Bilety na przejazd Hyperloop z Pragi do Wiednia na Flotea.pl

by

Hyperloop to rewolucyjny środek transportu. Pasażerowie podróżują z prędkością ponaddźwiękową, około 1200 kilometrów na godzinę. Jest to prędkość wyższa o około 400 km/h niż ta, z którą leci samolot pasażerski (około 850-950 km/h). Taka prędkość pozwala na przejazd z Pragi do Wiednia w niecałe 10 minut. Całą trasę przebywa się w ponaddźwiękowej kapsule o nazwie Passenger Hyperloop Capsule mierzącej 2,7 metra średnicy i około 30 metrów długości.

Elon Musk, twórca projektu Hyperloop twierdzi, że wypełni on lukę pomiędzy transportem samochodowym i lotniczym. Wspomniana kapsuła przemieszcza się na poduszkach magnetycznych wewnątrz tunelu, w którym ciśnienie obniżone jest do poziomu 1% ciśnienia atmosferycznego. Dzięki temu opór i tarcie są obniżone do minimum i możliwe jest uzyskanie bardzo dużych prędkości.

Bilety na Hyperloop z Pragi do Wiednia

Jeżeli jesteś na tej stronie w poszukiwaniu biletu na przejazd hyperloop, to oznacza, że udało nam się Cię nabrać. Dzisiaj mamy 1. kwietnia, czyli Prima aprilis 🙂 Hyperloop może rzeczywiście nadejść w przyszłości – i to całkiem niedalekiej.

Marzy nam się, aby w przyszłości na stronie flotea.pl umożliwić Ci zakup biletu na hyperloop z Pragi do Wiednia. Ten sen może się ziścić ponieważ plany powstania super szybkiego transportu w Europie wyglądają całkiem realnie. Firma Hyperloop Transport Technologies podpisała wstępne porozumienie z rządami Czech, Austrii, Słowacji i Węgier w sprawie opracowania koncepcji budowy połączeń Hyperloop pomiędzy Pragą, Wiedniem, Budapesztem i Bratysławą.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym artykule, opublikowanym niedawno w internetowym wydaniu Rzeczpospolitej.

Codziennie szukamy sposobów na ułatwienie zakupu biletów online na przejazdy w całej Europie, więc może i hyperloop znajdziesz w ofercie przejazdów na flotea.pl. 😉

Przejazdy do Wiednia i wielu innych miejscowości

Na dzień dzisiejszy możemy zaproponować Ci nowe możliwości, jakie podróżnym daje flotea.pl.

Przeglądaj ceny wielu przewoźników oferujących przejazdy busami oraz autokarami w całej Europie. Wybierz najlepszy bilet i wygodnie kup online. Skorzystaj z opcji door2door i zamów busa pod wskazany adres. Na flotea.pl znajdziesz między innymi:

Busy do Wiednia
Busy do Niemiec
Busy do Holandii

Szerokiej drogi!

One thought on “Bilety na przejazd Hyperloop z Pragi do Wiednia na Flotea.pl”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *