Busem do Anglii! Kup bilet i podróżuj na wysokim poziomie

by

Wyjazd do Anglii, zwłaszcza jeśli jest to nasza pierwsza wyprawa na wyspy, to ekscytujące wydarzenie, często niesamowita przygoda życia. Można tam dotrzeć na kilka sposobów, z czego najpopularniejsze są: samolot, bus i samochód. Podróż samochodem jest bardzo męcząca i jeśli nie jesteśmy wyspecjalizowanymi kierowcami, możemy mieć trudności z pokonaniem tak długiej i wymagającej trasy. Bilety na samolot są drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Dlatego dziś skupimy się na innym środku transportu, jakim są busy do Anglii.

Większy bagaż, bezpośredni dojazd – plusy busów do Anglii

Polskie firmy przewozowe prześcigają się w propozycjach dla turystów, organizując przejazdy do największych miast Wielkiej Brytanii. Niektórzy przewoźnicy na stałe wprowadzili do oferty opcję door to door, umożliwiającą wykupienie biletu na wskazany adres. Podczas, gdy samolot ląduje tylko w określonych miejscach, busy do Anglii zawożą nas dokładnie tam, gdzie wskażemy.

Dodatkowym plusem jest większa dowolność w kwestii bagażu. Samolotem możemy przewieźć określone ilości toreb i walizek o konkretnej wadze. Zwykle jest to 20 kg bagażu rejestrowanego (do luku) oraz 10 kg bagażu podręcznego. Jeśli kupimy tańszy bilet, waga zostaje ograniczona, a opłaty za każdy 1 kg nadbagażu są wysokie. Busy do Anglii mają pojemne bagażniki, do których mieszczą się liczne torby bez limitów wagowych. Nawet, gdy przewoźnik wprowadza ograniczenie w kwestii wagi walizek, jest to ok. 60 kg. A więc trzy razy więcej, niż w przypadku podróży samolotem.

Ile kosztują busy do Anglii? Jak zarezerwować przejazd i nie dać się nabrać

Ceny przejazdów są różne, jednak z reguły nie przekraczają 450 zł za bilet w jedną stronę. Jeśli zajmiemy się rezerwacją stosunkowo wcześnie, uda nam się zamówić busa do Anglii za 350 zł. Trzeba jednak być czujnym, ponieważ w sieci nagminnie ogłaszają się fałszywi przewoźnicy, którzy pobierają opłaty za bilety z góry, a potem nie stawiają się na miejscu planowanego odjazdu. Najczęściej są to nieznane firmy, oferujące busy do Anglii w konkurencyjnych cenach.

Żeby nie dać się oszukać, warto zarezerwować podróż u sprawdzonej firmy przewozowej. Dobrze jest zrobić to, korzystając z naszej wyszukiwarki FLOTEA. Działa ona na komputerach i telefonach z Androidem. Z jej pomocą można przejrzeć oraz porównać dostępne w konkretnym dniu busy do Anglii oraz zamówić bilety,od razu za nie płacąc. Nasza nowoczesna wyszukiwarka FLOTEA jest zaufaną aplikacją, zbierającą najlepszych przewoźników z całej Polski. Gwarantujemy zarezerwowanie podróży, która na pewno się odbędzie. Busy do Anglii znalezione za pośrednictwem naszej strony, to najlepszy wybór. Zapraszamy do wyszukiwania połączeń na komfortowe przejazdy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *