Przewozy osób z Niemiec do Polski autobusami i busami

by

Z Niemiec do Polski najlepiej wygodnie jest wybrać przejazd busem.

Przewozy osób z Niemiec do Polski autobusami i busami są bardzo popularne. Busy są nowoczesne, wygodne, klimatyzowane, a cała podróż trwa w miarę sprawnie, ponieważ jeżdżą szybko! prawie tak jak auta osobowe co pozwala oszczędzić nie tylko czas ale także pieniądze na dojazdy z przystanku – czyli taxi, lub dodatkowy autobus do miejscowości docelowej.

SZUKAJĄC BUSÓW, KTÓRE ZAWIOZĄ NAS OD DRZWI DO DRZWI

Bardzo popularne są przewozy door to door czyli od drzwi do drzwi. Te przewozy busami są niezwykle wygodne, bus zabierze nas spod naszego miejsca zamieszkania w Niemczech pod drzwi zamieszkania w Polsce.

Tego rodzaju środka transportu dobrze jest poszukać w ogłoszeniach internetowych lub w różnych wyszukiwarkach.

DOOR TO DOOR – KROK PO KROKU

Szukając busa, który zawiezie nas prosto do celu, najpierw powinniśmy przejrzeć wyszukiwarkę internetową najlepiej tą nowoczesną Bus-do-Polski.pl w poszukiwaniu firm przewozowych, które oferują usługę przewozu osób Busami z adresu na adres. Następnie na stronie Bus-do-polski.pl wpisujemy w wyszukiwarkę  miasto z początku naszej drogi i miasto, do którego chcemy docelowo dojechać.

Otrzymasz listę przewoźników obsługujących połączenie pomiędzy miastami wpisanymi w wyszukiwarkę. W kolejnym kroku, dzwonisz do przewoźnika w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów i umówienia się na podróż. Kierowca podjeżdża bezpośrednio pod drzwi Twojego domu i odbiera Ciebie razem z bagażami.

Przewozy osób z adresu na adres
Znajdź w prosty sposób połączenie busem

Bez względu na to gdzie jedziemy docelowo, do pracy za granicą, wracamy do domu w Polsce, busy door to door tam nas dowiozą.

Przewozy osób z Niemiec do Polski w systemie z adresu na adres, bardzo dobrze się sprawdzają. Klienci bardzo chwalą sobie tę usługę przewozu osób, która pozwala w prosty sposób przemieścić się z adresu na adres. Przewozy nie są stosunkowo drogie i najważniejsze jest to, że nikt nie musi z ciężkich bagaży taszczyć po mieście.

OGŁOSZENIA NA SPECJALNYCH PORTALACH

Polacy w Niemczech, Belgii, Holandii i innych krajach Europy najczęściej poszukują tanich i wygodnych przewozów. Na różnego rodzaju portalach społecznościowych ogłaszają się firmy transportowe, zarówno niemieckie jak i polskie, które zajmują się przewozami osób. Te komunikaty od razu trafiają do osób zainteresowanych. Ale dedykowanym portalem tylko do zapewnienia pasażerowi wygodnego znalezienia przewozu jest FLOTEA.pl i Bus-doPolski.pl

Wyszukiwarka bus-do-polski.pl na komputerze.

Ponadto doskonale działa również poczta pantoflowa. Jeżeli ktoś skorzystał już raz z usługi transportowej za pośrednictwem dobrego portalu do wyszukiwania przewozu, z którego był zadowolony. Na pewno będzie korzystał z niego jeszcze wiele razy i polecał go znajomym.

Z NIEMIEC MOŻNA BUSEM DOJECHAĆ JUŻ DO KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI W POLSCE

Przewozy osób z Niemiec do Polski to już bardzo rozwinięta usługa. Dzisiaj z Niemiec można dojechać do każdego polskiego województwa, miasta, miasteczka a przede wszystkim wsi. Busy są bardzo wygodne, nowoczesne, podróżuje nimi na ogół do 8 osób, podróż jest również bardzo bezpieczna. Trasa trwa w miarę szybko a sam koszt przejazdu nie jest za wysoki. 

Ten rodzaj usługi pozwala oszczędzić i czas i pieniądze, zaznaczyć również trzeba, że trasy zawsze są tak układane by oczekiwanie na kolejnych pasażerów nie było zbyt męczące.

Busy-do-Polski – zawsze chcemy mieć większy WYBÓR

by

Zawsze chcemy mieć dużo większy WYBÓR

Wyobraź sobie że masz  jeden mały sklepik z ciuchami i chcesz kupić sobie klika ładnych i co ważne najtańszych rzeczy.  Czyli dobrze wiesz jak dużo takich sklepów jest w Twoim mieście, nawet na tej samej ulicy. Musisz wchodzić do każdego sklepu osobno, wchodzić, przechodzić do kolejnego i tak w kółko.

Czy nie jest Ci wygodniej iść do galerii handlowej i mieć wszystko w jednym miejscu? A więc, tak jak większość z nas jednak… dlatego idziesz do galerii handlowej, ponieważ masz wiele sklepów w jednym miejscu.

To samo jest z wyborem przewozu, wiesz że internet w to setki stron różnych przewoźników rozproszonych w sieci. Ty przecież potrzebujesz szybko i sprawnie przeszukać wiele ofert, wybierając najlepszą dla siebie i najtańszą. I mamy dla Ciebie takie miejsce, to jest FLOTEA.pl i BUS-DO-POLSKI.pl

Co więcej, jeżeli nie chcesz po kolei dzwonić do przewoźników… możesz jednym kliknięciem wysłać swój numer telefony do 3 lub 15 przewoźników informując ich że chcesz jechać z Dortmundu do Rzeszowa w dniu 15 stycznia 2019r  – wtedy przewoźnik ZADZWONI DO CIEBIE!

 

Zobacz na filmie jakie to jest proste

– wpisz tylko skąd – dokąd chcesz jechać. A najlepsze jest to, że wybierasz dla siebie najlepszą i najtańszą spośród znalezionych przewoźników.

 

 

Pasażer VS Przewoźnik Przewozy busem – z adresu na adres

by

Jak pogodzić przewoźników i pasażerów?

Spróbuję w pierwszej kolejności I dzisiejszym artykule pokazać z czym zmaga się przewoźnik prowadzący firmę transportową przewozu osób, wożący pasażerów z Adresu na Adres.

W drugiej kolejności – II kolejnym artykule  pokażę z czym zmaga się pasażer korzystający z usługi tego przewoźnika.

III artykuł mam nadzieję zażegna wzajemne pretensje do siebie, a także pokazać obopólne korzyści i znaleźć optymalne rozwiązanie.

 

Zaczynamy od przewoźnika wożącego pasażera Busem z Adresu na Adres

Jest to zazwyczaj mała firma transportowa prowadzona przez jedną lub kilka osób. Model biznesowy jest prosty, w skrócie – kupić Busa z 9 miejscami 8 +1 kierowca – zabierać ludzi z domu i zawozić za granicę tam gdzie wskażą, a więc klasyczny biznes Busy door to door lub inaczej Busy z Adresu na Adres.

Ale… czy napewno to jest takie proste jak to się wszystkim wydaje? ..co musi zrobić taki przewoźnik żeby zacząć ZARABIAĆ?…rozłóżmy to na czynniki pierwsze.

Ok. więc od początku, co musi zrobić przyszły przewoźnik, jak pracuje i czym się zmaga:

1. Kupić BUSA

– koszt około używany 60 000zł – nowy 120 000zł

2. Może jeździć sam, ale jeżeli ma już dwa busy auta musi..

– zatrudnić kierowcę.
– koszt około 2500ł

3. Przyjmować zamówienia od pasażerów.

– odbierać kilkanaście czasami kilkadziesiąt telefonów dziennie

– tylko część z odebranych połączeń to zrealizowane zamówienie, pasażerowie czasami chcą się tylko zapytać, pogadać wyżalić się z problemów i opowiadają przeróżne historie, a przewoźnik to nie jest psychoterapełtą, on odbiera telefon żeby przyjąć zamówienie i bądźmy szczerzy – nie interesuje go to że mąż ma urodziny, że dziecko tęskni, że pasażer jest chory, lub pracodawca nie zapłacił.

– kiedy przewoźnik wysłucha żali pasażera o ile potrafi zachować spokój (zasada klient nasz pan) i przyjmie zamówienie, a ten sam pasażer zadzwoni jeszcze do kilku innych przewoźników nie mając pojęcia że przewoźnicy ze sobą współpracują. I ten sam pasażer zamówi ten sam przejazd jeszcze u dwóch kolejnych!

– kiedy pasażer nie odbiera telefonu tuż przed odjazdem, przecież umówił się! przewoźnik mu uwierzył w jego historię, może nie współczuł ale wysłuchał – przyjął zamówienie – a pasażer ma go w dupie?

– pasażerowie nie mają litości, dzwonią nawet o 4:10 rano do szefa, bo bus miał być na 4:00 i nie dzwonią do kierowcy tylko do firmy, pasażerowie nie rozumieją że Pani wsiadająca wcześniej, mogła pakować się trochę dłużej.
Także nie mogą zrozumieć, że wyczynem jest znaleźć podany adres na wiosce w środku nocy, a przeciez kierowca robi co może.

2. Prowadzić księgowość samemu lub zlecić to firmie zewnętrznej.

– koszt około 300zł miesięcznie

3. Ogłosić się w lokalnej prasie i portalach internetowych.

– płacąc wcale nie takie małe kwoty za publikację ogłoszenia
– gazeta od 200zł nawet do 1500zł i więcej
– dobry lokalny portal internetowy ok. 600zł na tydzień i więcej

4. Założyć stronę internetową i najlepiej wypozycjonować ją w wyszukiwarce google. bo inaczej będzie bezużyteczna.

– płacąc za pozycjonowanie około 1500zł miesięcznie za
– pozycjonowanie nie oznacza że będzie pokazywał się na pierwszych pozycjach odrazu
– to będę tylko wybrane frazy kluczowe, takie jak busy z niemiec do polski itp.
– za kwotę 1500zł to około 30 – 50 pozycjonowanych fraz, a co z resztą? trzeba płacić więcej;)
– pozycjonowanie to długotrwały proces, od kilku do kilkunastu miesięcy, który nigdy się nie kończy, to ciągła walka o wysoką pozycję w wyszukiwarce google.

5. Płacić za kampanie reklamowe swojej strony internetowej w google adwors.

– koszty? …mozna wydać każdą kwotę;)
– minimum 30zł dziennie na kilkanaście fraz kluczowych co daje 900zł miesięcznie na jeden kraj

6. Kreować w social mediach typu Facebook swój wizerunek i stąd zbierać pasażerów.

    – płacić za kampanie reklamowe na Facebooku.
– Zamieszczać dobre posty, zajmuje to sporo czasu i trzeba mieć pomysł jak zaciekawić swojego odbiorcę 😉
– zamieszczać kampanie płatne na facebooku, koszt to wydane min. 30zł dziennie 900zł miesięcznie.

7 . Korzystać z zewnętrznych wyszukiwarek przewozu, jest ich sporo.

– Czy te wyszukiwarki napewno dobrze kierują ruch do tego przewoźnika dokładnie pokazując miejsca które obsługuje ten przewoźnik?
– Czy tylko oferują reklamy np. z Polski do Niemiec, z Holandii do Polski itd.

Zobacz co daje platforma FLOTEA – to bardzo precyzyjnie pokazane oferty przewozu.

Podsumowując..

Przewoźnik prowadzi jak widzisz firmę prawie 24 godziny na dobę, płaci za paliwo, OC, pracownikowi, promocję swojej firmy, utrzymanie itd. I każdy pasażer jest dla Przewoźnika na wagę złota – każde nieuzasadnione porzucenie zamówienia to dla przewoźnika realna strata wysokości 1/8 wyjazdu na który spokojnie miał kilku innych pasażerów. To nie są 40 osobowe Autokary, W busie każdy fotel musi zarabiać! Jeżeli bus jedzie z 4 pasażerami to kurs wychodzi praktycznie na 0.00zł

Ale pieniądze to nie wszystko,

przewoźnik zdecydował sie na taką pracę, robi to bo chce, ale chce mieć też jak każdy człowiek chwile wytchnienia, a nic tak nie napawa optymizmem i daje „wiatr w żagle” jak przyjemność z wykonywanej pracy i tego życzymy każdemu Przewoźnikowi dając do obsługi przewozów ułatwienia takie jak portal FLOTEA.pl i BUS-do-POLSKI.pl my nie rozwiązemy wszystkich problemów, ale znacznie redukujemy koszty związane dotarciem pasażera do przewoźnika.

cdn… w kolejnym artykule zajmiemy się pasażerem;)

Odwiedzić lub pracować w Karlsruhe – jak dojechać

by

Odwiedzić lub pracować w Karlsruhe – jak dojechać

Jeżeli ktoś zapyta, czy warto pracować lub odwiedzić miasto Karlsruhe, to śmiało odpowiem, że tak. Trzeba przyznać, że to niemieckie miasto jest bardzo ciekawe. Jak tutaj dojechać? zaraz wam powiem, ale teraz klika luźnych zdań z historii powstania miasta w środku lasu.

Już sam fakt jego powstania w lesie Hardt jest bardzo interesujący. Do ciekawostki historycznej należy fakt, że Karlsruhe zostało założone w w klasycznym układzie gwiaździstym. W centrum została umieszczona wieża, skąd można było podziwiać odchodzące od niej 32 aleje. Do dzisiaj zachował się ten niezwykły układ ulic.

Warto również wspomnieć, że każdy turysta znajdzie tutaj wiele zabytków, które powinien zobaczyć. Chociażby zamek Gottesaue. Zbudowany w stylu renesansowym jest naprawdę niezwykłą budowlą, która już bryłą zewnętrzną zachwyca wszystkich turystów. Zamek Augustenburg w Grötzingen, kaplica grobowa książąt Badenii , dawna kaplica cmentarna przy Kapellenstrasse oraz wiele innych miejsc. W tym mieście możecie zatrzymać się nawet na kilka lub kilkanaście dni.

Baden Wuttenberg – tutaj dojedziesz z przewoźnikami Flotea

A teraz do rzeczy… jak najłatwiej dojechać do Karlsruhe?

Busy do Niemiec w wyszukiwarce i porównywarce cen FLOTEA masz wybór zakupu biletów Autobusowych na trasach Polska – Niemcy – Polska a także mozliwość zamówienia pod swój dom BUSA w relacji ADRES-ADRES

🚌 Busy z Katowic do Karlsruhe

Busy z Katowic do Karlsruhe  tutaj zawsze będziesz miał i masz największy wybór przewozów z Polski do Niemiec i Niemiec do Polski, ponieważ codziennie jeżdżą Busy door to door, to znaczy odbierze Ciebie z domu i zawiezie na adres który mu wskażesz.

🚌 Busy z Rzeszowa do Karlsruhe

Busy z Rzeszowa do Karlsruhe wschód Polski to zagłębie osób pracujących za granicą i to dlatego tak dużo przewoźników uczęszcza na tych trasach przemierzając Polskę wzdłuż autostrady A4 zbierając w okolicy do 100km pasażerów do zachodniej części Niemiec

🚌 Busy z Białego Stoku do Niemiec

Busy z Białego Stoku do Niemiec –  jak zwykle ze wschodniej części Polski sporo osób wyjeżdża dorobić w Holandii i z tego pięknego zakątka naszego kraju mamy także bardzo dużo przewozów do Niemiec, Holandii i Belgii

 


Jak znaleźć przejazd? Powiem krótko jak to zrobić najprościej – pobierz aplikację FLOTEA i ciesz się ponad milionem połączeń w Twojej dłoni

      iPhona-iOS       i       Samsunga -Android

To takie proste…

Praca w Holandii – jak bez problemu dojechać z Polski do Holandii?

by

Jak bez problemu dostać się na miejsce?

Praca w Holandii jak bez problemu dojechać z Polski do Holandii, ponieważ praca w kraju tulipanówjest gwarancją wysokich zarobków, o które ciężko w Polsce. Nie ma więc nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się tam wyjechać. Jedni emigrują na dłuższy okres czasu, inni zaś tylko na sezon letni. Najciężej zrobić jest pierwszy krok. Zwykle do pracy nie potrzebna jest znajomość języka, jednak dojazd na miejsce na własną rękę może być kłopotliwy. Dobrze więc skorzystać z usług przedsiębiorstwa transportowego, które oferuje usługę door to door.

 

Czym jest door to door?

Door to door w tłumaczeniu oznacza „od drzwi to drzwi”. Jest to usługa, która gwarantuje nam maksimum komfortu oraz swobody. Można porównać ją do taksówki. Bus door to door zjawi się dokładnie pod wskazanym przez nas adresem, a także dowiezie nas do samego celu. Nie musimy martwić się o kłopotliwe przesiadki. Wszystko odbywa się sprawnie i bezproblemowo. Jest to szczególnie ważne dla osób, które jadą Busem z Polski do Holandii pierwszy raz. Oszczędzimy sobie sporo stresu i negatywnych emocji. Pamiętajmy również o tym, że zakłady pracy w Holandii często znajdują się na obrzeżach miasta, a nawet daleko za miastem. Samodzielny dojazd komunikacją publiczną nie jest więc najlepszym pomysłem w przypadku osób, które nie znają otoczenia. Usługa door to door jest rozwiązaniem niemal wszystkich problemów związanych z dojazdem do pracy.

 

 

Przejazd Busem door to door

🚌 Busem z Adresu na Adres z Polski do Holandii

Busy z Polski do Holandii oferuje kilkuset przewoźników, w relacji Busem z Adresu na Adres, czy wiesz że codziennie do Holandii przewożą około 1700 osób.🚌 


Dojazd do Holandii autokarem

Do Holandii możemy również udać się tradycyjnym autokarem. Zwykle taki transport jest tańszy, przez co decyduje się na niego spora ilość osób. Jest to również dobry wybór dla osób potrzebujących dużej ilości swobody. Podróż autobusem zwykle nie kojarzy nam się z niczym przyjemnym. Musimy jednak mieć świadomość, że współcześnie firmy transportowe dysponują nowoczesną flotą pojazdów, które posiadają niezbędne wyposażenie. Autokary zwykle wyposażone są w regulowane siedzenia, klimatyzację, a nawet darmowe Wi-Fi. Trasa przebiegnie więc szybko i bezpiecznie.

Flotea – to także połączenia autokarowe

🚌 Autobusem z Polski do Holandii

Autobusy z Polski do Holandii codziennie codziennie wyjeżdża z Polski ponad 50 autokarów, w którym znajduje się około 55 miejsc, a więc 2750 osób codziennie wyjeżdża z Polski do Holandii


Warto również wspomnieć,

Że pojazdy wykorzystywane do przewozu osób przechodzą przez regularne kontrole. Ich stan techniczny sprawdzany jest przed każdym wyruszeniem w trasę, co daje nam pewność, że podróży nie zakłóci niespodziewana awaria. Autokarami oraz busami kierują doświadczeni oraz wyspecjalizowani kierowcy, którzy wiedzą, jak zachować się w każdej sytuacji. Dzięki doskonałej znajomości trasy mogą dotrzeć do celu w możliwie najkrótszym czasie. Są to osoby przeszkolone, które na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo pasażerów. Podczas podróży możemy się zrelaksować, gdyż z pewnością zostaniemy dowiezieni do Holandii bez żadnych komplikacji.


Możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie sposób znalezienia

przewozu z Holandii do Polski i Polski do Holandii

używając tej aplikacji mobilnej FLOTEA 

Zamów Busa lub kup bilet Autobusowy aplikacją FLOTEA

Opieka nad ludźmi starszymi i dziećmi w Szwajcarii

by

Opieka nad ludźmi starszymi i dziećmi w Szwajcarii – zarobki, problemy, dojazdy z Polski

Opieka nad ludźmi starszymi i dziećmi jest często wybieraną przez Polaków formą zatrudnienia w Szwajcarii. Cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem ze strony zarówno młodych osób, które pierwszy raz decydują się na emigrację zarobkową, jak i już doświadczonych w zawodzie. Ile zarabia się w zawodzie opiekunki w Szwajcarii?

Zarobki w pracy jako opiekunka w Szwajcarii?

Pracować w charakterze opiekunki osób starszych może praktycznie każdy. Choć oczywiście przez agencje, jak i samych pracodawców, najbardziej cenni są pracownicy o wykształceniu profilowym i doświadczeniu. Kto jest poszukiwany na stanowisko opiekunki? Pielęgniarki, fizjoterapeuci oraz zawodowi opiekuni.

Warunkiem do podjęcia pracy w Szwajcarii jest najczęściej znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu dobrym, czyli umożliwiającym porozumienie z osobą, którą będziemy się opiekować. W Szwajcarii są dwa języki urzędowe – niemiecki i francuski – jednak to w większości kantonów niemiecki jest właśnie tym dominującym.

Zarobki szwajcarskiej opiekunki mogą wynieść nawet do 16.000 PLN brutto. Firmy zatrudniają opiekunki na podstawie szwajcarskiej umowy o pracę. W przeciwieństwie do sytuacji, jaka ma miejsce u naszego zachodniego sąsiada, w Szwajcarii opiekunki mają prawo do minimalnego wynagrodzenia. Niezależnie od zakresu swoich obowiązków pracowniczych. Wynosi ono 18,55 franka szwajcarskiego brutto na godzinę.

W Szwajcarii w zawodzie opiekunki nie funkcjonuje coś takiego jak samozatrudnienie. Nie dotyczy to zresztą tylko tego zawodu, ale również wielu innych, które są ściśle regulowane układami pracy zbiorowej.

Problemy opiekunek w Szwajcarii

Problemy osób decydujących się na emigrację zarobkową ciągle pozostają niezmienne. Konflikty z agencją, trudności z otrzymaniem należnego wynagrodzenia, a także nieprzyjemne traktowanie ze strony pracodawcy. To powoduje, że wiele opiekunek wyjeżdżających do Szwajcarii, często zmienia pracodawcę i swoich sił próbuje w różnych agencjach. Nadzieję na poprawę warunków pracy dla pechowców stanowią związki zawodowe, w których działają zarówno Polacy, jak i Szwajcarzy. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu warto jest przed wyjazdem zawsze dokonać bardzo wnikliwego wywiadu na temat pracodawcy.

Dojazdy do Szwajcarii

Jak dojechać do Szwajcarii? Opiekunki w Szwajcarii mieszkają zazwyczaj w domach swoich pracodawców. Jak dojeżdżają z Polski? Najczęściej wybieranym środkiem transporty są oczywiście busy. Względnie tanie i gwarantują bardzo wysoki komfort. Zwłaszcza, gdy opcją jest podróż w systemie door to door.

🚌 Busy z Wrocławia do Zurychu

Busy z Wrocławia do Zurychu nasi przewoźnicy jeżdżą trzy razy w tygodniu w relacji z Adresu na Adres, a więc zamówisz busa pod wskazany adres, a on zawiezie Ciebie tam gdzie mu powiesz,  na adres który wskażesz w Zurychu lub całej Szwajcarii

🚌 Busy z Krakowa do Zurychu

Busy z Krakowa do Zurychu zawsze mamy dla Was przewozy na tej trasie, które obsługuje kilu naszych przewoźników oferujących w tej chwili około 90 tras i kilkaset połączeń które znajdziesz na stronie Flotea.pl

🚌 Busy z Katowic do Bazylea

Busy z Katowic do Bazylea to bardzo popularny i zarazem tani kierunek, podobnie jak trasa z Krakowa.


Ściągnij aplikację FLOTEA na swój telefon

      iPhona-iOS       i       Samsunga -Android

Zamów Busa lub kup bilet Autobusowy aplikacją FLOTEA

 

Za bilet zapłacisz

…w bardzo prosty sposób tak jak w zwykłym sklepie internetowym, przelewem ze swojego konta bankowego lub kartą kredytową VISA lub MASTERCARD

Jak najszybciej dojechać busem do Niemiec?

by

Jak najszybciej dojechać busem do Niemiec? W ostatnim czasie bardzo dużo osób decyduje się na pracę za granicą. Nic w tym dziwnego, ponieważ można tam zarobić znacznie większe pieniądze, niż przykładowo pracując na etacie w Polsce. Jednak wielu pracowników ma bardzo poważny problem i tym samym nie wie, w jaki sposób można tam szybko dojechać. W szczególności jest to kłopot, gdy podróżujemy samodzielnie komunikacją publiczną.

 

Szybko i komfortowo busem do Niemiec

Doskonałym rozwiązaniem dla podróżujących do Niemiec są busy. Jest to przejazd bardzo komfortowy, a przede wszystkim szybki. Na dużą uwagę zasługuje fakt, iż w takim środku transportu jest dużo miejsca, także na bagaże. Jest to w szczególności bardzo istotne, jeżeli decydujemy się na wyjazd do pracy na długi okres czasu. Bardzo wielu polskich specjalistów porusza się właśnie takim transportem.

Sporo bagaży zmieści się do busa

 

Busy do Niemiec oferowane przez wielu przewoźników są oferowane na flotea.pl z kilkuset miast i miasteczek w Polsce. Oto kilka połączeń z wybranych miast do Niemiec. Często wyszukiwane połączenia były w ostatnim miesiącu właśnie z tych miejscowości poniżej:

🚌 Busy z Krakowa do Niemiec

Busy z Krakowa do Niemiec codziennie jeżdżą w relacji z Adresu na Adres, co oznacza, że możesz zamówić bus do swojego domu i wysiąść pod adresem który wskażesz kierowcy w wybranym mieście Niemiec.

🚌 Busy z Gdańska do Niemiec

Busy z Gdańska do Niemiec także dostępny przewóz w trybie z Adresu na Adres także jedne z popularnych połączeń na stronie Flotea.pl.

🚌 Busy z Wrocławia do Niemiec

Busy z Wrocławia do Niemiec oferowane są przez wielu przewoźników. Dolnośląs jest tak atrakcyjnie położony przy granicy Czeskiej i Niemieckiej, że przez Wrocław przejeżdża bardzo dużo busów zmierzających autostradą A4 do Niemiec, ale także jadących do Holandii oraz Belgii i Anglii.

🚌 Busy z Poznania do Niemiec

Busy z Poznania do Niemiec to bardzo atrakcyjne położenie Poznania przy autostradzie A2 i nowość na Flotea.pl. Przewoźnicy oferujący przejazdy do Niemiec z Wielkopolski umożliają zamówienie busa pod dom w trybie z Adresu na Adres

🚌 Busy z Rzeszowa do Niemiec

Busy z Rzeszowa do Niemiec odjeżdżają prawie codziennie w trybie z Adresu na Adres. Kliknij w jedno z powyższych połączeń, aby wybrać dla siebie połączenie busem do Niemiec w najlepszej cenie.

 

Zalety przewozów BUSEM z Adresu na Adres

Z pewnością dużą zaletą tego typu rozwiązania jest także dostępność takich busów. Kursów jest bardzo dużo i są one w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu można nawet częściej odwiedzać rodzinę w Polsce i nie stracić na tym wielu pieniędzy. Ponadto nie można zapominać także o przestrzeni na bagaże. Możemy tam znaleźć dużo miejsca na nasz bagaż podręczny. Jednak bagażnik busa, jak również często dodatkowa przestrzeń bagażowa sprawiają, że nawet komplet podróżnych w takim busie bez problemu zmieści się ze swoimi rzeczami.

Bardzo ważne jest także to, że bagażnik nie jest otwierany podczas jazdy i nie musimy martwić się o nasz dobytek. Często są to kursy przyspieszone, które nie zatrzymują się na wielu przystankach. Dzięki temu podczas podróży nie musimy martwić się o nasz bagaż. Takiego busa można zarezerwować na każdym większym dworcu międzynarodowym oraz autobusowym, często stanowiska zlokalizowane są przy dworcach PKP.

Decydując się na samodzielny wyjazd z Polski do Niemiec w szczególności podróżując do pracy, należy wybrać jeden z najbardziej komfortowych środków transportu. Z pewnością najlepszym rozwiązaniem byłoby w tym przypadku własne auto, jednak jest to często bardzo kosztowe i nie zawsze opłacalne. Taka długa podróż samodzielnie jest także męcząca, dlatego warto zdecydować się na podróż busem do Niemiec. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają duży bagaż i chcą, aby podczas podróży znajdował się w bezpiecznym miejscu. To również doskonały wybór dla ludzi ceniących komfort oraz własne bezpieczeństwo.

Aplikacja mobilna FLOTEA bilety Autobusowe Busy z adresu na adres

by

Aplikacja mobilna FLOTEA

Włożyliśmy wiele pracy aby aplikacja mobilna FLOTEA do zakupu biletów Autobusowych i zamawiania Busa z Adresu na Adres było jak najprostsze i bardzo szybkie. Tak aby każdy bez względu na umiejętności obsługi telefonu mógł w łatwy sposób kupić bilet autobusowy lub zamówić busa pod swój dom.

Aplikacja FLOTEA

 

W tej chwili Aplikacja została uruchomiona i można ją pobrać tutaj na urządzenia z Androidem a więc telefony/smartfony SAMSUNG, HTC. LG i około 500 różnych modeli, a więc wszystkie smartfony oprócz iPhona – nad czym pracujemy obecnie i już niebawem uruchomimy także aplikację na system iOS czyli iPhona o czym oczywiście odrazu powiemy 😉

 

Pobieranie aplikacja za darmo

  1. Możesz odrazu bez rejestracji i logowania się na swoje konto wyszukać połączenia klikając przycisk ZNAJDŹ POŁĄCZENIE – poprosimy Cię o to później jeżeli już zdecydujesz się zamówić BUSA do siebie pod dom wskazując podczas zamawiania adres na który kierowca busa ma przyjechać lub kupić bilet Autobusowy.

krok 1

 

2. Flotea to ponad milion połączeń

w całej Europie i ta ilość codziennie się powiększa, a więc  zapewniamy że znajdziesz dla siebie połączenie Autobusowe lub Busem Door to Door

Wpisywanie miejscowości odjazdu i przyjazdu

 

3. W tym miejscu masz do wyboru

dwa rodzaje połączeń Busami door to door (z Adresu na Adres) oraz połączenia Autobusowe.

Wybór połączenia Busem lub Autobusem

 

4. Zakup biletu Autobusowego

jest bardzo prosty, możesz tutaj odrazu zapłacić swoją kartą kredytową, lub przelać  przekierujemy Cię do Twojego banku i także zrobisz przelew prosto z aplikacji za pomocą bezpiecznego systemu płatności PayU

  • Twój bilet będziesz miał odrazu do pokazania z telefonu kierowcy 😉

Zakup biletu Autobusowego

 

5. Zamawiając BUSA

w relacji Door to Door czyli z Adresu na Adres – masz dwie mozliwości:

  • klikasz przycisk po lewej stronie i łączymy Ciebie bezpośrednio z kierowcą
  • klikasz przycisk po prawej stronie – wysyłasz zamówienie do kierowcy (trzeba poczekać aż potwierdzi że Ciebie zabierze) – powiadomienie otrzymasz w aplikacji TWOJE ZAMÓWIENIA a także na Twój adres e-mail.

Zamawianie BUSA door to door

 

6. Widok kupionego biletu

masz tutaj bezpośredni kontakt do kierowcy, możesz do niego zadzwonić klikając przycisk KONTAKT DO KIEROWCY

 

Pobierz już teraz Aplikację mobilną FLOTEA

wszędzie gdzie jedziesz Autobusem czy Busem będziesz miał pod ręką możliwość wygodnego zamówienia biletu z Flotea.pl . Zapraszamy do rezerwacji – także w systemie door2door.

Czy wiesz, że na Flotea.pl znajdziesz także Busy do Niemiec