Stuttgart

by

Stuttgart przewozy osób z polski do Niemiec

Jeżeli planujecie odwiedzić miasto Stuttgart, to oznacza, że wybieracie się do Niemiec. Trzeba przyznać, że jest to bardzo prężnie rozwijające się miasto, gdzie działa wiele znakomitych i znanych przedsiębiorstw, nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami.

Najbardziej znana marka na Świecie – muzeum Mercedesa w Stuttgarcie

Miasto naukowców

Na terenie miasta znajduje się wiele instytucji naukowych. Można śmiało powiedzieć, że jest ich tutaj najwięcej. Działa tutaj wielu znakomitych naukowców, którzy zgłaszają bardzo dużą ilość patentów. Co roku na rozwinięcie nauki w tym mieście idą bardzo duże pieniądze, które sięgają nawet kilku miliardów euro.

Nowoczesna biblioteka w Stuttgarcie

Aż 152 dzielnice

Ważną ciekawostką odnoszącą się do tego miasta, jest liczba dzielnic, na które podzielone jest to miasto. 152 dzielnice – trzeba przyznać, że jest to naprawdę duża liczba.

Stuttgart to również medialne miasto, ponieważ ma tutaj swoją siedzibę radio i telewizja oraz jedna z największych gazet znanych w regionie. Warto więc odwiedzić Stuttgart.

Nowoczesna rzeźba w Stuttgarcie

 

Stuttgart przewozy osób Busem i Autokarem z Polski do Niemiec

Żeby było jeszcze łatwiej dojechać do Stuttgartu wejdź na stronę FLOTEA i znajdź przewóz Autobusem lub Busem tutaj pobierzesz Aplikację mobilną na swój smartfon nie ważne jaki masz model telefonu, zbudowaliśmy aplikację na oba systemy operacyjne, zarówno na..

      iPhona-iOS       i       Samsunga, Sony itd.-Android

Monachium

by

Wycieczka do Monachium jako sposób na udany weekend

Monachium jest niemieckim miastem, uwielbianym przez turystów i miłośników Oktoberfest. Z Polski realizowane są między innymi przewozy osób Lublin – Monachium, gwarantujące szybki i komfortowy dojazd na miejsce, również w popularnym ostatnio systemie Busem door to door.

busem-door-to-door
Na Oktoberfest piwo smakuje świetnie

Monachium – co zobaczyć w mieście?

Stolica Bawarii pełna jest atrakcji turystycznych. Całe Monachium można podziwiać z wieży kościoła Św. Piotra, a przy ładnej pogodzie można stad zauważyć nawet Alpy. Zadziwiające są również monachijskie muzea, gromadzące w swoich zbiorach dzieła europejskich mistrzów – Durera, El Greco czy Rembrandta. W Monachium można podziwiać słynne „Słoneczniki” van Gogha. Turyści nastawieni na zwiedzanie powinni zobaczyć ponadto Pałac Nimf oraz Plac Mariacki z pięknym ratuszem.

Słynne Słoneczniki Van Gogh’a

Odpoczynku można zaznać w angielskim ogrodzie

Obowiązkowym punktem wycieczki do Monachium powinien być również angielski ogród Englischer Garten. Jest to nietypowy obiekt położony w samym centrum miasta. Oferuje rozległe tereny zielone, gdzie można spacerować i wypoczywać na świeżym powietrzu, a w dodatku w ogrodzie znajdują się liczne zabytki nawiązujące do wzorców orientalnych. Park został założony już pod koniec XVIII wieku, a do chwili obecnej udało się zachować jego piękną, unikatową formę.

Angielski ogród Englischer Garten

Przewozy osób z Monachium do Polski

Bardzo łatwo możesz znaleźć dla siebie przewóz z Monachium do Polski

zrobisz to z wyszukiwarką FLOTEA tutaj znajdziesz około 400 firm przewozowych oferujących kilkaset tysięcy połączeń w całej Europie, a więc znalezienie taniego przewozu z Monachium w każdy region polski to łatwizna! Co więcej wpisując w wyszukiwarce Flotea miejsce wyjazdu a więc miejscowość i adres skąd ma Ciebie zabrać przewoźnika, oraz miejsce w Polsce, także miejscowość i adres do którego ma Ciebie dowieźć przewoźnik – skorzystasz z popularnego przewozu Busem door to door (z Adresu na Adres)

Bardzo prosa w obsłudze Aplikacja FLOTEA

Żeby było jeszcze łatwiej tutaj pobierzesz Aplikację mobilną na swój telefon, nie jest ważne jaki masz telefon, ważne jest to, że przygotowaliśmy aplikację na oba systemy operacyjne, zarówno na

      iPhona-iOS       i       Samsunga-Android