Busy z Katowic do Dortmundu

Busy z Katowic do Dortmundu

by

Busy z Katowic do Dortmundu znajdziesz w nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Jest to kierunek, który cieszy się dużą popularnością wśród Polaków mieszkających w Niemczech. Zapraszamy do zapoznania się informacjami.

Skorzystaj z nowej wyszukiwarki  przejazdów

Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Dzięki Flotea znajdziesz busy z Katowic do Dortmundu szybciej i łatwiej, ponieważ gromadzimy w jednym miejscu oferty wielu przewoźników.

Dzięki temu możesz w jednym miejscu przeglądać różne oferty i porównywać ceny oraz pozostałe cechy usług przewozowych. Kiedy

Jak znaleźć busy z Katowic do Dortmundu od drzwi do drzwi?

Aby zobaczyć listę ofert z Katowic do Dortmundu, na stronie głównej Flotea.pl wpisz w polu „skąd” Katowice, w polu „dokąd” Dortmund i kliknij przycisk „Szukaj”. Możesz też określić dokładną datę wyjazdu wybierając ją w polu wyszukiwarki. Na ekranie pojawi się strona z wynikami wyszukiwania przejazdów na wybranej przez Ciebie trasie.

Przejazdy ułożone są chronologicznie zaczynając od najbliższego terminu. Możesz również sortować oferty według najniższej ceny, liczby dostępnych miejsc oraz skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej, w której możesz np. wybrać opcję WiFi, klimatyzację itd.

Wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada i kliknij na niej przycisk „Wybierz”. Przejdziesz do strony zamówienia.

Na stronie zamówienia zobaczysz wcześniej wypełnione pola „skąd” oraz „dokąd”. Uzupełnij te pola o dokładne adresy (nazwa ulicy i numer). Wtedy kierowca będzie wiedział, skąd Ci odebrać i, pod jaki adres zawieźć. Możesz również skorzystać z mapy, aby określić dokładne adresy podróży. Przytrzymaj znacznik lewym przyciskiem myszki i ustaw go w miejscach startu oraz mety podróży.

Teraz wystarczy tylko podać swoje dane i zaakceptować regulamin po przeczytaniu.

Kup bilet na bus z Katowic do Dortmundu

Po wypełnienu danych i zaakceptowaniu regulaminu możesz:

  1. Skontatować się z przewoźnikiem, aby zarezerwować bilet.
  2. Zarezerwować przejazd klikając przycisk „Zarezerwuj”. Wtedy Twoje dane zostaną przesłane do przewoźnika i zapłacisz kierowcy w busie.
  3. Kupić bilet błyskawicznie dokonując płatności online przez bezpieczny system PayU. W tym celu kliknij przycisk „Kup bilet”. Otworzy się strona płatności, na której wybierzesz bank i zalogujesz się do konta, aby dokonać przelewu. Po dokonaniu płatności, bilet możesz wysłać mailem, wydrukować lub pobrać na smartfon.

To wszystko. Życzymy szerokiej drogi!

Poniżej film przedstawiający proces zakupu biletu na przejazd w trybie door2door

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *