Wyszukiwarka busów
Wpisz swój numer telefonu, od razu wyślesz zapytanie do przewoźników

20 znaleziono
flag ,
Odbierzemy Cię z podanego adresu

flag ,
Dowieziemy Cię na wskazany adres

dostępnych biletów

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką
UE_logo.jpg

icon_search.jpg

Wypełnij formularz

Jeśli chcesz zarezerować przejazd - Zostaw numer telefonu

icon_ticet.jpg

Czekaj na telefon

Przewoźnicy, którzy mają miejsce, sami do Ciebie zadzwonią!

icon_success.jpg

Szerokiej drogi

Umów się z przewoźnikiem, zapłać u kierowcy lub przelewem!

Pobierz Aplikację


Flotea to najprostszy sposób na znalezienie i zarezerwowanie podróży busem door to door w całej Polsce. Teraz możesz zarezerwować najlepsze oferty przewozu osób aplikacją.

Jeśli chcesz znaleźć przejazd - zgłoś przejazd na żądanie, wpisuj numer i czekaj, wszyscy przewoźnicy po chwili dowiedzą się o Twojej potrzebie i jeśli tylko mogą Cię zabrać, natychmiast oddzwonią.

icon_shield.png

Przewoźnicy Door 2 Door

 • - Przewoźnik sam do Ciebie zadzwoni
 • - Brak dodatkowych kosztów
 • - Sprawdzeni przewoźnicy
 • - Oszczędzasz swój czas!
icon_bag.png

Wyszukiwarka

 • - Przejazdy po całej Europie
 • - Busy z adresu na adres
 • - Ponad 650 firm przewozowych
 • - Skuteczna usługa
icon_like.png

Korzyści

 • - Szybka realizacja przejazdu
 • - Oszczędność czasu - nie musisz dzwonić po przewoźnikach!
 • - Wygoda i szybkość
ilustracja_1.jpg

Flotea to nowoczesna i intuicyjna wyszukiwarka przewozów międzynarodowych


Nasza błyskawiczna wyszukiwarka przewozów międzynarodowych pozwoli Ci znaleźć przewoźnika kursującego od drzwi do drzwi. Dysponujemy ofertą ponad 650 przewoźników, którzy umożliwią Ci dotarcie do wszystkich miejsc w Europie.

Kiedy zostawisz telefon - błyskawicznie znajdziesz busy do Niemiec, Holandii, Anglii, Belgii, Szwajcarii, Danii. Przewozy Busem do Polski to również specjalność naszego serwisu! Flotea to ponad 650 przewoźników w jednym miejscu, którzy jedynie czekają na kontakt do Ciebie

Codziennie staramy się uzupełniać bazę o kolejnych przewoźników, rozwijać narzędzia i budować relacje!

Najtańsze busy do wszystkich państw europejskich w jednym miejscu!


Wyszukiwarka przewozów Flotea umożliwia poszukiwanie przejazdu skutecznie i dobrych cenach. Nasz serwis pozwoli Ci znaleźć busy m.in. do Holandii, Anglii, Belgii, Niemiec, a także na kierunki powrotne skoncentrowane na Polsce.

Wypełnij tylko formularz i czekaj, jeśli przejazd jest możliwy, kilku przewoźników odezwie się do Ciebie! Gwarantujemy oszczędność Twojego cennego czasu, bo w kilka chwil załatwisz dla siebie przejazd. Wszystkie przewozy świadczone są przez licencjonowanych przewoźników. Tylko u nas codziennie aktualizujemy przewoźników i starannie sprawdzamy ich dostępność dla Ciebie!

Jeśli interesuje Cię podróż z Niemiec do Polski, z Holandii do Polski w opcji pod drzwi to w naszym serwisie je znajdziesz! Flotea to przewoźnicy do wszystkich państw europejskich dostępne w postaci skutecznej usługi!

ilustracja_2.jpg
ilustracja3.png

Dlaczego Flotea

Flotea zbudowała wyjątkowe narzędzia, które ułatwiają kontakt pomiędzy pasażerem i przewoźnikiem. Umożliwia szybkie znalezienie przejazdu busem do Holandii. Odwróciliśmy całkowicie procesy i wywróciliśmy system do góry nogami, żeby pasażer nie tracił cennych godzin na przeszukiwanie internetu, a przewoźnik otrzymywał na swój telefon kontakty do dopasowanych pasażerów, których może przewieźć. W tym samym miejscu, może umówić się z przewoźnikiem składając zamówienie - zostawiając numer! Flotea to większy, lepszy i łatwiejszy dostęp do międzynarodowego przewozu osób. Posiadamy również narzędzia dla przewoźników, umożliwiamy wymianę kontaktów do pasażerów, system partnerski, systemy sprzedaży biletów on-line, integrujemy agencje turystyczne. Wszystko po to, żeby pasażer załatwił swoją sprawę błyskawicznie, a przewoźnik dostawał tylko dopasowane kontakty! Rozwiązujemy problemy biznesowe i ryzyka, optymalizujemy trasy.