Busy do Frankfurtu nad Menem - przejazdy do Frankfurtu nad Menem

Busy do Frankfurtu nad Menem – sprawdź na Flotea.pl

by

Jest wiele powodów, aby pojechać do Frankfurtu nad Menem. To piękne miasto w kraju związkowym Hesja jest piątym największym miastem w Niemczech, jednym z naważniejszych ośrodów finansowych na świecie oraz znanym światowym centrum wystawienniczym, w którym odbywają się wszelkiego rodzaju targi branżowe. Potencjał Frankfurtu przyciąga tu również Polaków poszukujących pracy, mieszkających oraz tych, którzy przyjeżdżają pozwiedziać to niezwykłe miasto. Dla wszystkich Was mamy nowe możliwości.

Sprawdź 🚌 busy do Frankfurtu nad Menem w nowej wyszukiwarce przejazdów Flotea.pl

Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami. Gromadzimy oferty wielu przewoźników, dzieki czemu masz w czym wybierać. Nie musisz już przeszukwiać internetu i odwiedzać dziesiątek stron w poszukiwaniu najlepszej oferty przejazdy.

Teraz przejazd do Franfurtu nad Menem znajdziesz szybko i wygodnie.

Wystarczy, że na stronie Flotea.pl wpiszesz skąd wyruszasz i dokąd chcesz dotrzeć, a następnie klikniesz przycisk „Szukaj”. Zobaczysz listę ofert przejazdów oferowanych na trasie, która Cię interesuje.

Wyszukiwanie przejazdów we Flotea.pl jest szybkie i wygodne zarówno na ekranie komputera, jak i telefonach komórkowych. Na tych drugich w najbliższym czasie będzie jeszcze łatwiej, poniewąż wkrótce zaprezentujemy aplikację mobilną.

Busy do Frankfurtu nad Menem od drzwi do drzwi

Cenisz sobie wygodę i nie chcesz zamawiać taksówki, aby dojechać na dworzec autobusowy? Skorzystaj z opcji Door2Door, czyli przejazdu do Frankfurtu od drzwi do drzwi.

Wygląda to tak:

  • Wchodzisz na stronę Flotea.pl lub po prostu klikasz link „busy do Frankfurtu nad Menem” powyżej. Możesz wybierać spośród wielu ofert różnych przewoźników (wszystkei firmy na Flotea.pl to licencjonowani przewoźnicy).
  • Wybierasz datę wyjazdu oraz oraz ofertę, która Cię najbardziej interesuje.
  • Na stronie z wybraną ofertą przejazdu wpisz dokładny adres w Polsce, pod który kierowca ma po Ciebie przyjechać oraz adres, pod którym chcesz wysiąść we Frankfurcie.
  • Możesz zarezerwować bilet lub od razu kupić bilet onlinę płacąc za pomocą bezpiecznego i popularnego systemu płatności PayU.
  • Bilet możesz pobrać na telefon, na email lub wydrukować

Przedstawiemy również krótki  film, który pokazuje, jak kupić bilet na przejazd w trybie door2door.

 

Sprawdź 🚌 busy do Frankfurtu nad Menem door2door

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *