autokary do Niemiec

Autokary do Niemiec już wkrótce na Flotea pl

by

Autokary do Niemiec to jedna z najbardziej oczekiwanych nowości na Flotea.pl Wkrótce użytkownicy wyszukiwarki przejazdów busami i autokatarami Flotea.pl będą mogli skorzystać nie tylko z przejazdów w trybie door2door, ale także z przejazdów autokarem do Niemiec.

Autokary do Niemiec z Flotea.pl

Z przyjemnością ogłaszamy, iż już wkrótce będziecie mogli skorzystać z przejazdów Autokarowych do Niemiec. Ogłosimy również inne kierunki, przejazdy do innych krajów.

Korzystając z okazji, chcemy przedstawić kilka informacji tym osobom, które nie miały jeszcze okazji poznać nowej wyszukiwarki przejazdów Flotea.pl.

Gromadzimy w jednym miejscu oferty wielu przewoźników. Możesz wyszukiwać, porównywać i wybrać najlepszą ofertę dla siebie. Służy temu prosta wyszukiwarka, w której znajdziesz pola „skąd”, „dokąd” oraz przycisk „Szukaj”.

Po kliknięciu w przycisk znajdziesz listę przejazdów oferowanych przez przewoźników zgromadzonych w serwisie Flotea. Wśród ofert znajdziesz zarówno przejazdy w trybie door2door, jak i klasyczne przejazdy pomiędzy przystankami.

Autokary do Niemiec – czym różnią się od przejazdów door2door?

Przejazdy w trybie door2door to rozwiązanie dla osób, które chcą wsiąść do busa pod wskazanym adresem. Autokary do Niemiec odjeżdżają z określonych przystanków, dworców autobusowych i dojeżdżają również do dworców głównych w miejscowościach docelowych.

Kupując lub rezerwując bilet w trybie door2door musisz podać dokładny adres, spod którego kierowca ma Cię odebrać. W przypadku klasycznych przejazdów autokarami, musisz dotrzeć na dworzec, aby wsiąść do autobusu.

W trybie door2door w większości przypadków jeżdżą mniejsze busy, a z dworców odjeżdżają większe autokary. W zależności od konkretnego modelu, komfort podróży jest porównywalny.

Przejazdy autokarowe od przejazdów door2door mogą różnić się czasem przejazadu. Autokar, gdy wyruszy, jedzie prosto do cenu, ewentualnie zatrzymując się na przystankach po drodze. Busy door2door odbierają pasażerów ze wskazanego adresu, więc czasami muszą zboczyć trochę z najszybszej trasy, aby odebrać pasażera.

Śledź Flotea.pl na Facebooku

Śledź nas na Facebook, niedługo ponformujemy o nowości w naszym serwisie, jaką będą autokary do Niemiec.

One thought on “Autokary do Niemiec już wkrótce na Flotea pl”

Możliwość komentowania jest wyłączona.