Jak wytworzyć region obsługi pasażera ?

by

TLDR: Z artykułu dowiesz się w jaki sposób stworzyć region obsługi pasażera, jak umieścić obszar na stronie przewoźnika oraz w jaki sposób dotrzeć do większej ilości pasażerów. W artykule opisane zostały dwa narzędzia oraz pokazane krok po kroku jak z nich korzystać.

Na stronach wielu przewoźników, którzy prowadzą działalność opierającą się o przewóz pasażerów z adresu na adres, można zaobserować trend pokazywania regionów, które dany przewoźnik obsługuje. Regiony te często stanowią doskonały sposób na precyzyjne zwizualizowanie pasażerowi gdzie może się dostać. Aby zakreślić regiony i użyć ich na stronie, wcale nie potrzebujemy specjalistów z dziedziny IT (chociaż w niektórych przypadkach mogą okazać się potrzebni), wystarczy odpowiednia wiedza oraz poświęcenie odrobiny czasu na jak najdokładniejsze zakreślenie regionów, pamiętając przy tym, żeby region był dokładnie narysowany, jednakże nie przerysowany (optymalny). Zbyt dokładne narysowanie regionu może spowodować, że będzie zbyt ciężki dla strony, co negatywnie może wpłynąć na czas ładowania się strony. Mam tutaj na myśli duże regiony, składajace się z wielu setek tysięcy punktów. Za optymalny region można określić kształt który nie przekracza np. 1000 punktów. Precyzyjny region może już zostać określony kilkudziesięcioma punktami.

W sieci istnieje kilka narzędzi, które pozwalają na łatwe określanie regionów. Opiszę dwa narzędzia i pokażę w jaki sposób z nich korzystać. Pierwsze z nich to aplikacja tworzenia regionów przygotowana przez programistów Flotea, druga to narzędzie dostarczane przez Google Maps.

  1. Tworzenie regionu za pomocą narzędzia umieszczonego na portalu „bus do polski” link: https://bus-do-polski.pl/account.

Na poniższym filmie pokazane zostało w jaki sposób wytwarzać region narzędziem bus-do-polski. Film przedstawia również działanie portalu bus-do-polski, który prostą i skuteczną wyszkiwarką przewoźników dla pasażerów powracających z Niemiec, Holandii, Danii i innych krajów zachodnich Europy. To portal, który umożliwia szybkie i skuteczne powroty do polski, dzięki wysokiej jakości dobrze współpracujących przewoźników.

Narzędzie pozwala na eksport i import regionu w formacie KML i GeoJSON, czyli formatów plików, które służą do przenoszenia wykonanego obrysu. Pliki te można umieścić również na własnej stronie internetowej (stronie internetowej przewoźnika), można importować / eksportować / używać pliku obsługi pasażera w wielu miejscach, przerzucać pomiędzy programami, aktualizować… a co najwazniejsze wskazywać, skąd aktualnie zabiera się pasażerów.

 

Busy do Amsterdamu

by

Busy do Amsterdamu znajdziesz na Flotea.pl. Skorzystaj z nowej wyszukiwarki przejazdów busami i autokarami, aby znaleźć oferty wielu przewoźników. Wybierz przejazd do Amsterdamu, który najbardziej Ci odpowiada. Zarezerwuj lub wygodnie kup bilet online. 

Busy do Amsterdamu z wielu miast w Polsce

Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Gromadzimy w jednym miejscu wielu przewoźników. Dzięki temu nie musisz już spędzać dłuższych chwil na wyszukiwaniu w Google i sprawdzaniu wielu różnych stron internetowych. Teraz możesz szybko i wygodnie przejrzeć wiele ofert na jednej stronie, wybrać najlepszą i zarezerwować lub kupić bilet online.

Busy do Amsterdamu oferowane na Flotea.pl przez wielu przewoźników i odjeżdżają z wielu różnych miast w Polsce. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych połączeń do Amsterdamu, które były najczęściej wyszukiwane na naszej stronie w ostatnich kilku tygodniach. Oto one:

🚌 Busy z Krakowa do Amsterdamu

Busy z Krakowa do Amsterdamu codziennie jeżdżą w trybie door2door, co oznacza, że możesz zamówić bus pod drzwi domu i wysiąść pod wskazanym kierowcy adresem w Amsterdamie.

🚌 Busy z Katowic do Amsterdamu

Busy z Katowic do Amsterdamu są jednym z popularnych połączeń wyszukiwanych na stronie Flotea.pl. Również dostępny w trybie door2door.

🚌 Busy z Wrocławia do Amsterdamu

Busy z Wrocławia do Amsterdamu oferowane są przez wielu przewoźników. Usytuowanie województwa dolnośląskiego przy granicy z Niemcami sprawia, że z Wrocławia odjeżdża wiele busów do Niemiec, Holandii oraz Belgii.

🚌 Busy z Poznania do Amsterdamu

Busy z Poznania do Amsterdamu to nowość na Flotea.pl. Przewoźnicy oferujący przejazdy do Holandii ze stolicy wielkopolski umożliają zamówienie busa pod drzwi w trybie door2door.

🚌 Busy z Jeleniej Góry do Amsterdamu

Busy z Jeleniej Góry do Amsterdamu odjeżdżają codziennie w trybie door2door i również cieszą się sporym zainteresowaniem.

Kliknij w jedno z powyższych połączeń, aby sprawdzić ceny busów do Amsterdamu.

Jak kupić bilet na przejazd do Amsterdamu w trybie door2door?

Flotea.pl oferuje możliwość rezerwacji biletu dzwoniąc do przewoźnika i bezpośrednio z nim umówienia się na odbiór Ciebie z domu i dowiezienia na wskazany przez Ciebie adres – tak zwane połączenie Busem door to door

Kierowca busa odbiera pasażerów z domu

 

 

Zakupu biletu online za pomocą płatności internetowych PayU tym samym jak w Allegro. Aby kupić bilet na przejazd do Amsterdamu w trybie door2door wyszukaj przejazd wpisując w rubryce „skąd” swoje miasto, a w rubryce „dokąd” Amsterdam. Kliknij przycisk „Szukaj”, aby zobaczyć listę ofert przejazdów do Amsterdamu. Zapłać natychmiastowym przelewem ze swojego konta bankowego lub kartą kredytową VISA lub MASTERCARD

Zapłać za przejazd kartą kredytową Mastercard lub VISA

 

Wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada i klikając przycisk „Wybierz”. Na stronie połączenia, którą się otworzy wpisz dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść oraz adres w Amsterdamie, pod który kierowca ma Cię dowieźć. Teraz wystarczy tylko podać swoje dane, zaakceptować regulamin i kliknąć przycisk „Kup bilet”.

Po kliknięciu zostaniesz przykierowany do strony bezpiecznych płatności internetowych, gdzie wybierzesz swój bank i przejdziesz dalej do strony logowania na konto, aby dokonać przelewu.

Gotowe! Flotea.pl życzy szerokiej drogi.

 

Busy od drzwi do drzwi do Niemiec 🚪➡️🚪

by

Busy od drzwi do drzwi do Niemiec znajdziesz w nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Sprawdź oferty wielu przewoźników, porównaj, wybierz, zarezerwuj lub kup bilet online.

Busy od drzwi do drzwi do Niemiec z Flotea.pl 🚪➡🚪

Busy w tzw. trybie door2door (spod drzwi do drzwi) to przejazdy, które cieszą się popularnością ze względu na komfort podróżowania, a właściwie wsiadania i wysiadania z busa. Tym różni się ten typ podróży od tradycyjnego przejazdu autokarowego, że nie musimy poświecać czasu, pieniędzy i energii na dotarcie na dworzec lub przystanek. Kierowca odbiera nas ze wskazanego adresu i dowozi pod wskazany adres.

Wiele osób korzystających z wyszukiwarki przejazadów Flotea.pl wybiera ten właśnie sposób podróżowania do Niemiec. Nie dziwi to, ponieważ wiele osób podróżuje do Niemiec do pracy, a wśród osób pracujących za zachodnią granicą jest to popularna usługa.

Na stronie Flotea.pl gromadzimy oferty wielu przewoźników oferujących busy od drzwi do drzwi do Niemiec. Jeżeli takiej usługi przewozowej szukasz, wygląda na to, że jesteś we właściwym miejscu.

Obecnie czytasz naszego bloga, ale łatwo możesz przeskoczyć do wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl klikając w menu w zakładkę „KUP BILET NA PRZEJAZD”

Możesz też przeszukać bloga w poszukiwaniu informacji o busach od drzwi do drzwi, które znajdziesz w ofercie Flotea.pl oraz naszych przewoźników.

Jak kupić bilet na busy od drzwi do drzwi do Niemiec?

Nowa wyszukiwarka Flotea to też nowe, wygodne narzędzie do rezerwacji lub zakupu biletu na busy od drzwi do drzwi.

Jest to bardzo proste. Oto co należy zrobić. Wejdź na stronę główną, wpisz miejscowość, z której chcesz wyruszyć oraz nazwę miejscowości docelowej w Niemczech, do której chcesz dotrzeć. Kliknij przycisk „Szukaj”.

Pojawi się lista przejazdów oferowanych przez przewoźników zgromadzonych w serwisie Flotea.pl Wszystkie firmy to licencjonowani, sprawdzeni przewoźnicy.

Wybierz ofertę przejazdu, która najbardziej Ci odpowiada i kliknij przycisk „Wybierz”. Przejdziesz do strony zamówienia.

Na stronie zamówienia określ dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść do busa oraz adres docelowy. Możesz to zrobić na 2 sposoby. Wpisując dokładne adresy w polach „skąd” oraz „dokąd” lub ustawiając znacznik na mapie w odpowiednich miejscach.

Kiedy już określisz dokładnie adresy podróży, uzupełnij swoje dane, przeczytaj regulamin, zaakceptuj jeżeli wszystko się zgadza.

Teraz możesz zarezerwować lub kupić bilet. W przypadku rezerwacji, Twoje dane zostaną przesłane do wybranego przewoźnika i zapłacisz za przejazd kierowcy w busie. Jeżeli kupujesz bilet online, po kliknięciu w przycisk „Kup bilet” otworzy się strona bezpiecznych płatności internetowcyh online PayU, na której wybierzesz swój bank i dokonasz przelewu.

Zobacz również film przedstawiający zakup biletu na przejazd od drzwi do drzwi

 

Sprawdzeni i zaufani przewoźnicy

Flotea to sprawdzeni i zaufani przewoźnicy, są rekomendowani przez Flotea, Aby mieć pod ręką łatwy dostęp do przewozów pobierz Aplikację mobilną na swój telefon, to jest nowoczesne narzędzie do zamawiania Busa w relacji Door to Door, a także zakupu biletów Autobusowych.

Ułatwiaj sobie życie i pobierz aplikację na swój telefon

      iPhona-iOS       i       Samsunga -Android

Busy z Danii do Polski

by

Busy z Danii do Polski są jednym z najbardziej popularnych kierunków w serwisie Flotea.pl. Wielu Polaków mieszkających w Danii znajduje bilety na przejazd door2door lub klasyczny pomiędzy przystankami.

Busy z Danii do Polski na Flotea.pl

Przedstawiamy nową wyszukiwarkę przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Jest to również porównywarka cen biletów oraz ofert przewoźników, ponieważ w jednym miejscy gromadzimy oferty wielu firm przewozowych.

Znajdziesz tutaj również busy z Danii do Polski codziennie odjeżdżające z wielu miejsc i docierające w różne regiony Polski.

Jeżeli chcesz znaleźć dowolny przejazd busem lu autokarem skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej. Wystarczy, że w odpowiednich polach wpiszesz skąd chcesz wyruszyć i dokąd chcesz dotrzeć i wybierzesz datę podróży, a następnie klikniesz przycisk „Szukaj”.

Po kliknięciu  w przycisk pojawi się lista wyników wyszukiwania przejazdów na wybranym przez Ciebie kierunku.

Możesz zobaczyć ceny biletów, firmę, która oferuje przejazd, tryb przejazdu (door2door lub pomiędzy przystankami).

Gdy już zdecydujesz się na konkretną ofertę kliknij przycisk „Wybierz”.

Jak kupić bilet na busy z Danii do Polski?

Po kliknięciu w przycisk „Wybierz” na konkretnej ofercie, otworzy się strona zamówienia. Zobaczysz na niej m.in. pola „skąd” oraz „dokąd” uzupełnione nazwami miejscowości podanymi przez Ciebie wcześniej.

Jeżeli wybrany przez Ciebie przejazd to tradycyjna podróż pomiędzy przystankami, wystarczy, że uzupełnisz swoje dane,  zaakceptujesz regulamin i możesz rezerwować bilet lub dokonać zakupu online.

Jeżeli wybrany przez Ciebie przejazd to podróż w trybie door2door (spod drzwi do drzwi), konieczne jest uzupełnienie dokładnych danych adresowych.

W rubrykach, w których wpisane są wybrane przez Ciebie miejscowości wpisz dodatkowo dokładne adresy (ulica i numer) punktu startu oraz miejsa, w którym chcesz wysiąść. Możesz też złapać kursorem myszki za znacznik na mapie i ustawić go w odpowiednim miejscu, aby wskazać adresy. W ten sposób ustawiony adres automatycznie pojawi się w rybrykach „skąd” oraz „dokąd”.

Interesują Cię 🚌 busy z Danii do Polski? Kliknij tutaj i sprawdź oferty

W razię wątpliwości dotyczących zakupu biletu w trybie door2door, przedstawimy krótki film instruktażowy:

Busy z Polski do Kopenhagi

by

Busy z Polski do Kopenhagi, które znajdziesz na stronie Flotea.pl to oferty licencjonowanych przewoźników. Gromadzimy w jednej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami oferty wielu przewoźników. Dzięki temu teraz możesz wygodnie przeglądać oferty i wybrać najlepszą dla siebie.

Busy z Polski do Kopenhagi codziennie z Flotea.pl

Busy z Polski do Kopenhagi kursują codziennie i odjeżdżają z wielu regionów w Polsce. Aby sprawdzić szczegóły oraz dostępne obecnie połączenia, skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej Flotea.pl lub kliknij w ten link (przejdziesz do strony z przejazdami z Polski do Danii dostępnymi obecnie w naszym serwisie).ot

Jeżeli interesują Cię przejazdy do Danii, chcesz skorzystać z wyszukiwarki Flotea, ale nie znasz jej funkcji, zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami.

Jak kupić bilet na Flotea.pl?

Na wstępie warto zaznaczyć, że na Flotea.pl możesz kupić bilet na dwa rodzaje przejazdów:

  1. klasyczne przejazdy autokarowe między przystankami
  2. przejazdy busami w trybie door2door, czyli od drzwi do drzwi

Zakup biletu na przejazd pomiędzy przystankami

W pierwszym przypadku zakup biletu jest bardzo prosty. Na stronie zamówienia (po wybraniu konkretnej oferty i kliknięciu w nią) uzupełnij swoje dane tele-adresowe. Przeczytaj i zaakceptuj regulamin, a następnie wybierz jedną z opcji klikając w przycisk „Zarezerwuj” lub „Kup bilet”.

Jak sama nazwa wskazuje, pierwsza opcja umożliwia rezerwację biletu. Zapłacisz za niego w busie lub autokarze. Druga opcja to wygodny zakup biletu online. Płatności dokonasz przez powszechnie znany i bezpieczny system płatności internetowych PayU.

Zakup biletu na przejazd w trybie door2door

W przypadku przejazdów door2door trzeba wykonać jedną dodatkową czynność, mianowicie określić dokładne adresy (ulica i numer) w polach „skąd” oraz „dokąd” na stronie zamówienia. Możesz też użyć znacznika na mapie, aby określić adresy. Złap za znacznik lewym przyciskiem myszki i ustaw znacznik w odpowiednim punkcie na mapie. Zobaczysz, że po ustawieniu znacznika na mapie rubryki „skąd” oraz „dokąd” automatycznie się uzupełnią.

Poniżej przedstawiamy film z instrukcjami dotyczącymi zakupu biletu na przejazd w trybie door2door.

Busy z Polski do Szwajcarii

by

Busy z Polski do Szwajcarii to nowość w wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Gromadzimy w jednym serwisie oferty wielu przewoźników. Wśród firm przewozowych znajdziesz również takie, które oferują przewozy do Szwajcarii.

Busy z Polski do Szwajcarii

Interesują Cię busy z Polski do Szwajcarii? Znajdziesz je na stronie Flotea.pl

Flotea to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarmi w całej Europie. To także porównywarka cen biletów autobusowych oraz cen biletów na przejazdy w trybie door2door.

W serwisie Flotea znajdziesz oferty wielu przewoźników. Możesz przeglądać oferty i porównywać ceny oraz warunki przejazdów. Korzystając z wyszukiwarki możesz ustawić zaawansowane funkcje wyszukiwania takie jak: ilość pasażerów, Wi-Fi, klimatyzacja, przewóz zwierząt itp.

Aby znaleźć busy z Polski do Szwajcarii skorzystaj z wyszukiwarki przejazdów na stronie głównej Flotea.pl lub kliknij w ten link, aby przejść bezpośrednio do wyników wyszukiwania przejazdów busem relacji Polska-Szwajcaria.

Ceny biletów na przejazdy z Polski do Szwajcarii

Ceny biletów na busy z Polski do Szwajcarii zaczynają się obecnie od 260zł. Warto podkreślić, że ceny mogą się zmieniać. W każdym tygodniu dołączają do nas nowi przewoźnicy, którzy dodają nowe trasy oraz nowe oferty przejazdów. Jeżeli nowy przewoźnik chce konkurować z pozostałymi firmami, może zaproponować niższe ceny. Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informacje o zniżkach, promocjach i nowych ofertach. 

Jak kupić bilet na busy z Polski do Szwajcarii?

Zakup biletu w serwisie Flotea.pl jest bardzo prosty.

Wyszukaj oferty przejazdu korzystając z wyszukiwarki na stronie głównej Flotea.pl lub kliknij w link poniżej. W liście wyników wyszukiwania kliknij przycisk „Wybierz” na ofercie, która najbardziej Ci odpowiada. Po kliknięciu w przycisk zobaczysz stronę zamówienia.

Kliknij i zobacz 🚌 busy z Polski do Szwajcarii

Gdy już znajdziesz i wybierzesz swoją ofertę przejazdu klikając przycisk „Wybierz” w liście wyników wyszukiwania, zobaczysz stronę zamówienia.

Na stronie zamówienia znajdziesz formularz. Wpisz w nim swoje dane, przeczytaj i zaakceptuj regulamin. Jeżeli zamierzasz wybrać się w podróż w trybie door2door, w polach „skąd” oraz „dokąd” wpisz dokładne adresy (ulica i numer), pod którymi chcesz wsiąść i wysiąść. Możesz również ustawić znacznik na mapie, aby określić adresy.

Możesz błyskawicznie kupić bilet online lub zarezerwować przejazd i zapłacić kierowcy podczas podróży.

Oto krótki film przedstawiający proces zakupu biletu w trybie door2door.

Busy z Amsterdamu do Polski od drzwi do drzwi

by

Busy z Amsterdamu do Polski od drzwi do drzwi są jedną z najpopularniejszych usług w serwisie Flotea.pl. W Amsterdamie mieszka całkiem spora liczba Polaków i wiele osób wybiera przejazdy busami zamiast samolotu. Niniejszym artykułem chcemy poinformować zainteresowane osoby o nowych możliwościach. 

Zalety przejazdów z Amsterdamu do Polski od drzwi do drzwi

Przejazdy door2door, czyli od drzwi do drzwi są chętnie wybierane przede wszystkim ze względu na komfort. Zamawiając busa pod drzwi swojego domu nie musimy martwić się o ciężki bagaż. Jeżeli chcemy lecieć samolotem, najpierw musimy dotrzeć na lotnisko z wszystkimi ciężkimi torbami i walizkami. W przypadku przejazdów door2door jest znacznie łatwiej, ponieważ kierowca podjeżdża po nasz dom, więc musimy tylko wynieść bagaż przed drzwi.

Podróżując busem z Holandii do Polski korzystamy z jeszcze jednej ważnej zalety. Na koniec podróży, kiedy najbardziej marzymy o tym, żeby rzucić bagaże i rozsiąść się w domu wysiadamy pod domem właśnie. Znowu nie musimy martwić się o przejazd z lotniska, czy dworca.

Busy z Amsterdamu do Polski od drzwi do drzwi – sprawdź na Flotea.pl

Jeżeli szukasz busów z Holandii do Polski w trybie door2door, teraz znajdziesz je szybko i sprawnie na stronie Flotea.pl.

Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. W serwisie Flotea w jednym miejscu gromadzimy oferty przejazdów busami wielu przewoźników. Ty możesz przeglądać oferty, porównywać ceny, flotę przewoźników, wybierać opcje takie, jak WiFi, klimatyzacja itp.

Wśród ofert znajdziesz busy z Amsterdamu do Polski od drzwi do drzwi, czyli w trybie door2door.

Flotea.pl przyjmuje tylko i wyłącznie profesjonalne firmy zajmujące się przewozem osób i posiadające licencje przewoźnika. Dlatego prezentowani na naszej stronie przewoźnicy zapewniają bezpieczną, komfortową podróż. Wykwalifikowani kierowcy posiadają wszystkiewymagane certyfikaty oraz dokumenty.

Zakup biletu na busy z Amsterdamu do Polski od drzwi do drzwi

Zakup biletów w trybie door2door jest bardzo prosty. Najpierw na stronie głównej w wyszukiwarce wpisz Amsterdam w polu „skąd” oraz miejscowość w Polsce, do której chcesz dojechać w polu „dokąd”. Wybierz interesujący Cię termin i kliknij przycisk „Szukaj”.

Pojawi się lista ofert. Ofert od drzwi do drzwi oznaczone są napisem „DOOR2DOOR”. Porównaj ceny i wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada. Kliknij przycisk „Wybierz”.

W następnym kroku na stronie zamówienia uzupełnij pola „skąd” i „dokąd” o dokładne adresy. Możesz też ustawić znacznik na mapie w odpowiednich punktach.

Uzupełnij swoje dane, przeczytaj i zaakceptuj regulaminy, a następnie wybierz jedną z trzech opcji:

  1. Telefon do przewoźnika
  2. Rezerwacja przejazdu z płatnością w busie
  3. Zakup biletu online przez system płatności PayU

Jeżeli kupisz bilet online, możesz go pobrać na smartfon, wydrukować lub wysłać e-mailem.

Zobacz również film przedstawiający zakup biletu door2door.

Busy z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi

by

Busy z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi to popularna usługa transportowa. Wiele osób korzysta właśnie z tego sposobu podróżowania za zachodnią granicę oraz wracając do kraju. W niniejszym artykule przedstawiamy nowe możliwości dla osób, które poszukują przejazdów z Niemiec do Polski w trybie door2door, czyli od drzwi do drzwi.

Zalety przejazdów z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi

Podstawową zaletą podróży od drzwi do drzwi jest komfort. Nie musisz martwić się o transport na lotnisko, dworzec autobusowy lub przystanek. Wystarczy, że określisz dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść w busa, a kierowca odbierze Cię o umówionej godzinie.

Dzięki temu odpada problem ciężkiego bagażu. Często jest to największa udręka, kiedy musimy przemieścić się na busa do centrum miasta i mamy ze sobą walizkę, torbę i jeszcze dodatkowy plecak podręczny, czy torebkę.

Podróżując z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi musimy jedynie wynieść nasz bagaż przed drzwi domu (pod warunkiem,  że zamówiliśmy odbiór włąśnie pod domem). Kierowca podjedzie po nas i może nawet pomóc w zapakowaniu bagażu do busa.

Busy z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi – Nowe możliwości

Teraz osoby, które szukają busów z Niemiec do Polski w trybie door2door, znajdą je szybciej i sprawniej dzięki Flotea.pl.

Flotea to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Gromadzimy w jednym miejscu, na jednej stronie oferty przejazdów wielu przewoźników. Spora liczba firm zgromadzonych w serwisie Flotea oferuje przejazdy w trybie door2door. Informacje o oferowanym trybie przejazdu znajdziesz przy każdej ofercie na liście w wyszukiwarce.

Firmy zgromadzone na Flotea.pl i Bus-do-Polski zajmujące się przewozem osób zapewniają bezpieczną, komfortową podróż. Wszystkie firmy to licencjonowani przewoźnicy, a wykwalifikowani kierowcy posiadają wszystkie stosowne certyfikaty oraz dokumenty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kierowcy bświetnie znają wszystkie trasy, co zwiększa bezpieczeństwo i zapewnia szybkie dotarcie do celu.

Zakup biletu na busy z Niemiec do Polski od drzwi do drzwi

Jeżeli planujesz podróż z Niemiec do Polski, zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl. Łatwo znajdziesz tu między innymi przejazdy w trybie door2door. Co należy zrobić?

Na stronie głównej Flotea.pl znajdziesz pola wyszukiwarki – „skąd”, „dokąd” – wpisz w nich nazwę miejscowości, z której chcesz wyruszyć oraz nazwę miejscowości docelowej. Póki co nie musisz podawać dokładnego adresu. Po wpisaniu informacji kliknij przycisk „Szukaj”. PKojawi się lista dostępnych przejazdów.

Z listy wybierz przejazd oznaczony napisem „DOOR2DOOR” klikając przycisk „Wybierz”. Przejdziesz do strony zamówienia.

Na stonie zamówienia określ dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść do busa oraz dokładny adres docelowy. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Możesz wpisać dokładny adres (ulica, numer i miejscowość) w polach „skąd” i „dokąd” na stronie zamówienia. Możesz też skorzystać z mapy i ustawić znacznik na mapie w miejscu, w którym chcesz wsiąść lub wysiąść.

Kiedy już określisz dokładne adresy podróży, podaj swoje dane, przeczytaj i zaakceptuj regulamin i przejdź do rezerwacji lub zakupu biletu.

Klikając przycisk „Zarezerwuj” dokonasz rezerwacji przejazdu i zapłacisz wsiadając do busa. Jeżeli lubisz nowoczesne, wygodne rozwiązania kliknij przycisk „Kup bilet”. Otworzy się strona bezpiecznych płatności przez system PayU, na której wybierzesz swój bank i przejadziesz dalej do strony przelewu.

Po dokonaniu płatności online, bilet możesz pobrać, wysłać e-mailem lub wydrukować.

To wszystko. Życzymy szerokiej drogi!

Busy z Katowic do Dortmundu

by

Busy z Katowic do Dortmundu znajdziesz w nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Jest to kierunek, który cieszy się dużą popularnością wśród Polaków mieszkających w Niemczech. Zapraszamy do zapoznania się informacjami.

Skorzystaj z nowej wyszukiwarki  przejazdów

Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Dzięki Flotea znajdziesz busy z Katowic do Dortmundu szybciej i łatwiej, ponieważ gromadzimy w jednym miejscu oferty wielu przewoźników.

Dzięki temu możesz w jednym miejscu przeglądać różne oferty i porównywać ceny oraz pozostałe cechy usług przewozowych. Kiedy

Jak znaleźć busy z Katowic do Dortmundu od drzwi do drzwi?

Aby zobaczyć listę ofert z Katowic do Dortmundu, na stronie głównej Flotea.pl wpisz w polu „skąd” Katowice, w polu „dokąd” Dortmund i kliknij przycisk „Szukaj”. Możesz też określić dokładną datę wyjazdu wybierając ją w polu wyszukiwarki. Na ekranie pojawi się strona z wynikami wyszukiwania przejazdów na wybranej przez Ciebie trasie.

Przejazdy ułożone są chronologicznie zaczynając od najbliższego terminu. Możesz również sortować oferty według najniższej ceny, liczby dostępnych miejsc oraz skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej, w której możesz np. wybrać opcję WiFi, klimatyzację itd.

Wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada i kliknij na niej przycisk „Wybierz”. Przejdziesz do strony zamówienia.

Na stronie zamówienia zobaczysz wcześniej wypełnione pola „skąd” oraz „dokąd”. Uzupełnij te pola o dokładne adresy (nazwa ulicy i numer). Wtedy kierowca będzie wiedział, skąd Ci odebrać i, pod jaki adres zawieźć. Możesz również skorzystać z mapy, aby określić dokładne adresy podróży. Przytrzymaj znacznik lewym przyciskiem myszki i ustaw go w miejscach startu oraz mety podróży.

Teraz wystarczy tylko podać swoje dane i zaakceptować regulamin po przeczytaniu.

Kup bilet na bus z Katowic do Dortmundu

Po wypełnienu danych i zaakceptowaniu regulaminu możesz:

  1. Skontatować się z przewoźnikiem, aby zarezerwować bilet.
  2. Zarezerwować przejazd klikając przycisk „Zarezerwuj”. Wtedy Twoje dane zostaną przesłane do przewoźnika i zapłacisz kierowcy w busie.
  3. Kupić bilet błyskawicznie dokonując płatności online przez bezpieczny system PayU. W tym celu kliknij przycisk „Kup bilet”. Otworzy się strona płatności, na której wybierzesz bank i zalogujesz się do konta, aby dokonać przelewu. Po dokonaniu płatności, bilet możesz wysłać mailem, wydrukować lub pobrać na smartfon.

To wszystko. Życzymy szerokiej drogi!

Poniżej film przedstawiający proces zakupu biletu na przejazd w trybie door2door

Busy do Essen od drzwi do drzwi z wielu miast Polski

by

Busy do Essen to jeden z kierunków, który znajdziesz na stronie Flotea.pl. Gromadzimy w jednym miejscu oferty wielu przewoźników. Dzięki temu teraz możesz łatwiej i szybciej znaleźćw internecie oferty przejazdów busami.

Busy do Essen z Polski

Jeżeli podróżujesz busem do Essen i dotychczas znalezienie biletu na przejazd kojarzyło Ci się z przeszukiwaniem wielu stron internetowych przewoźników, mamy dla Ciebie dobre wieści. Teraz znajdziesz bilet znacznie szybciej i łatwiej. Wystarczy, że skorzystasz z nowej wyszukiwarki przejazdów busami i autokarami Flotea.pl.

Informacja: Wkrótce na Flotea.pl dostępne będą również autokary do Niemiec. Sprawdź.

Najpierw wejdź na stronę główną i w uzupełnij pola wyszukiwarki. W polu „skąd” wpisz miasto, z którego rozpoczniesz swoją podróż. W polu „dokąd” wpisz Essen, jeżeli jest to Twój przystanek docelowy. Możesz też określić datę – dokładny dzień, w który chcesz jechać. Jeżeli nie ustawisz daty, wyszukiwarka znajdzie najbliższe połączenia. Po uzupełnieniu pól „skąd” i „dokąd” oraz ustawieniu daty wyjazdu kliknij przycisk „Szukaj”.

Po kliknięciu w przycisk „Szukaj” zobaczysz listę przejazdów na wybranej przez Ciebie trasie. Lista zawiera oferty przejazdów wielu przewoźników. Oferty są ułożon domyślnie chronologicznie od najlbiższego wyjazdu. Możesz też posegregować oferty według najniższej lub najwyższej ceny, godziny, miejsca wyjazdu oraz ilości dostępnych miejsc.

W boksach ofert widzisz również nazwę przewoźnika, który oferuje daną ofertę oraz tryb przejazdu. Masz do wyboru przejazdy klasyczne pomiędzy przystankami lub przejazdy w trybie door2door, czyli busy od drzwi do drzwi.

Wiele osób decyduje się na busy do Essen od drzwi do drzwi ponieważ jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W tym trybie możesz zamówić busa dosłownie pod drzwi swojego domu. Wystarczy, że podczas zamówienia określisz dokładny adres, pod który kierowca ma przyjechać, aby Cię odebrać.

Jak kupic bilet na busy do Essen od drzwi do drzwi?

Zakup biletu na busy door2door do Essen jest bardzo prosty. Kiedy już wybierzesz z listy ofert przejazdów od drzwi do drzwi tą, która najbardziej Ci odpowiada, kliknij przycisk „Wybierz”. Przejdziesz do strony zamówienia biletu.

Na stronie zamówienia przejazdu door2door w polu „skąd” wpisz dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść do busa, a w polu „dokąd” adres, pod którym zamierzasz wysiąść. Możesz też określić dokładne adresu wyjazdu i przyjazdu ustawiając znacznik na mapie w odpowiednich miejsach. Przesuwając znacznik na mapie zobaczysz, że pola „skąd” i „dokąd” automatycznie się wypełniają.

Po ustawieniu dokładnych adresów wyjazdu i przyjazdu pozostaje Ci jeszcze wypełnienie danych oraz przeczytanie i akceptacja regulaminu i warunków.

Masz do dyspozycji 3 podstawowe opcje zakupu biletu:

  1. Kontakt telefoniczny z przewoźnikiem: kliknij w pierwsze cyfry numeru telefonu, aby zobaczyć cały numer.
  2. Rezerwacja biletu: kliknij przycisk „Zarezerwuj”. Twoje dane zostaną przesłane do przewoźnika i zapłacisz w busie.

Zakup biletu online: kliknij przycisk „Kup billet”. Przejdziesz do strony bezpiecznych płatności PayU, na której wybierzesz swój bank i dokonasz przelewu online.