Austrii możesz skorzystać z opcji door2door i zamówić busa pod wskazany adres. Aby skorzystać z tej opcji, wpisz dokładny adres podczas zakupu biletu online. Możesz również przytrzymać lewym przyciskiem myszki znacznik i umieścić go w odpowiednim miejscu na mapie.

Kiedy już określisz dokładny adres odjazdu oraz przyjazdu, podaj swoje dane takie jak imię, nazwisko, adres email oraz numer telefonu. Pozostaje jeszcze akceptacja regulaminu oraz zaznaczenie okienka „Nie jestem robotem”. Możesz również zaznaczyć opcję „Zarejestruj się”, aby założyć konto na flotea.pl i korzystać ze zniżek w przyszłości

Po wypełnieniu wszystkich pól kliknij „Kup bilet”, a przejdziesz do płatności dokonywanej za pomocą systemu PayU. Jest to bardzo popularny, powszechnie używany i co najważniejsze bezpieczny system płatności.

Po dokonaniu płatności bilet otrzymasz na email. Możesz go także pobrać i wydrukować.

Wiesz już, jak działa wyszukiwarka przejazdów Flotea.pl. Zapraszamy do skorzystania z możliwości wygodnego zakupu biletu online.

Kliknij w link poniżej i sprawdź oferty przejazdów busami z Gliwic do Austrii w trybie door2door

 🚌 Busy Gliwice Austria