Busy do Amsterdamu

by

Busy do Amsterdamu znajdziesz na Flotea.pl. Skorzystaj z nowej wyszukiwarki przejazdów busami i autokarami, aby znaleźć oferty wielu przewoźników. Wybierz przejazd do Amsterdamu, który najbardziej Ci odpowiada. Zarezerwuj lub wygodnie kup bilet online. 

Busy do Amsterdamu z wielu miast w Polsce

Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Gromadzimy w jednym miejscu wielu przewoźników. Dzięki temu nie musisz już spędzać dłuższych chwil na wyszukiwaniu w Google i sprawdzaniu wielu różnych stron internetowych. Teraz możesz szybko i wygodnie przejrzeć wiele ofert na jednej stronie, wybrać najlepszą i zarezerwować lub kupić bilet online.

Busy do Amsterdamu oferowane na Flotea.pl przez wielu przewoźników i odjeżdżają z wielu różnych miast w Polsce. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych połączeń do Amsterdamu, które były najczęściej wyszukiwane na naszej stronie w ostatnich kilku tygodniach. Oto one:

🚌 Busy z Krakowa do Amsterdamu

Busy z Krakowa do Amsterdamu codziennie jeżdżą w trybie door2door, co oznacza, że możesz zamówić bus pod drzwi domu i wysiąść pod wskazanym kierowcy adresem w Amsterdamie.

🚌 Busy z Katowic do Amsterdamu

Busy z Katowic do Amsterdamu są jednym z popularnych połączeń wyszukiwanych na stronie Flotea.pl. Również dostępny w trybie door2door.

🚌 Busy z Wrocławia do Amsterdamu

Busy z Wrocławia do Amsterdamu oferowane są przez wielu przewoźników. Usytuowanie województwa dolnośląskiego przy granicy z Niemcami sprawia, że z Wrocławia odjeżdża wiele busów do Niemiec, Holandii oraz Belgii.

🚌 Busy z Poznania do Amsterdamu

Busy z Poznania do Amsterdamu to nowość na Flotea.pl. Przewoźnicy oferujący przejazdy do Holandii ze stolicy wielkopolski umożliają zamówienie busa pod drzwi w trybie door2door.

🚌 Busy z Jeleniej Góry do Amsterdamu

Busy z Jeleniej Góry do Amsterdamu odjeżdżają codziennie w trybie door2door i również cieszą się sporym zainteresowaniem.

Kliknij w jedno z powyższych połączeń, aby sprawdzić ceny busów do Amsterdamu.

Jak kupić bilet na przejazd do Amsterdamu w trybie door2door?

Flotea.pl oferuje możliwość rezerwacji biletu dzwoniąc do przewoźnika i bezpośrednio z nim umówienia się na odbiór Ciebie z domu i dowiezienia na wskazany przez Ciebie adres – tak zwane połączenie Busem door to door

Kierowca busa odbiera pasażerów z domu

 

 

Zakupu biletu online za pomocą płatności internetowych PayU tym samym jak w Allegro. Aby kupić bilet na przejazd do Amsterdamu w trybie door2door wyszukaj przejazd wpisując w rubryce „skąd” swoje miasto, a w rubryce „dokąd” Amsterdam. Kliknij przycisk „Szukaj”, aby zobaczyć listę ofert przejazdów do Amsterdamu. Zapłać natychmiastowym przelewem ze swojego konta bankowego lub kartą kredytową VISA lub MASTERCARD

Zapłać za przejazd kartą kredytową Mastercard lub VISA

 

Wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada i klikając przycisk „Wybierz”. Na stronie połączenia, którą się otworzy wpisz dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść oraz adres w Amsterdamie, pod który kierowca ma Cię dowieźć. Teraz wystarczy tylko podać swoje dane, zaakceptować regulamin i kliknąć przycisk „Kup bilet”.

Po kliknięciu zostaniesz przykierowany do strony bezpiecznych płatności internetowych, gdzie wybierzesz swój bank i przejdziesz dalej do strony logowania na konto, aby dokonać przelewu.

Gotowe! Flotea.pl życzy szerokiej drogi.

 

Amsterdam na weekend. Co zobaczyć w stolicy Holandii?

by

Amsterdam to miasto, które przyciąga różnorodnością dostępną na wyciągnięcie ręki. Miłośnicy sztuki znajdą tu muzea pełne arcydzieł światowego malarstwa, amatorzy dobrej kuchni – przepyszne sery, piwa i inne lokalne przysmaki, a poszukiwacze mocniejszych wrażeń – słynną dzielnicę czerwonych latarni, gdzie w oknach wdzięczą się panie wykonujące najstarszy zawód świata, a w kawiarniach sprzedawane są miękkie narkotyki.

Holenderska stolica jest miejscem niezwykłym. To prawdziwy kulturowy tygiel – jego mieszkańcy reprezentują aż 178 różnych narodowości. Inne liczby opisujące miasto są równie imponujące. Znajdziemy tu aż 1200 mostów, 165 kanałów i ścieżki rowerowe o łącznej długości… ponad 400 kilometrów!

Jak poruszać się po mieście?

Najlepiej rowerem lub pieszo. Jeśli zastanawiasz się nad wypożyczeniem roweru na miejscu – zrób to tylko wtedy, jeśli na dwóch kółkach czujesz się naprawdę pewnie. Rowery są tu wszędzie i uważają na nie zarówno samochody, jak i piesi. Sprawia to, że właściciele jednośladów czują się pewnie, jeżdżą szybko i często łamią przepisy: nie zważają na światła czy pasy.

Jeśli planujesz intensywne zwiedzanie miasta, zapomnij o samochodzie – parkingi są koszmarnie drogie. To jednak nie rodzi większych problemów, bo komunikacja publiczna działa bez zarzutu, a bilet na pojedynczy przejazd zapłacimy niecałe 3 euro. W Amsterdamie można także skorzystać także z wodnej wycieczki po miejskich kanałach. Polecamy to rozwiązanie wszystkim miłośnikom pięknych widoków – wrażenia są niezapomniane.

Co zobaczyć w Amsterdamie?

Amsterdam to przede wszystkim muzea. W mieście jest ich tak wiele, że chyba każdy wybierze dla siebie coś interesującego. Największą popularnością cieszą się niezmiennie pełne płócien mistrzów malarstwa Muzeum Narodowe (Rijksmuseum) i Muzeum Van Gogha, dom Rembrandta oraz dom Anny Frank. Na muzealnej mapie Amsterdamu znajdziemy jednak i takie miejsca, których zbiory mogą nas zaskoczyć: Muzeum Seksu, Muzeum Haszyszu, Marihuany i Konopi, czy Muzeum Łodzi Mieszkalnych.

Poszukiwacze mocniejszych wrażeń jako obowiązkowy punkt wycieczki do Amsterdamu powinni zapisać wieczorny lub nocny spacer po centrum miasta i osławionej dzielnicy czerwonych latarni. Dlaczego wieczorny lub nocny? Z dwóch powodów. Po pierwsze, kolorowe pulsujące neony po zmroku wyglądają niesamowicie, a po drugie – za dnia ulice tej dzielnicy są niemal puste i bez mapy można nie zorientować się, że to właśnie to jest osławione „centrum rozpusty”.

Czego warto spróbować?

Koniecznie serów. Warto zajrzeć przy tej okazji do sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą nabiału – najczęściej oferują najsmaczniejsze gatunki i proponują klientom degustację kilku rodzajów sera przed dokonaniem zakupu.

Sama holenderska kuchnia nie jest szerzej znana, ale smakosze z pewnością znajdą w niej coś dla siebie. Miejscowe specjały to m.in. erwten seup, czyli podawana z chlebem grochówka, oraz broodje haring – kanapki ze śledziem. W amsterdamskich pubach warto spróbować także lokalnych piw.

Jak dojechać do Amsterdamu?

Na Flotea.pl znajdziesz oferty przejazdu do Amsterdamu autobusami oraz busami door2door. Oznacza to, że możesz rozpocząć podróż dokładnie tam, gdzie zechcesz i pojechać pod wskazany przez siebie adres.

Sprawdź, kiedy kursują busy do Amsterdamu!