Busy do Essen od drzwi do drzwi

Busy do Essen od drzwi do drzwi z wielu miast Polski

by

Busy do Essen to jeden z kierunków, który znajdziesz na stronie Flotea.pl. Gromadzimy w jednym miejscu oferty wielu przewoźników. Dzięki temu teraz możesz łatwiej i szybciej znaleźćw internecie oferty przejazdów busami.

Busy do Essen z Polski

Jeżeli podróżujesz busem do Essen i dotychczas znalezienie biletu na przejazd kojarzyło Ci się z przeszukiwaniem wielu stron internetowych przewoźników, mamy dla Ciebie dobre wieści. Teraz znajdziesz bilet znacznie szybciej i łatwiej. Wystarczy, że skorzystasz z nowej wyszukiwarki przejazdów busami i autokarami Flotea.pl.

Informacja: Wkrótce na Flotea.pl dostępne będą również autokary do Niemiec. Sprawdź.

Najpierw wejdź na stronę główną i w uzupełnij pola wyszukiwarki. W polu „skąd” wpisz miasto, z którego rozpoczniesz swoją podróż. W polu „dokąd” wpisz Essen, jeżeli jest to Twój przystanek docelowy. Możesz też określić datę – dokładny dzień, w który chcesz jechać. Jeżeli nie ustawisz daty, wyszukiwarka znajdzie najbliższe połączenia. Po uzupełnieniu pól „skąd” i „dokąd” oraz ustawieniu daty wyjazdu kliknij przycisk „Szukaj”.

Po kliknięciu w przycisk „Szukaj” zobaczysz listę przejazdów na wybranej przez Ciebie trasie. Lista zawiera oferty przejazdów wielu przewoźników. Oferty są ułożon domyślnie chronologicznie od najlbiższego wyjazdu. Możesz też posegregować oferty według najniższej lub najwyższej ceny, godziny, miejsca wyjazdu oraz ilości dostępnych miejsc.

W boksach ofert widzisz również nazwę przewoźnika, który oferuje daną ofertę oraz tryb przejazdu. Masz do wyboru przejazdy klasyczne pomiędzy przystankami lub przejazdy w trybie door2door, czyli busy od drzwi do drzwi.

Wiele osób decyduje się na busy do Essen od drzwi do drzwi ponieważ jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W tym trybie możesz zamówić busa dosłownie pod drzwi swojego domu. Wystarczy, że podczas zamówienia określisz dokładny adres, pod który kierowca ma przyjechać, aby Cię odebrać.

Jak kupic bilet na busy do Essen od drzwi do drzwi?

Zakup biletu na busy door2door do Essen jest bardzo prosty. Kiedy już wybierzesz z listy ofert przejazdów od drzwi do drzwi tą, która najbardziej Ci odpowiada, kliknij przycisk „Wybierz”. Przejdziesz do strony zamówienia biletu.

Na stronie zamówienia przejazdu door2door w polu „skąd” wpisz dokładny adres, pod którym chcesz wsiąść do busa, a w polu „dokąd” adres, pod którym zamierzasz wysiąść. Możesz też określić dokładne adresu wyjazdu i przyjazdu ustawiając znacznik na mapie w odpowiednich miejsach. Przesuwając znacznik na mapie zobaczysz, że pola „skąd” i „dokąd” automatycznie się wypełniają.

Po ustawieniu dokładnych adresów wyjazdu i przyjazdu pozostaje Ci jeszcze wypełnienie danych oraz przeczytanie i akceptacja regulaminu i warunków.

Masz do dyspozycji 3 podstawowe opcje zakupu biletu:

  1. Kontakt telefoniczny z przewoźnikiem: kliknij w pierwsze cyfry numeru telefonu, aby zobaczyć cały numer.
  2. Rezerwacja biletu: kliknij przycisk „Zarezerwuj”. Twoje dane zostaną przesłane do przewoźnika i zapłacisz w busie.

Zakup biletu online: kliknij przycisk „Kup billet”. Przejdziesz do strony bezpiecznych płatności PayU, na której wybierzesz swój bank i dokonasz przelewu online.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *