Nowa wyszukiwarka busów miedzynarodowych w całej Europie

by

wyszukiwarka busów międzynarodowych

Wyszukiwarka busów międzynarodowych Flotea.pl to zupełnie nowe rozwiązanie na polskim rynku przewozów. Teraz podróżni mogą jeszcze szybciej wyszukiwać busy do Niemiec, busy do Holandii i do innych popularnych krajów. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym krótko przedstawiamy działanie serwisu Flotea.

Wyszukiwarka busów międzynarodowych dla podróżnych

Dotychczas, aby znaleźć przejazd za granicę trzeba było wyszukiwać w Google i przeglądać wiele stron przewoźników, aby znaleźć ofertę. Często nie było to łatwe, ponieważ strony są różnie skontruowane, nie wszyscy przewoźnicy podają ceny, a niektóre serwisy są mało przejrzyste.

Teraz wystarczy jedna strona, aby sprawdzić i porównać oferty wielu przewoźników. Wystarczy, że wejdziemy na stronę Flotea.pl i w polach wyszukiwania wpiszemy skąd chcemy wyruszyć oraz dokąd dojechać. W naszym przykładzie posłużymy się przykładowym przejazdem z Polski do Niemiec.

A więc wpisujemy w polu „skąd” naszą miejscowość np. Katowice, a w polu „dokąd” miasto w Niemczech, do którego chcemy dotrzeć, wpisujemy Berlin.

Chcemy wyruszyć jutro, więc w polu wyboru terminu zmieniamy datę na jutrzejszą. Klikamy przycisk „Szukaj”.

Po kliknięciu w przycisk „Szukaj” wyszukiwarka pokazuję listę busów międzynarodowych z Katowic, w naszym przykładzie do Niemiec.

Możemy przeglądać oferty, szeregować je według daty, ceny, ilości dostępnych miejsc itp. Możemy porównywać ceny i sprawdzić, które przejazdy oferowane są w trybie door2door.

Po wybraniu konkretnej oferty mamy do dyspozycji 3 opcje. Możemy zadzwonić do przewoźnika, zarezerwować przejazd wysyłając formularz lub dokonać zakupu biletu online przez system płatności PayU.

Wyszukiwarka busów międzynarodowych – oferta dla przewoźników

Masz firmę przewozową? Skorzystaj z nowych możliwości, jakie daje wyszukiwarka Flotea.pl. Codziennie setki podróżnych wyszukują przejazdów busami w całej Europie.

Dodaj swoje trasy, zaprezentuj ofertę podróżnym, którzy szukają przejazdów, jakie oferujesz i sprzedawaj więcej biletów.

Aby rozpocząć załóż darmowe konto przewoźnika. Dodawanie tras jest proste, ale jakbyś miał problemy, obsługa klienta Flotea jest do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się biurem obsługi telefonicznie, mailowo lub przez czat na stronie internetowej.

Busy do Wiednia z Katowic, Krakowa i innych miast

by

busy do Wiednia

Busy do Wiednia z Katowic, Krakowa i innych miast możesz teraz łatwo wyszukać na stronie Flotea.pl, która gramadzi w jednym miejscu wielu przewoźników oferujących przewozy busami.

Jeżeli mieszkasz w Wiedniu i podróżujesz do Polski albo z Polski do Wiednia busem, być może zainteresuje Cię ten artykuł. Opisywana strona oferuje wygodną platformę, dzięki której w kilku prostych krokach, znajdziesz i zarezerwujesz bilet na bus do Wiednia. Możesz także kupić bilet online.

Służy do tego wyszukiwarka, którą znajdziesz na stroni głównej Flotea.pl. Podaj w odpowiednich polach Twoją miejscowość oraz wpisz Wiedeń w rubryce DOKĄD. Wybierz datę wyjazdu i kliknij SZUKAJ.

Pojawi się lista przewoźników oferujących busy do Wiednia z Twojej okolicy. Niektóre przejazdy do busy door2door, czyli takie które możesz zamówić na podany adres. Jeżeli wybierzesz ten sposób podróży, w kolejnym kroku, na stronie zamówienia wpisz dokładny adres startu oraz adres docelowy podróży.

Możesz także skontaktować się z przewoźnikiem telefonicznie, zarezerwować przejazd wysyłając formularz rezerwacji lub kupić bilet online. Jeżeli wybierzesz ostatnią opcję, możesz błyskawicznie dokonać przelewu i pobrać bilet na smartfon, wydrukować lub wysłać mailem.

Jest to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które lubią nowinki technologiczne. Już niedługo dostępna będzie także aplikacja mobilna Flotea, z którą jeszcze szybciej i wygodniej zarezerwujesz bilet na przejazd busem.

Na strone Flotea.pl znajdziesz busy do Wiednia z różnych miast w Polsce. Poniżej przedstawiamy niektóre spośród ofert do stolicy Austrii:

Busy z Katowic do Wiednia

Busy z Katowic do Wiednia znajdziesz na Flotea w korzystnej cenie od 119 zł (cena z czerwca 2017). Dostępne są oferty door2door.

Busy z Krakowa do Wiednia

Busy z Krakowa do Wiednia, czyli ze stolicy małopolski do stolicy Austrii znajdziesz również za 119 zł i także możesz wybrać przejazdy od drzwi do drzwi.

Busy z Gliwic do Wiednia

Im bliżej południowej granicy, tym cena jest niższa. Busy z Gliwic do Wiednia możesz zarezerwować w trybie door2door za jedyne 99 zł.

Wyszukiwarka busów międzynarodowych Flotea.pl

by

Wyszukiwarka busów międzynarodowych Flotea.pl to nowe możliwości dla wielu Polaków mieszkających za granicą. W takich krajach, jak Niemcy, Anglia, Holandia, Austria itd. mieszka kilka milionów naszych rodaków. Wiele osób wybiera busy, jako środek transportu do Polski. Właśnie do tych osób kierujemy wyszukiwarkę, którą krótko opisujemy w niniejszym artykule. 

Flotea.pl to wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Gromadzimy w jednym miejsu oferty wielu przewoźników. Dzięki temu możesz łatwo, korzystając z jednego serwisu internetowego, przeglądać wiele ofert, porównywać ceny, wyszukiwać specjalne cechy usług przewozowych takie, jak klimatyzacja, przewóz zwierząt, Wi-Fi etc.

Wszystkie firmy, które znajdziesz w wyszukiwarce busów międzynarodowych to przewoźnicy posiadający licencję. Skrupulatnie sprawdzamy każdą firmę zanim pojawi się na liście ofert. Przykładamy wiele uwagi do zachowania najwyższego poziomu jakości usług oferowanych przez przewoźników gromadzonych na stronie Flotea.pl.

Wyszukiwarka busów międzynarodowych w Europie

Wyszukiwarka busów międzynarodowych Flotea.pl daje Ci możliwość wyszukiwania ofert przejazdów busami w całej Europie. Wśród nich znajdziesz zarówno tradycyjne przejazdy autokarowe pomiędzy przystankami, jak i przejazdy w trybie door2door.

Tryb door2door, czyli od drzwi do drzwi to możliwość zamówienia busa dosłownie pod drzwi Twojego domu. Wystarczy, że podczas zamówienia określisz dokładny adres, z którego chcesz wyruszyć, a kierowca odbierze Cię w umówionym terminie.

Możesz wyszukiwać busy używając pól wyszukiwarki. Wpisz skąd chcesz wyruszyć, dokąd dojechać oraz kiedy, a następnie kliknij przycisk „Szukaj”. Pojawi się lista ofert dla wyszukiwaego przez Ciebie połączenia.

Niektóre kierunki, które znajdziesz na Flotea.pl to:

Wyszukiwarka busów międzynarodowych – nowe możliwości dla przewoźników

Jesteś przewoźnikiem? Zapraszamy! Dodaj swoje trasy do wyszukiwarki Flotea.pl, docieraj do tysięcy podróżnych, którzy szukają przejazdów i sprzedawaj więcej biletów. Załóż konto w kilku krokach i dodaj pierwsze trasy. W razie problemów skorzystaj z naszego biura obługi, skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub za pomocą czatu.

Busy do Wiednia z Krakowa codziennie w trybie door2door

by

Busy do Wiednia z Krakowa odjeżdżają codziennie w trybie door2door. Mamy dla Ciebie nowe możliwości – wyszukiwarkę przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Znajdziesz tutaj busy do Wiednia oraz okolicznych miejscowości.

Jeżeli dotychczas do wyszukiwania przejazdów busami służyła Ci wyszukiwarka Google, teraz mamy dla Ciebie prostszy sposób. Stworzyliśmy wyspecjalizowaną wyszukiwarkę przejazdów busami i autokarami Flotea.pl z myślą o wszystkich podróżnych, którzy lubią nowoczesne rozwiązania.

Platforma Flotea gromadzi oferty wielu przewoźników. Wszystkie firmy to licencjonowani przewoźnicy, więc masz pewność, że prezentowane oferty są rzetelne i sprawdzone.

Masz do dyspozycji prostą wyszukiwarkę w której podaje się miejsce wyjazdu, miejsce przyjazdu oraz termin podróży. Po kliknięciu w przycisk „Szukaj” pojawi się lista ofert dostępnych na wybranej trasie.

Busy z Wiednia do Krakowa od drzwi do drzwi

Jeżeli interesują Cię busy z Wiednia do Krakowa od drzwi do drzwi, skorzystaj  z wyszukiwarki i znajdź oferty oznaczone napisem „DOOR2DOOR”.

Wybierz jedną z takich ofert klikając przycisk znajdujący się w jej polu. Po kliknięciu otworzy się strona oferty, na której możesz sprecyzować swoje zamówienie.

Na początku zobaczysz ponownie pola „skąd” oraz „dokąd” wypełnione domyślnie nazwami miast: Wiedeń i Kraków. Aby zamówić bus pod drzwi dopisz dokładne adresy w odpowiednich polach. Możesz też ustawić znacznik na mapie w odpowiednich punktach, wtedy zobaczysz, że adres zmienia się także w rubrykach.

Kiedy już określisz szczegóły podróży, wypełnij swoje dane i zaakceptuj regulaminy po ich przeczytaniu.

Następnie możesz skorzystać z trzech dostępnych opcji. Możesz skontaktować się z przewoźnikiem klikając w numer telefonu (po kliknięciu zobaczysz cały numer). Możesz kliknąć w przycisk „Zarezerwuj”, wtedy Twoje dane prześlemy do przewoźnika, a za bilet zapłacisz wsiadając do busa. Trzecią opcją jest zakup biletu online.

Zakup biletu online na busy do Wiednia z Krakowa

Jest to opcja dla osób, które lubią nowoczesne i wygodne rozwiązania. Przelew możesz wykonać błyskawicznie za pomocą systemu płatności online PayU. Po płatności bilet zobaczysz w panelu na Flotea.pl, możesz go pobrać, wydrukować lub wysłać mailem.

Poniżej przedstawiamy także krótki film instruktażowy przedstawiający zakup biletu na przejazd od drzwi do drzwi

Austria to nie tylko stoki narciarskie i Wiedeń!

by

Austria to stosunkowo niewielki, ale za to bardzo piękny kraj. Niestety wiele osób błędnie utożsamia go wyłącznie z Wiedniem i stokami narciarskimi. Co ciekawego oprócz nich możemy znaleźć w tym kraju?

Atrakcje turystyczne Austrii to między innymi:

1. Jezioro Bodeńskie

Ten rezerwuar wody dla 4.5 miliona osób, jest jednocześnie niesamowitym i przepięknym zbiornikiem wodnym, leżącym na granicy Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Znajduje się ono u podnóża Alp, przez co oferuje ono niesamowite i przepiękne widoki.

2. HallStatt

To piękne miasto leży w Alpach Salzburskich. Znajduje się tu zabytkowy kościół, kopalnia otwarta dla zwiedzających a także słynne w całej Austrii jaskinie. Dla żądnych sportów narciarskich otwarto tu w okolicy stok.

3. Graz

Jest to jedne z najpiękniejszych miast w całej Austrii. Przepiękna architektura łączy się tutaj ze sztuką. Można ją podziwiać w kilku przepięknych muzeach znajdujących się na terenie miasta. Oprócz tego w Grazie znajduje się zabytkowy ratusz i kościół.

4. Klagenfurt am Wörthersee

To przepiękne miasto statutarne, w którym znajduje się wiele ciekawych ośrodków sportowych (np służących do uprawiania siatkówki plażowej), a także – mnóstwo zabytków takich jak zamek i lokalny kościół. Warto również dodać, że na terenie miasta znajduje się bardzo ciekawe muzeum.

5. Linz

Miasto to będzie gratką dla wszystkich pasjonatów muzyki klasycznej – zwłaszcza tej związanej z Mozartem. Na terenie miasta znajduje się wiele pamiątek związanych z tym wielkim kompozytorem. Ponadto w Linzu znajduje się przepiękny ogród zoologiczny.

6. Gmunden

Jest to piękne miasto w Alpach Salzburskich. Oprócz stoków narciarskich, można tu również znaleźć piękne jeziora i zamki. Ponadto w mieście organizowane są bardzo często koncerty.

7. Steyr

Jak wiele miast w Austrii również i tu można znaleźć doskonale wyposażone stoki narciarskie. Jednak oprócz nich miasto kojarzy się wszystkim z zabytkowym kościołem i leżącym w pobliżu niego zamkiem.

8. Baden

Jest to kolejne miasto w naszym austriackim zestawieniu, które kojarzy się nam z wielkimi kompozytorami: Beethovenem i Mozartem. W okolicach miasta znajdują się także źródła termalne.

9. Waldviertel

Jest to miasteczko leżące w Dolnej Austrii. Znajduje się tu mnóstwo ścieżek rowerowych, piękny zamek i oczywiście – ośrodek narciarski.

10. St. Wolfgang im Salzkammergut

To ostatnie w naszym zestawieniu miasto w Austrii oprócz ośrodka narciarskiego, może nam też zaoferować przepiękne zabytki o charakterze sakralnym. W okolicach miasta znajduje się piękne jezioro.

Podsumowując, Austria to nie tylko narty, góry i Wiedeń. Jest tu mnóstwo atrakcji, do których można łatwo dojechać. Zwłaszcza, że po drodze kursują tanie i szybkie busy do Austrii. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego pięknego kraju.

Wybierasz się do Austrii?

Dla wszystkich osób podróżujących z Polski do Austrii oraz z Austrii do Polski mamy nowe możliwości – wyszukiwarkę przejazdów busami i autokarami Flotea.pl.

🚌 Kliknij i sprawdź busy do Austrii

 

 

PROMOCJA WIOSENNA – kup bilet na przejazd i zdobądź 50 PLN

by

Planujesz podróż busem lub autokarem? Skorzystaj z PROMOCJI na Flotea.pl i zdobądź 50 PLN!

Zbliża się wiosna, wszystko kwitnie. Kwitną również promocje we Flotea.pl. Przygotowaliśmy niezwykle korzystną ofertę dla 100 osób, które kupią bilet online w naszej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami. Kup bilet na przejazd już dziś, a otrzymasz od nas przelew bankowy w kwocie 50 PLN.

Co muszę zrobić, aby skorzystać z promocji?

Niewiele.

Wystarczy, że na stronie Flotea.pl kupisz bilet online na dowolny przejazd busem lub autokarem. W ciągu 48 godzin od zakupu, sprawdź swoje konto bankowe. Pojawi się na nim dodatkowe 50 PLN.

Przykład: 

  • Kupujesz dzisiaj bilet na przejazd busem z Katowic do Wiednia za 119,99 PLN.
  • Dokonujesz płatności online za bilet w kwocie 119,99 PLN.
  • W ciągu 48 godzin przelewamy 50 PLN na Twoje konto bankowe.
  • Korzystając z promocji bilet kosztuje Cię 119,99 – 50 = 69,99 PLN, czyli super tanio!

WAŻNE! Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup biletu online i dokonanie płatności online. Oferta ważna do wyczerpania biletów.

Biletów objętych promocją pozostało: 87 

Zobacz poniżej, jak kupić bilet online:

  1. Kliknij w link poniżej – przejdziesz do wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl
  2. Wpisz skąd chcesz wyruszyć i dokąd dojechać, a następnie kliknij przycisk „Szukaj” – zobaczysz listę ofert przejazdów
  3. Wybierz ofertę przejazdu, która Cię interesuje – przejdziesz do strony zakupu biletu na wybrany przejazd
  4. Uzupełnij starannie formularz zakupu* biletu i kliknij w przycisk „Kup bilet” – przejdziesz do strony płatności online obsługiwanej przez wygodny i bezpieczny system PayU
  5. Wybierz swój bank i dokonaj płatności za bilet online – po 48 godzinach sprawdź swoje konto bankowe, pojawi się na nim dodatkowe 50 PLN.

*Jeżeli wybierzesz przejazd typu door2door (z adresu pod adres), podczas uzupełniania formularza zakupu musisz podać dokładny adres, z którego kierowca ma Cie odebrać oraz adres, pod którym chcesz wysiąść.

🚌 Kliknij tutaj i przejdź do wyszukiwarki przejazdów >>

Poniżej zamieszczamy również film pokazujący, jak kupić bilet na przejazd door2door.

 

Busy z Katowic do Austrii od 119,99zł 🚌

by

Busy z Katowic do Austrii odjeżdżają codziennie w trybie door2door z Flotea.pl. Sprawdź oferty wielu przewoźników w nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami. Wybierz najlepszą ofertę, szybko i wygodnie kup bilet online dokonując płatności za pomocą przelewu internetowego.

Wybierasz się w podróż i szukasz przejazdów busem z Katowic do Austrii? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Teraz nie musisz już marnować czasu na przeczesywanie internetu i przeglądanie różnych stron w poszukiwaniu najlepszej oferty przejazdu busem do Austrii. Flotea.pl daje nowe możliwości, które pozwalają Ci zaoszczędzić sporo czasu. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz skąd chcesz wyruszyć i dokąd chcesz dojechać oraz klikniesz w przycisk „Szukaj”. Zobacz listę ofert przejazdów różnych przewoźników.

Listę ofert może posortować według najniższej ceny, według liczby dostępnych miejsc, daty odjazdu. Po  wybraniu konkretnej oferty przejdziesz do strony, na której dokonasz rezerwacji biletu.

Zakup biletu door2door na busy z Katowic do Austrii

Dokonując rezerwacji biletu na przejazd door2door należy określić dokładny adres, spod którego kierowca ma nas odebrać oraz, pod którym ma nas wysadzić. Wystarczy dopisać do państwa i miasta nazwę ulicy oraz numer. Następnie wypełniamy dane takie jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres email, na który otrzymamy zakupiony bilet. Pozostaje jeszcze zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja oraz potwierdzenie zabezpieczenia „Nie jestem robotem”.

Po kliknięciu w przycisk „Kup bilet” przechodzimy do płatności za pomocą popularnego systemy PayU. Możemy dokonać płatności za pomocą przelewu online. Jest to wygodna i bezpieczna metoda rezerwacji biletu na przejazd busem. Po dokonaniu płatności bilet możemy pobrać na email lub wydrukować w panelu.

Poniżej przedstawiamy krótki film przedstawiający proces zakupu biletu na przejazd w trybie door2door.

 

 

Kliknij w link poniżej i sprawdź oferty przejazdów busami z Katowic do Austrii. Na Flotea.pl znajdziesz dobre ceny przejazdów, możliwość wyszukiwania spośród ofert wielu przewoźników, możliwość wygodnego zakupu online oraz skorzystania z opcji przejazdu w trybie door2door.

🚌 Busy z Katowic do Austrii od 119,99zł

 

 

Busy Gliwice Austria od 99zł

by

Wybierasz się w podróż busem z Gliwic do Austrii? Już nie musisz przeglądać wielu stron w poszukiwaniu najlepszej oferty. Sprawdź nowe możliwości, jakie daje wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Znajdziesz tutaj busy do Austrii, do Wiednia oraz okolicznych miejscowości. Możesz przeglądać listę ofert, porównywać ceny i wybrać najlepszą opcje dla siebie.

Flotea.pl to nowe możliwości wyszukiwania spośród wielu ofert

Nie trać czasu na przeszukiwaniu internetu. W wyszukiwarce flotea.pl znajdziesz dwa podstawowe pola „skąd” oraz „dokąd”. Wpisz skąd chcesz wyruszyć oraz dokąd chcesz dojechać i naciśnij przycisk „Szukaj”. Zobaczysz listę ofert przejazdów na trasie. która Cię interesuje. Możesz posortować listę ofert według najniższej lub najwyższej ceny, według czasu wyjazdu lub liczby dostępnych miejsc.

Kiedy już znajdziesz ofertę, która Ci odpowiada, kliknij w nią, aby zobaczyć więcej szczegółów. W następny kroku możesz zarezerwować bilet i zapłacić za pomocą przelewu online.

Zakup biletu na przejazd door2door busem z Gliwic do Austrii

Jeżeli wybierasz się busem z Gliwic do Austrii możesz skorzystać z opcji door2door i zamówić busa pod wskazany adres. Aby skorzystać z tej opcji, wpisz dokładny adres podczas zakupu biletu online. Możesz również przytrzymać lewym przyciskiem myszki znacznik i umieścić go w odpowiednim miejscu na mapie.

Kiedy już określisz dokładny adres odjazdu oraz przyjazdu, podaj swoje dane takie jak imię, nazwisko, adres email oraz numer telefonu. Pozostaje jeszcze akceptacja regulaminu oraz zaznaczenie okienka „Nie jestem robotem”. Możesz również zaznaczyć opcję „Zarejestruj się”, aby założyć konto na flotea.pl i korzystać ze zniżek w przyszłości

Po wypełnieniu wszystkich pól kliknij „Kup bilet”, a przejdziesz do płatności dokonywanej za pomocą systemu PayU. Jest to bardzo popularny, powszechnie używany i co najważniejsze bezpieczny system płatności.

Po dokonaniu płatności bilet otrzymasz na email. Możesz go także pobrać i wydrukować.

Wiesz już, jak działa wyszukiwarka przejazdów Flotea.pl. Zapraszamy do skorzystania z możliwości wygodnego zakupu biletu online.

Kliknij w link poniżej i sprawdź oferty przejazdów busami z Gliwic do Austrii w trybie door2door

 🚌 Busy Gliwice Austria

 

 

 

Busy Żory Austria już od 99zł

by

Teraz na Flotea.pl znajdziesz busy z Żor do Austrii za jedyne 99zł. Tak dobre ceny są możliwe, ponieważ w wyszukiwarce Flotea pokazujemy oferty wielu przewoźników. Wystarczy, że wpiszesz skąd chcesz wyruszyć oraz dokąd dotrzeć i naciśniesz przycisk „Szukaj”, a zobaczysz listę ofert do wyboru.

Przedstawiamy nowe możliwości wyszukiwania przejazdów busami oraz autokarami. Jeżeli szukasz przejazdów z Żor do Austrii, poniżej znajdziesz link do listy ofert przejazdów na tej trasie. Wcześniej zapraszamy do zapoznania się pokrótce z procesem zamówienia busa pod drzwi (w trybie door2door) oraz zakupu biletu online.

Na Flotea.pl łatwo możesz kupić bilet, dokonując płatności online. Jest to nowoczesne, wygodne, a także bezpieczne rozwiązanie

Nowy sposób wyszukiwania przejazdów busami z Żor

Jak widzisz Flotea.pl daje Ci zupełnie nowe możliwości. Nie ruszając się sprzed komputera lub telefonu, możesz wygodnie znaleźć najlepszą ofertę przejazdu i kupić bilet online. Po zakupie bilet otrzymasz na email, możesz go wydrukować.

Busy z Żor do Austrii w trybie door2door

Chcesz zamówić bus pod konkretny adres w Żorach? Oferty busów typu door2door pozwalają Ci zamówić bus pod dokładny adres, na przykład pod drzwi Twojego domu. Wystarczy, że wpiszesz dokładny adres lub ustawisz znacznik w odpowiednim miejscu na mapie podczas zakupu biletu. Podobnie jest z adresem docelowym. Możesz zamówić dojazd do konkretnego miejsca.

Jeżeli wybierasz się w podróż busem z Żor do Austrii, zapraszamy do zapoznania się najlepszymi ofertami przejazdów na Flotea.pl:

🚌 Busy Żory Austria

Jak dojechać do Austrii i jak podróżować po tym kraju?

by

Austria to kraj chętnie wybierany przez polskich turystów.

Przejazd zwykłym busem do Wiednia kosztuje nieco powyżej 100 złotych (niektóre firmy rozliczają się w Euro, wtedy koszt podróży to 25 euro). W przypadku samolotu koszty wyglądają podobnie. Niektóre linie lotnicze oferują przeloty do Wiednia za nieco ponad 100 złotych w jedną stronę. Na tle busów i tanich linii lotniczych bardzo drogo wyglądają przewozy koleją – za podróż z Warszawy do Wiednia pociągiem zapłacimy nieco ponad 100 euro (w jedną stronę).

Jak poruszać się po Austrii?

W porównaniu do Niemiec czy Holandii, ceny komunikacji publicznej w Austrii są dość wysokie. Dotyczy to zarówno pociągów, jak i autobusów.

Na terenie Austrii warto poruszać się w grupach. Panuje tu niepisana zasada, że im większą grupą podróżujemy, tym tańszy będzie cały nasz wyjazd. Weźmy jako przykład zwykły bilet kolejowy.

Jeśli podróżujemy sami, normalny bilet kolejowy na pociąg drugiej klasy uszczupli nasz portfel o około 29 euro. Jeśli jednak będziemy podróżować we dwoje, koszt biletu zredukuje się do 25.5 euro. Z kolei jeśli na jednym bilecie podróżować będzie 5 osób, cena przejazdu dla każdej z nich wyniesie około 17 euro.

Standardy komunikacji krajowej

Standardy w komunikacji autobusowej i kolejowej w Austrii można porównać do obowiązujących w Holandii i Belgii. Warunki w pociągach są bardzo dobre. Nawet, jeśli dotyczy to przejazdów w drugiej klasie. Podobnie zresztą wygląda sytuacja w austriackich autobusach oraz w busach przewoźników na flotea.pl.

Bardzo trudno porusza się po Austrii za pomocą autostopu. O ile podróż do Austrii autostopem nie będzie tak trudna, o tyle poruszanie się na jej obszarze – niestety tak. W ciepłe dni na niewielkich odległościach możemy poruszać się rowerem. Sieć ścieżek rowerowych w tym kraju jest naprawdę rozbudowana.

Szukasz ofert busów do Austrii?

Sprawdź oferty przewoźników na flotea.pl. Busy do Austrii znajdziesz w cenie od 130 zł (cena z marca 2017). Skorzystaj z opcji door2door – zamów bus pod wskazany adres. Kup bilet online szybko i wygodnie, dokonując płatności kartą kredytową lub przelewem bankowym. Szerokiej drogi!

Aktualizacja ceny – busy do Austrii teraz już od 99zł

Na Flotea.pl codziennie znajdziesz nowe oferty przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Codziennie też dołączają do nas nowi przewoźnicy oferujący nowe ceny. Dzięki temu teraz znajdziesz ceny wynoszące nawet 99zł za przejazd przykładowy przejazd z Żor do Austrii.

Może zainteresować Cię także artykuł: Busy do Wiednia – już od 130 zł!