Przewozy busem z Belgii, Hasselt do Polski

by

Przewozy busem z Belgii, Hasselt do Polski

Wiesz jak najprościej wrócić Busem z Hasselt do Polski? – to bajecznie proste! Wystarczy wpisać tutaj Hasselt i miasto w Polsce do którego chcesz jechać, wybrać datę wyjazdu i kliknąć ZNAJDŹ PRZEWÓZ

Znajdziesz tutaj w 3 minuty busa door to door

Cztery słowa o Hasselt…

Miasto Hasselt to również bardzo ciekawe miejsce, gdzie możecie zobaczyć mnóstwo pięknych miejsc i poznać bardzo ciekawą historię tego miasta, które leży w północno – wschodniej Belgii.

Jeżeli lubicie spacerować po ogrodach, to koniecznie swoje kroki musicie skierować do tutejszego Ogrodu Japońskiego. Będziecie mieli gdzie spacerować, ponieważ zajmuje on 2,5ha i jest to największy taki kompleks w Europie. Został zbudowany przy pomocy japońskiego miasta Itami i możecie tutaj podziwiać wiele pięknych roślin i kwiatów.

Oprócz tego na uwagę zasługuje katedra św. Quentina, która jest prawie tak samo stara jak całe miasto Hasselt. Budowano ją przez wiele lat, czego efektem są najróżniejsze style, które wyraźnie widać w budowie tej katedry. W jednej z wież tego kościoła ukryte jest 46 carillonów.

Hasselt to również wiele placówek muzealnych, w których zobaczycie bardzo ciekawe zabytki i eksponaty.

 

Chcesz kupić bilet Autobusowy online?

Wystarczy że podobnie wpiszesz miasto Wyjazdu Hasselt i miasto w Polsce do których chcesz jechać, wyszukiwarka FLOTEA.pl pokaże Ci listę przewoźników autobusowych u których kupisz bilet płacąc wygodnie kartą kredytową lub przelewem bankowym.