Busy od drzwi do drzwi do Niemiec 🚪➡️🚪

by

Busy od drzwi do drzwi do Niemiec znajdziesz w nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Sprawdź oferty wielu przewoźników, porównaj, wybierz, zarezerwuj lub kup bilet online.

Busy od drzwi do drzwi do Niemiec z Flotea.pl 🚪➡🚪

Busy w tzw. trybie door2door (spod drzwi do drzwi) to przejazdy, które cieszą się popularnością ze względu na komfort podróżowania, a właściwie wsiadania i wysiadania z busa. Tym różni się ten typ podróży od tradycyjnego przejazdu autokarowego, że nie musimy poświecać czasu, pieniędzy i energii na dotarcie na dworzec lub przystanek. Kierowca odbiera nas ze wskazanego adresu i dowozi pod wskazany adres.

Wiele osób korzystających z wyszukiwarki przejazadów Flotea.pl wybiera ten właśnie sposób podróżowania do Niemiec. Nie dziwi to, ponieważ wiele osób podróżuje do Niemiec do pracy, a wśród osób pracujących za zachodnią granicą jest to popularna usługa.

Na stronie Flotea.pl gromadzimy oferty wielu przewoźników oferujących busy od drzwi do drzwi do Niemiec. Jeżeli takiej usługi przewozowej szukasz, wygląda na to, że jesteś we właściwym miejscu.

Obecnie czytasz naszego bloga, ale łatwo możesz przeskoczyć do wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl klikając w menu w zakładkę „KUP BILET NA PRZEJAZD”

Możesz też przeszukać bloga w poszukiwaniu informacji o busach od drzwi do drzwi, które znajdziesz w ofercie Flotea.pl oraz naszych przewoźników.

Jak kupić bilet na busy od drzwi do drzwi do Niemiec?

Nowa wyszukiwarka Flotea to też nowe, wygodne narzędzie do rezerwacji lub zakupu biletu na busy od drzwi do drzwi.

Jest to bardzo proste. Oto co należy zrobić. Wejdź na stronę główną, wpisz miejscowość, z której chcesz wyruszyć oraz nazwę miejscowości docelowej w Niemczech, do której chcesz dotrzeć. Kliknij przycisk „Szukaj”.

Pojawi się lista przejazdów oferowanych przez przewoźników zgromadzonych w serwisie Flotea.pl Wszystkie firmy to licencjonowani, sprawdzeni przewoźnicy.

Wybierz ofertę przejazdu, która najbardziej Ci odpowiada i kliknij przycisk „Wybierz”. Przejdziesz do strony zamówienia.

Na stronie zamówienia określ dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść do busa oraz adres docelowy. Możesz to zrobić na 2 sposoby. Wpisując dokładne adresy w polach „skąd” oraz „dokąd” lub ustawiając znacznik na mapie w odpowiednich miejscach.

Kiedy już określisz dokładnie adresy podróży, uzupełnij swoje dane, przeczytaj regulamin, zaakceptuj jeżeli wszystko się zgadza.

Teraz możesz zarezerwować lub kupić bilet. W przypadku rezerwacji, Twoje dane zostaną przesłane do wybranego przewoźnika i zapłacisz za przejazd kierowcy w busie. Jeżeli kupujesz bilet online, po kliknięciu w przycisk „Kup bilet” otworzy się strona bezpiecznych płatności internetowcyh online PayU, na której wybierzesz swój bank i dokonasz przelewu.

Zobacz również film przedstawiający zakup biletu na przejazd od drzwi do drzwi

 

Sprawdzeni i zaufani przewoźnicy

Flotea to sprawdzeni i zaufani przewoźnicy, są rekomendowani przez Flotea, Aby mieć pod ręką łatwy dostęp do przewozów pobierz Aplikację mobilną na swój telefon, to jest nowoczesne narzędzie do zamawiania Busa w relacji Door to Door, a także zakupu biletów Autobusowych.

Ułatwiaj sobie życie i pobierz aplikację na swój telefon

      iPhona-iOS       i       Samsunga -Android

Busy do Frankfurtu nad Menem – sprawdź na Flotea.pl

by

Jest wiele powodów, aby pojechać do Frankfurtu nad Menem. To piękne miasto w kraju związkowym Hesja jest piątym największym miastem w Niemczech, jednym z naważniejszych ośrodów finansowych na świecie oraz znanym światowym centrum wystawienniczym, w którym odbywają się wszelkiego rodzaju targi branżowe. Potencjał Frankfurtu przyciąga tu również Polaków poszukujących pracy, mieszkających oraz tych, którzy przyjeżdżają pozwiedziać to niezwykłe miasto. Dla wszystkich Was mamy nowe możliwości.

Sprawdź 🚌 busy do Frankfurtu nad Menem w nowej wyszukiwarce przejazdów Flotea.pl

Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami. Gromadzimy oferty wielu przewoźników, dzieki czemu masz w czym wybierać. Nie musisz już przeszukwiać internetu i odwiedzać dziesiątek stron w poszukiwaniu najlepszej oferty przejazdy.

Teraz przejazd do Franfurtu nad Menem znajdziesz szybko i wygodnie.

Wystarczy, że na stronie Flotea.pl wpiszesz skąd wyruszasz i dokąd chcesz dotrzeć, a następnie klikniesz przycisk „Szukaj”. Zobaczysz listę ofert przejazdów oferowanych na trasie, która Cię interesuje.

Wyszukiwanie przejazdów we Flotea.pl jest szybkie i wygodne zarówno na ekranie komputera, jak i telefonach komórkowych. Na tych drugich w najbliższym czasie będzie jeszcze łatwiej, poniewąż wkrótce zaprezentujemy aplikację mobilną.

Busy do Frankfurtu nad Menem od drzwi do drzwi

Cenisz sobie wygodę i nie chcesz zamawiać taksówki, aby dojechać na dworzec autobusowy? Skorzystaj z opcji Door2Door, czyli przejazdu do Frankfurtu od drzwi do drzwi.

Wygląda to tak:

  • Wchodzisz na stronę Flotea.pl lub po prostu klikasz link „busy do Frankfurtu nad Menem” powyżej. Możesz wybierać spośród wielu ofert różnych przewoźników (wszystkei firmy na Flotea.pl to licencjonowani przewoźnicy).
  • Wybierasz datę wyjazdu oraz oraz ofertę, która Cię najbardziej interesuje.
  • Na stronie z wybraną ofertą przejazdu wpisz dokładny adres w Polsce, pod który kierowca ma po Ciebie przyjechać oraz adres, pod którym chcesz wysiąść we Frankfurcie.
  • Możesz zarezerwować bilet lub od razu kupić bilet onlinę płacąc za pomocą bezpiecznego i popularnego systemu płatności PayU.
  • Bilet możesz pobrać na telefon, na email lub wydrukować

Przedstawiemy również krótki  film, który pokazuje, jak kupić bilet na przejazd w trybie door2door.

 

Sprawdź 🚌 busy do Frankfurtu nad Menem door2door