Aplikacja mobilna Flotea – kup bilet autobusowy

by

Pobierz aplikację Flotea

Flotea to najprostszy sposób na znalezienie i zarezerwowanie przejazdu autokarem lub busem door2door w całej Europie. Teraz możesz zarezerwować najlepsze przejazdy za pomocą apliacji Flotea na smartfony. Znajdziesz ją i łatwo pobierzesz w sklepie Google Play lub App Store. Porównaj i zarezerwuj przejazdy do Niemiec, przejazdy do Holandii, Austrii i wielu innych krajów europejskich. Zapamiętaj ulubione i często przeglądane przejazdy, przeglądaj historię rezerwacji i zakupinych biletów. Pobierz i sprawdź nową aplikację Flotea do rezerwacji przejazdów autokarami i busami oraz zakupu biletów online.

Przejazdy autokarami i busami w całej Europie

Cenisz sobie wygodę i lubisz nowoczesne rozwiązania? Skorzystaj z nowych możliwości, jaki daje Flotea.pl. Znajdziesz tutaj przejazdy do Niemiec, przejazdy do Holandii, przejazdy do Austrii oraz wiele innych kierunków w całej Europie. Wracasz zza granicy do kraju? Porównaj przejazdy z Niemiec do Polski, czy też przejazdy z Holandii do Polski. Sprawdź również inne kraje dostępne na Flotea.pl.


Oto niektóre z popularnych kierunków dostępnych w wyszukiwarce przejazdów Flotea.pl

Najpopularniejsze linki:

Przewozy osób Polska – Niemcy
Przewozy osób do Niemiec
Busy z Polski do Holandii
Autobusy z Niemiec do Polski


Nowe możliwości dla przewoźników

Flotea.pl to nowe możliwości dla przewoźników. Oferujemy internetowy system sprzedaży biletów na przejazdy autokarami oraz busami. Prowadzisz firmę przewozową? Dodaj bezpłatnie swoje trasy do wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl i docieraj ze swoją ofertą do tysięcy podróżnych, którzy codziennie poszukują tutaj przejazdów do Niemiec, Holandii, Austrii, Danii i wielu innych krajów Unii Europejskiej. Załóż konto przewoźnika na Flotea.pl, dodaj trasy, wrzuć drugi bieg i przyspiesz rozwój swojej firmy.

Aplikacja mobilna FLOTEA

by

Tak łatwo zamówisz BUSA jak nigdy

Co myślisz o takim zamawianiu BUSA? 🚐🚐 lub zakupie biletu na Autobus w całej EU 🇪🇺

PLUSY 💁‍♀️🙋‍♂️ Pasażer jest pewien że Przewoźnik po niego przyjedzie

PLUSY 🚐🚐 Przewoźnik wie że Pasażer nie wycofa się z wyjazdu

 

Pobierz Aplikację tutaj

 

 

Wejdź także na naszą stronę www.flotea.pl gdzie założysz swoje konto Pasażera

 

Aplikacja mobilna FLOTEA bilety Autobusowe Busy z adresu na adres

by

Aplikacja mobilna FLOTEA

Włożyliśmy wiele pracy aby aplikacja mobilna FLOTEA do zakupu biletów Autobusowych i zamawiania Busa z Adresu na Adres było jak najprostsze i bardzo szybkie. Tak aby każdy bez względu na umiejętności obsługi telefonu mógł w łatwy sposób kupić bilet autobusowy lub zamówić busa pod swój dom.

Aplikacja FLOTEA

 

W tej chwili Aplikacja została uruchomiona i można ją pobrać tutaj na urządzenia z Androidem a więc telefony/smartfony SAMSUNG, HTC. LG i około 500 różnych modeli, a więc wszystkie smartfony oprócz iPhona – nad czym pracujemy obecnie i już niebawem uruchomimy także aplikację na system iOS czyli iPhona o czym oczywiście odrazu powiemy 😉

 

Pobieranie aplikacja za darmo

  1. Możesz odrazu bez rejestracji i logowania się na swoje konto wyszukać połączenia klikając przycisk ZNAJDŹ POŁĄCZENIE – poprosimy Cię o to później jeżeli już zdecydujesz się zamówić BUSA do siebie pod dom wskazując podczas zamawiania adres na który kierowca busa ma przyjechać lub kupić bilet Autobusowy.
krok 1

 

2. Flotea to ponad milion połączeń

w całej Europie i ta ilość codziennie się powiększa, a więc  zapewniamy że znajdziesz dla siebie połączenie Autobusowe lub Busem Door to Door

Wpisywanie miejscowości odjazdu i przyjazdu

 

3. W tym miejscu masz do wyboru

dwa rodzaje połączeń Busami door to door (z Adresu na Adres) oraz połączenia Autobusowe.

Wybór połączenia Busem lub Autobusem

 

4. Zakup biletu Autobusowego

jest bardzo prosty, możesz tutaj odrazu zapłacić swoją kartą kredytową, lub przelać  przekierujemy Cię do Twojego banku i także zrobisz przelew prosto z aplikacji za pomocą bezpiecznego systemu płatności PayU

  • Twój bilet będziesz miał odrazu do pokazania z telefonu kierowcy 😉
Zakup biletu Autobusowego

 

5. Zamawiając BUSA

w relacji Door to Door czyli z Adresu na Adres – masz dwie mozliwości:

  • klikasz przycisk po lewej stronie i łączymy Ciebie bezpośrednio z kierowcą
  • klikasz przycisk po prawej stronie – wysyłasz zamówienie do kierowcy (trzeba poczekać aż potwierdzi że Ciebie zabierze) – powiadomienie otrzymasz w aplikacji TWOJE ZAMÓWIENIA a także na Twój adres e-mail.
Zamawianie BUSA door to door

 

6. Widok kupionego biletu

masz tutaj bezpośredni kontakt do kierowcy, możesz do niego zadzwonić klikając przycisk KONTAKT DO KIEROWCY

 

Pobierz już teraz Aplikację mobilną FLOTEA

wszędzie gdzie jedziesz Autobusem czy Busem będziesz miał pod ręką możliwość wygodnego zamówienia biletu z Flotea.pl . Zapraszamy do rezerwacji – także w systemie door2door.

Czy wiesz, że na Flotea.pl znajdziesz także Busy do Niemiec