Busy do Danii

by

busy do Danii

Busy do Danii znajdziesz teraz łatwo, szybko i wygodnie w nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. W serwisie tym możesz również łatwo porównywać ceny oferowane przez wielu przewoźników zgromadzonych w jednym miejscu. Dzięki temu nie musisz już przeglądać wiele różnych stron w poszukiwaniu najlepszej oferty przejazdu. 

Busy do Danii codziennie z Flotea.pl

Wśród osób podróżujących do Danii popularnym środkiem transportu są autokary. Wynika to głównie z poziomu cen niższego niż w przypadku lwiększości ofert lini lotniczych. Nie zawsze bowiem można trafić na ceny tanich lini lotniczych na tyle niskie, aby były tańsze niż przejazdu autokarem.

Wielu Polaków podróżujących do Danii oraz z Danii do Polski wybiera również przejazdy busami ze względu na zalety takiej formy podróży za granicę. Do podstawowych plusów można zaliczyć możliwość zabrania ze sobą większego bagażu (choć nie zawsze jest to możliwe i zależy od floty konkretnego przewoźnika).

Kolejną bardzo ważną zaletą jest możliwość skorzystania z przejazdów w trybie door2door, czyli od drzwi do drzwi. W tym przypadku kierowca busa przyjeżdża po Ciebie pod wcześniej wskazany adres. Podobnie jest z miejscem docelowym podróży. Kierowca zawiezie Cię pod adres, który wcześniej wskażesz podczas zamówienia.

Przejazdy door2door do Danii

Busy do Danii w trybie door2door to ulubiona forma podróży wielu Polaków. Przejazdy tego typu są chętnie wybierane głównie ze względu na komfort. Odpada problem przejazdu na lotnisko czy dworzec główy ponieważ kierowca busa przyjeżdża po Ciebie pod wskazany adres – na przykład pod drzwi Twojego domu. Wysiąść w Danii możesz w dowolnym miejscu określonym podczas zamówienia.

Aby skorzystać z opcji przejazdu door2door musisz podczas zamówienia określić dokładne adresy startu i końca podróży. Korzystając z wyszukiwarki Flotea.pl możesz to zrobić na stronie zamówienia. W rubrykach „skąd” oraz „dokąd” podaj nazwę miejscowości, ulicę i numer. Kierowca otrzyma informacje i będzie wiedział, skąd ma Cię odebrać.

Gdy już określisz dokładne adresy, możesz zarezerwować przejazd i zapłacić kierowcy lub kupić bilet online korzystając z bezpiecznego systemu płatności internetowych PayU.

Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki przejazdów busami i autokarami Flotea.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *