Przewozy osób z Niemiec do Polski autobusami i busami

by

Z Niemiec do Polski najlepiej wygodnie jest wybrać przejazd busem.

Przewozy osób z Niemiec do Polski autobusami i busami są bardzo popularne. Busy są nowoczesne, wygodne, klimatyzowane, a cała podróż trwa w miarę sprawnie, ponieważ jeżdżą szybko! prawie tak jak auta osobowe co pozwala oszczędzić nie tylko czas ale także pieniądze na dojazdy z przystanku – czyli taxi, lub dodatkowy autobus do miejscowości docelowej.

SZUKAJĄC BUSÓW, KTÓRE ZAWIOZĄ NAS OD DRZWI DO DRZWI

Bardzo popularne są przewozy door to door czyli od drzwi do drzwi. Te przewozy busami są niezwykle wygodne, bus zabierze nas spod naszego miejsca zamieszkania w Niemczech pod drzwi zamieszkania w Polsce.

Tego rodzaju środka transportu dobrze jest poszukać w ogłoszeniach internetowych lub w różnych wyszukiwarkach.

DOOR TO DOOR – KROK PO KROKU

Szukając busa, który zawiezie nas prosto do celu, najpierw powinniśmy przejrzeć wyszukiwarkę internetową najlepiej tą nowoczesną Bus-do-Polski.pl w poszukiwaniu firm przewozowych, które oferują usługę przewozu osób Busami z adresu na adres. Następnie na stronie Bus-do-polski.pl wpisujemy w wyszukiwarkę  miasto z początku naszej drogi i miasto, do którego chcemy docelowo dojechać.

Otrzymasz listę przewoźników obsługujących połączenie pomiędzy miastami wpisanymi w wyszukiwarkę. W kolejnym kroku, dzwonisz do przewoźnika w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów i umówienia się na podróż. Kierowca podjeżdża bezpośrednio pod drzwi Twojego domu i odbiera Ciebie razem z bagażami.

Przewozy osób z adresu na adres
Znajdź w prosty sposób połączenie busem

Bez względu na to gdzie jedziemy docelowo, do pracy za granicą, wracamy do domu w Polsce, busy door to door tam nas dowiozą.

Przewozy osób z Niemiec do Polski w systemie z adresu na adres, bardzo dobrze się sprawdzają. Klienci bardzo chwalą sobie tę usługę przewozu osób, która pozwala w prosty sposób przemieścić się z adresu na adres. Przewozy nie są stosunkowo drogie i najważniejsze jest to, że nikt nie musi z ciężkich bagaży taszczyć po mieście.

OGŁOSZENIA NA SPECJALNYCH PORTALACH

Polacy w Niemczech, Belgii, Holandii i innych krajach Europy najczęściej poszukują tanich i wygodnych przewozów. Na różnego rodzaju portalach społecznościowych ogłaszają się firmy transportowe, zarówno niemieckie jak i polskie, które zajmują się przewozami osób. Te komunikaty od razu trafiają do osób zainteresowanych. Ale dedykowanym portalem tylko do zapewnienia pasażerowi wygodnego znalezienia przewozu jest FLOTEA.pl i Bus-doPolski.pl

Wyszukiwarka bus-do-polski.pl na komputerze.

Ponadto doskonale działa również poczta pantoflowa. Jeżeli ktoś skorzystał już raz z usługi transportowej za pośrednictwem dobrego portalu do wyszukiwania przewozu, z którego był zadowolony. Na pewno będzie korzystał z niego jeszcze wiele razy i polecał go znajomym.

Z NIEMIEC MOŻNA BUSEM DOJECHAĆ JUŻ DO KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI W POLSCE

Przewozy osób z Niemiec do Polski to już bardzo rozwinięta usługa. Dzisiaj z Niemiec można dojechać do każdego polskiego województwa, miasta, miasteczka a przede wszystkim wsi. Busy są bardzo wygodne, nowoczesne, podróżuje nimi na ogół do 8 osób, podróż jest również bardzo bezpieczna. Trasa trwa w miarę szybko a sam koszt przejazdu nie jest za wysoki. 

Ten rodzaj usługi pozwala oszczędzić i czas i pieniądze, zaznaczyć również trzeba, że trasy zawsze są tak układane by oczekiwanie na kolejnych pasażerów nie było zbyt męczące.

Busy-do-Polski – zawsze chcemy mieć większy WYBÓR

by

Zawsze chcemy mieć dużo większy WYBÓR

Wyobraź sobie że masz  jeden mały sklepik z ciuchami i chcesz kupić sobie klika ładnych i co ważne najtańszych rzeczy.  Czyli dobrze wiesz jak dużo takich sklepów jest w Twoim mieście, nawet na tej samej ulicy. Musisz wchodzić do każdego sklepu osobno, wchodzić, przechodzić do kolejnego i tak w kółko.

Czy nie jest Ci wygodniej iść do galerii handlowej i mieć wszystko w jednym miejscu? A więc, tak jak większość z nas jednak… dlatego idziesz do galerii handlowej, ponieważ masz wiele sklepów w jednym miejscu.

To samo jest z wyborem przewozu, wiesz że internet w to setki stron różnych przewoźników rozproszonych w sieci. Ty przecież potrzebujesz szybko i sprawnie przeszukać wiele ofert, wybierając najlepszą dla siebie i najtańszą. I mamy dla Ciebie takie miejsce, to jest FLOTEA.pl i BUS-DO-POLSKI.pl

Co więcej, jeżeli nie chcesz po kolei dzwonić do przewoźników… możesz jednym kliknięciem wysłać swój numer telefony do 3 lub 15 przewoźników informując ich że chcesz jechać z Dortmundu do Rzeszowa w dniu 15 stycznia 2019r  – wtedy przewoźnik ZADZWONI DO CIEBIE!

 

Zobacz na filmie jakie to jest proste

– wpisz tylko skąd – dokąd chcesz jechać. A najlepsze jest to, że wybierasz dla siebie najlepszą i najtańszą spośród znalezionych przewoźników.

 

 

Szczecin był Czeskim miastem portowym

by

Szczecin 

Chodź to miasto portowe, to mało kto spoza Pomorza tak naprawdę wie, że nie jest położony bezpośrednio nad morzem. Stąd do Bałtyku jest jeszcze jakieś 10 kilometrów. Szczecin od zawsze był miastem-fortecą, które pilnowało porządku w górnym toku Odry. Miasto w swej historii przeszło parę oblężeń, kilka razy zmieniało przynależność państwową, zwłaszcza w XVII stuleciu gdy przez pewien czas byli tu Duńczycy i Szwedzi. Przez pewien okres szczeciński port podnajmowali nawet.. Czesi… Ale po kolei. 

Piękny szczecin nocą

Trochę historii 

Szczecin jako główne miasto zachodniopolskie istnieje już od XI wieku. Mniej więcej w tym samym czasie dzieje zachodniego Pomorza odrywają się od dziejów naszego kraju i idą osobną ścieżką. Na długie stulecia Szczecin był główną siedzibą Książąt Pomorskich którzy władali miastem do 1660 roku. W XII wieku książę Warcisław I postawił na wzgórzu fortyfikowany gród a jeden z jego następców Barnim III przebudował go na okazały zamek, który możemy (oczywiście po wielu przebudowach) podziwiać po dziś dzień. Był on co prawda zniszczony w sierpniu 1944 roku, niemniej szybko po wojnie go dobudowano. Zamek Książąt Pomorskich po dziś dzień stanowi główny symbol miasta. 

Warto zobaczyć/odwiedzić

Spacerując po położonych przy brzegach Odry Wałach Chrobrego dojść możemy do najstarszego kina na świecie- czyli Kina Pionier. Oficjalnie prezentuje się tu filmy od 26 września 1909 roku. Jego założycielem był Otto Blauert a w początkach kino nazywało się „kinematographenbefißer“. W głównej hali projekcyjnej do dziś, tak jak kiedyś, filmy są puszczane za pomocą starego kinematografu, a widzowie mogą obserwować film siedząc przy stole przy herbacie czy też lampce wina. 

Portrait of a young woman tourist standing on the old Market square in Szczecin city in Poland

Inną z atrakcji na Wałach Chrobrego jest festiwal pirotechniczny Pyromagic odbywający się w Szczecinie od 2008 roku. Każdego roku w sierpniu przyciąga on ogromne rzesze turystów i to nie tylko z Polski. Na te parę dni wówczas całe niebo dosłownie zapełnia się kolorami, a każdego wieczoru gwiazdy przestają być główną ozdoba nieba. Zmuszone są wtedy ustąpić różnokolorowym barwom fajerwerków najróżniejszego rodzaju. Szczególnie godny polecenia jest też spacer po podziemiach szczecińskich, które są pozostałościami po II wojnie światowej i czasach atomowej gorączki zimnej wojny. 


Dojedź wygodnie, sprawnie i tanio z Niemiec, Holandii, Belgii, Danii i innego miasta Europy do Szczecina w Polsce

Tutaj znajdziesz  Przewozy osób na trasach z zagranicy do Polski


Ciekawostki 

W Szczecinie urodziła się Zofia Fryderyka Augusta zu Anhalt-Zerbst-Dornburg lepiej znana jako Katarzyna II Wielka, caryca rosyjska, która uczestniczyła we wszystkich trzech rozbiorach Rzeczpospolitej. W momencie jej urodzin, nikt nie spodziewał się zapewne, że ta pochodząca z nieco podrzędnego rodu niemiecka szlachcianka, przejdzie do historii jako jedna z najpotężniejszych kobiet w historii Rosji. 

Szczecin także przez pewien okres w XX wieku pełnił rolę.. czeskiego portu morskiego. Stało się tak wskutek układu pokojowego jaki podpisała Czechosłowacja (jako państwo zwycięskie po I wojnie światowej) z Niemcami. Otóż pokonani Niemcy zmuszeni byli wynajmować część portu dla naszych południowych sąsiadów.

Szczecin pełnił rolę Czeskiego miasta portowego

Co ciekawe, lata mijały, a umowa obowiązywała bez zmian, nawet po II wojnie. Dopiero w 1957 roku Czesi zrzekli się swoich praw na naszą rzecz, lecz nie za darmo. Polska w ramach podpisane wówczas umowy zdecydowała się odstąpić m.in. wieś Mýtiny w pobliżu mamuciej skoczni w Harrachvie oraz parę innych, nadgranicznych terenów. W zamian zyskaliśmy w końcu możliwość korzystania bez ograniczeń z całego portu.  W końcu to także stąd ze Szczecina pochodzi kultowy polski motor Junak, będący naszą odpowiedzią na Harleya Davidsona. Produkowany tu w latach 1960-65 motor osiągał wówczas zawrotną prędkość 150km/h a pojemność skokowa silnika wynosiła 350 cm3. 

Jeśli zaciekawił cię zatem Szczecin nie czekaj, a udając się tam pamiętaj o Flotea.pl . Zapraszamy do rezerwacji – także w systemie door2door. 

Czy wiesz, że na Flotea.pl znajdziesz busy i autokary z Holandii do Szczecina ? Kliknij i sprawdź oferty wielu przewoźników. 

Busy z Holandii do Polski codziennie z flotea.pl

by

Busy z Holandii do Polski codziennie znajdziesz na flotea.pl. Pokazujemy w jednym miejscu oferty wielu przewoźników oraz umożliwiamy wygodny zakup biletów online. Zapoznaj się artykułem, sprawdź ceny biletów, wybierz najlepszą ofertę i ciesz się podróżą z flotea.pl

Wielu Polaków mieszkających i pracujących w Holandii poszukuje ofert przejazdów w trybie door2door do Polski.

Opcja door2door (spod drzwi pod drzwi) umożliwia zamówienie busa pod wskazany adres. Jeżeli na przykład mieszkasz w Amsterdamie, możesz zamówić busa pod drzwi swojego domu w tym mieście. Kierowca odbierze Cię o ustalonej porze, a następnie zawiezie do Polski na dokładny adres, który określisz podczas zakupu biletu.

Na stronie flotea.pl możesz skorzystać z prostej wyszukiwarki przejazdów, aby znaleźć najlepszą ofertę, zamówić bilet i zapłacić za niego online. Po wpisaniu ww wyszukiwarce miejscowości, z której chcesz wyruszyć oraz celu, do którego chcesz dotrzeć zobaczysz listę biletów wielu przewoźników oferujących busy z Holandii do Polski codziennie.

Przedstawiamy kilka ofert wraz z cenami przejazdów busem z Holandii do Polski w trybie door2door

Busy z Amsterdamu do Polski

Busy z Amsterdamu odjeżdżają codziennie w trybie door2door i docierają wszystkich województw w Polsce. Ceny wahają się od 245zł do 280zł.

Busy z Rotterdamu do Polski

Z Rotterdamu również możesz wyruszyć codziennie i dojechać do niemal każdego zakątka Polski. Ceny dostępne obecnie na flotea.pl mieszczą się w przedziale 245zł do 330zł za przejazd w trybie door2door.

Busy z Utrechtu do Polski

Z Utrechtu do Polski busy odjeżdżają codziennie w trybie door2door. Przewoźnicy dostępni na naszej stronie docierają do całej Polski. Ceny biletów to 245zł do 280zł.

Nowe możliwości dla podróżujących busami oraz autokarami

Flotea.pl daje Ci nowe możliwości wyszukiwania przejazdów oraz zakupu biletu online. Sprawdź wyszukiwarkę połączeń busami oraz autokarowych, aby znaleźć więcej kierunków w całej Europie oferowanych przez wielu przewoźników.

Szerokiej drogi!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać zniżki na przejazdy busami i autokarami w całej Europie