Busy do Szwajcarii – sprawdź ceny biletów

by

Busy do Szwajcarii

Busy do Szwajcarii są często wybierane zamiast przelotów samolotem lub przejazdów pociągiem. Przejazdy busami bez wątpienia mają wiele zalet. Dlatego wielu Polaków podróżujących do Szwajcarii wybiera ten właśnie środek transportu.

Jak znaleźć busy z Polski do Szwajcarii?

Dotychczas znalezienie najlepszej oferty przejazdów busami większości osób kojarzyło się z wyszukiwaniem w Google albo innych wyszukiwarkach, sprawdzaniem wielu stron przewoźników w poszukiwaniu najlepszej ceny i warunków. Często było to niełatwe, ponieważ nie wszyscy przewoźnicy mają strony internetowe.

Ponadto strony przewoźników są bardzo różne. Nie wszystkie firmy przedstawiają ceny przejazdów na stronie. Wtedy trzeba dzwonić do każdego przewoźnika osobno i samodzielnie porównywać ceny, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Teraz wyszukiwanie przejazdów busami jest znacznie szybsze, łatwiejsze i bardziej komfortowe dzięki nowej polskiej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl

Na stronie Flotea znajdziesz między innymi busy do Szwajcarii.

Kliknij powyższy link, aby przejść do podstrony Flotea.pl z informacjami na temat przejazdów busami i autokarami do Szwajcarii.

Jak kupić bilet online na busy do Szwajcarii?

Flotea.pl to nie tylko wyszukiwarka przejazdów, ale także porównywarka cen biletów autobusowych oraz system do zakupu biletów przez internet.

Możesz łatwo, wygodnie i bezpiecznie zapłacić za swój bilet online, a następnie pobrać biilet na smartfon lub wysłać e-mailem.

Istnieje również możliwość rezerwacji przejazdu i zapłaty kierowcy podczas podróży.

Obie opcje – rezerwacji oraz zakupu biletu online – są dostęppne na stronie zamówienia w serwisie Flotea.pl.

Wyszukując przejazdy na Flotea.pl zobaczysz wyniki wyszukiwania, czyli listę ofert przejazdów różnych przewoźników zgromadzonych w wyszukiwarce. Wybierz z listy ofertę, która najbardziej Ci odpowiada i kliknij przycisk „Wybierz”. Wtedy otworzy się wspomniana strona zamówienia, na której możesz dokonać rezerwacji przejazdu lub zakupu biletu online.

W zależności od tego, jaki rodzaj przejazdu wybierzesz (klasyczy przejazd między przystankami lub przejazd door2door, czyli od drzwi do drzwi) proces zakupu lub rezerwacji biletu nieznacznie się różni.

Subtelna różnica polega na tym, że wybierając przejazd door2door musisz określić dokładne adresy „skąd” oraz „dokąd”. W praktyce oznacza to, że na stronie zamówienia w polach „skąd” oraz „dokąd” musisz podać oprócz nazwy miejscowości również nazwę ulicy oraz numer. Wtedy kierowca będzie wiedział, gdzie po Ciebie przyjechać i, gdzie Cię zawieźć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *