Busy od drzwi do drzwi do Niemiec 🚪➡️🚪

by

Busy od drzwi do drzwi do Niemiec znajdziesz w nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Sprawdź oferty wielu przewoźników, porównaj, wybierz, zarezerwuj lub kup bilet online.

Busy od drzwi do drzwi do Niemiec z Flotea.pl 🚪➡🚪

Busy w tzw. trybie door2door (spod drzwi do drzwi) to przejazdy, które cieszą się popularnością ze względu na komfort podróżowania, a właściwie wsiadania i wysiadania z busa. Tym różni się ten typ podróży od tradycyjnego przejazdu autokarowego, że nie musimy poświecać czasu, pieniędzy i energii na dotarcie na dworzec lub przystanek. Kierowca odbiera nas ze wskazanego adresu i dowozi pod wskazany adres.

Wiele osób korzystających z wyszukiwarki przejazadów Flotea.pl wybiera ten właśnie sposób podróżowania do Niemiec. Nie dziwi to, ponieważ wiele osób podróżuje do Niemiec do pracy, a wśród osób pracujących za zachodnią granicą jest to popularna usługa.

Na stronie Flotea.pl gromadzimy oferty wielu przewoźników oferujących busy od drzwi do drzwi do Niemiec. Jeżeli takiej usługi przewozowej szukasz, wygląda na to, że jesteś we właściwym miejscu.

Obecnie czytasz naszego bloga, ale łatwo możesz przeskoczyć do wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl klikając w menu w zakładkę „KUP BILET NA PRZEJAZD”

Możesz też przeszukać bloga w poszukiwaniu informacji o busach od drzwi do drzwi, które znajdziesz w ofercie Flotea.pl oraz naszych przewoźników.

Jak kupić bilet na busy od drzwi do drzwi do Niemiec?

Nowa wyszukiwarka Flotea to też nowe, wygodne narzędzie do rezerwacji lub zakupu biletu na busy od drzwi do drzwi.

Jest to bardzo proste. Oto co należy zrobić. Wejdź na stronę główną, wpisz miejscowość, z której chcesz wyruszyć oraz nazwę miejscowości docelowej w Niemczech, do której chcesz dotrzeć. Kliknij przycisk „Szukaj”.

Pojawi się lista przejazdów oferowanych przez przewoźników zgromadzonych w serwisie Flotea.pl Wszystkie firmy to licencjonowani, sprawdzeni przewoźnicy.

Wybierz ofertę przejazdu, która najbardziej Ci odpowiada i kliknij przycisk „Wybierz”. Przejdziesz do strony zamówienia.

Na stronie zamówienia określ dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść do busa oraz adres docelowy. Możesz to zrobić na 2 sposoby. Wpisując dokładne adresy w polach „skąd” oraz „dokąd” lub ustawiając znacznik na mapie w odpowiednich miejscach.

Kiedy już określisz dokładnie adresy podróży, uzupełnij swoje dane, przeczytaj regulamin, zaakceptuj jeżeli wszystko się zgadza.

Teraz możesz zarezerwować lub kupić bilet. W przypadku rezerwacji, Twoje dane zostaną przesłane do wybranego przewoźnika i zapłacisz za przejazd kierowcy w busie. Jeżeli kupujesz bilet online, po kliknięciu w przycisk „Kup bilet” otworzy się strona bezpiecznych płatności internetowcyh online PayU, na której wybierzesz swój bank i dokonasz przelewu.

Zobacz również film przedstawiający zakup biletu na przejazd od drzwi do drzwi

 

Sprawdzeni i zaufani przewoźnicy

Flotea to sprawdzeni i zaufani przewoźnicy, są rekomendowani przez Flotea, Aby mieć pod ręką łatwy dostęp do przewozów pobierz Aplikację mobilną na swój telefon, to jest nowoczesne narzędzie do zamawiania Busa w relacji Door to Door, a także zakupu biletów Autobusowych.

Ułatwiaj sobie życie i pobierz aplikację na swój telefon

      iPhona-iOS       i       Samsunga -Android

Busy do Berlina już od 140 PLN i jeszcze taniej

by

Busy do Berlina odjeżdżają codziennie z całej Polski. Teraz z Flotea.pl wszyscy podróżni mają możliwość zakupu biletu online na przejazdy do Niemiec oraz innych krajów.

Ile kosztuje przejazd busem do Berlina, i kiedy będzie taniej? 😉 Skąd odjeżdżają busy do Berlina z Flotea.pl? Na te pytania odpowiadamy w niniejszym artykule.

Nic dziwnego, że do Berlina codziennie odjeżdżają setki busów – zarówno dużych, jak i małych przewoźników – skoro w stolicy Niemiec mieszka ponad 100 tysięcy osób z polskim tłem migracyjnym (dane z Wikipedii). Wielu Polaków odwiedza rodziny lub znajomych albo wraca do domu po odwiedzinach w ojczyźnie. Niektórzy wyjeżdżają z Polski do Berlina na weekend, bo jest co zobaczyć.

Berlin, stolica Niemiec, to miasto, które – podobnie jak Nowy Jork czy Londyn – nigdy nie zasypia. Przez niektórych jest nazywane najbardziej hipsterskim miastem Europy. Miasto rowerów i wielkich możliwości.

Tutaj spotkasz ludzi z całego świata i poznasz różne kultury. Bez problemu porozumiesz się po angielsku, a w wielu miejscach – także po polsku. Berlin oferuje mnóstwo atrakcji, których nie sposób wymienić.

Busy do Berlina - jedź z flotea.pl
Berlin – miasto rowerów i dużych możliwości | Fot. Fotolia.com

Jeżeli podróżujesz w tym właśnie kierunku, mamy dla Ciebie dobre wieści. Teraz możesz wygodnie i szybko kupić bilet online na busy do Berlina.

Ceny wybranych przejazdów do Berlina

Przedstawiamy ceny przejazdów z wybranych miejscowości Dolnego Śląska. Ceny mogą się różnić w zależności od przewoźnika, którego wybierzesz. Flotea.pl umożliwia wyszukiwanie spośród ofert wielu firm, dlatego możesz wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę.

Oto niektóre ceny połączeń z Dolnego Śląska:

Busy Jelenia Góra – Berlin  |  140 PLN

Busy Wałbrzych – Berlin  |  140 PLN

Busy Legnica – Berlin  |  150 PLN

Busy Kłodzko – Berlin  |  220 PLN

Powyższe oferty to przejazdy typu door2door. Oznacza to, że możesz zamówić bus pod wskazany adres.
Więcej ofert busów do Berlina znajdziesz na Flotea.pl

Nowi przewoźnicy

Wciąż przybywają nowe firmy, które dodają swoje oferty przejazdów na stronie Flotea.pl.  Dla przewoźników, zwłaszcza tych mniejszych, jest to nowy sposób na sprzedaż biletów i pozyskanie klientów.

Planując podróż możesz przeglądać wiele ofert przejazdów, wybierać te najlepsze, najtańsze. Bilet w prosty sposób kupisz online. Zapłacisz kartą kredytową lub przelewem bankowym. Zachęcamy również do dzielenia się z innymi użytkownikami opinią na temat przewoźników.

Bądź z nami. Skorzystaj z Flotea.pl. Szerokiej drogi!

Busy do Berlina od 140 PLN - Szerokiej drogi!
Busy do Berlina od 140 PLN – Szerokiej drogi!